صفحه 74 از 190 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزا

سلام دوستان

می‌خواستم بدونم از نظرِ زمانی پروسه چقدر طول می‌کشه؟ من تا هفته‌یِ بعد نمی‌تونم پول رو آماده کنم. و بعدش هم 28 روز باید صبر کنم. صفِ سفارت چقدر شلوغه؟ و آیا می‌شه بخاطرِ تاریخِ ثبت‌نام و شروعِ کلاس‌هام از سفارت درخواستِ تعجیل کنم؟ راستش خیلی استرس گرفتم و از نظرِ زمانی ناامید شدم. امروز 17جولای هست و در بهترین حالت 22 آگوست می‌تونم وقت بگیرم. و 15سپتامبر هم ثبت‌نام دانشگاهه.. کسی تجربه‌ای داره؟ می‌شه جلو انداخت وقت و تصمیم‌گیریِ سفارت رو؟ /ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zabanamooz نمایش پست ها
    مرسی از وقتی که میذارید و افرادی که نیازمند مشاوره هستند رو راهنمایی می کنید. بله درسته، فاند مربوط به کل هزینه هاست ولی گفتم شاید اگر بگم توی نامه فقط شهریه لحاظ بشه (12000 پوند) حساسیت سفارت کمتر بشه نسبت به کل فاند 28000 پوند. در مورد 16000 پوند هزینه زندگی هم می تونم مبایعه نامه فروش ملک ارائه کنم. سند یه آپارتمان هم دارم که برای محکم کاری ارایه می کنم (البته در رهن بانکه). میتونم از موسسه بخوام شهریه رو بپردازه. هزینه زندگی رو هم توی حساب میخوابونم، اما مدارک مالی از موسسه فکر نکنم بتونم جور کنم. چیکار کنم بخدا از استرس دارم میمیرم. وقت داره همینطوری سپری میشه.
    آخه شهریه که پرداخت میشه و توی CAS ذکر میشه، بقیه شم توی حسابه، پس دیگه چه گیریه این سفارت میده.
    میشه اصلاً نامه رو ندم و بعنوان یک دانشجوی جنرالِ سلف فاند اپلای کنم؟
    گیر کاملا منطقیه. براساس چه منطقی شما باید 150 میلیون تومن خرج کنید یه فوق لیسانس بگیرید؟ مگه فوق لیسانس از انگلیس چقدر حقوق شما رو قراره زیاد کنه. درعمل اتفاقی که برای 90 درصد دانشجوهای ایرانی میفته اینه که بعد از مدتی کفگیر به ته دیگ میخوره و به خیل پناهندگان عزیز ملحق میشند. اتفاقا در مورد منشا پول و وضعیت مالی با توجه به شهریه و هزینه بالای زندگی در انگلستان گیرها کاملا منطقی هستند. اون بحث مبایعه نامه میتونه بدتر هم باشه چون شما دارید همه سرمایه ها رو نقد میکنید تا بیایید اینجا فوق بخونید. اگه شرکت واقعا بزرگه و تحصیل شما براش مهمه باید کل هزینه رو بده و مدارک لازم هم ارایه بشه.

Junior Member

سلام ببخشید شاید سواتم تکراریه ولی میشه یه بار دیگه یگین پرینت حساب چند ماهه باشه؟ اگه 3 ماهه باشه اوکیه؟ یا باید همون یک ماه باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خدمت شما گفتم اون مساله اسپانسر شرکتی در اکثر مواقع با مشگل مواجه میشه چون سفارت معمولا شرکتهای ایرانی رو واجد شرایط نمیدونه. پس بهترین کار اینه که شرکت شهریه شما رو بده، مبلغ مورد نظر رو در حساب بانکی شما بریزه و یه نامه بده با توضیحات کامل که مثلا برای فعالیتهای شرکت لازمه شما برید و تمام هزینه های شما رو میده. بهتره که اطلاعاتی از شرکت مثل روزنامه رسمی، پرینتهای بانکی با گردش بالا و در صورت امکان آخرین گزارش مالی حسابدار رسمی که سود خالص شرکت رو نشون میده هم ببرید. یا هر مدرکی که نشون بده شرکت بزرگ و معتبره و این هزینه ای که میکنه توجیه اقتصادی داره. مثلا شرکتی که کلا سالی 50 هزار پوند سود داره معنی داره بیاد 30 هزار پوند در سال فقط به یه کارمندش بده
    سپاس از راهنمائی تون. حق کاملاً با شما بود. همین الان از تیم مشاوره امور دانشجویان بین الملل دانشگاه بهم ایمیل زدن که موسسه پذیرفته نیست. هر چند که خود دانشگاه قبولش کرده بود و بر اساس همون بدون دریافت دیپازیت برام CAS صادر کرده یود.

An official financial sponsor is Her Majesty’s Government, your home government, the British Council or any international organisation, international company, university or UK independent school

Your employer might be classed under this category, but the term “international” in this sense means the company must have multiple offices based in other countries other than Iran. In a sense, the best term to use would be “global”. You would need to check with your employer whether they have other offices and would be classified as an international company

If they were able to class themselves as an Official Financial Sponsor, then you would only need to submit your financial sponsorship letter if they are covering your tuition fee and maintenance. If they cannot, then you would only need to provide your bank statements with the correct amount of maintenance needed for the correct amount of time

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshad5 نمایش پست ها
    سلام ببخشید شاید سواتم تکراریه ولی میشه یه بار دیگه یگین پرینت حساب چند ماهه باشه؟ اگه 3 ماهه باشه اوکیه؟ یا باید همون یک ماه باشه
    اشکالی نداره سه ماهه باشه. حداقل باید یک ماهه باشه.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    سلام دوستان

می‌خواستم بدونم از نظرِ زمانی پروسه چقدر طول می‌کشه؟ من تا هفته‌یِ بعد نمی‌تونم پول رو آماده کنم. و بعدش هم 28 روز باید صبر کنم. صفِ سفارت چقدر شلوغه؟ و آیا می‌شه بخاطرِ تاریخِ ثبت‌نام و شروعِ کلاس‌هام از سفارت درخواستِ تعجیل کنم؟ راستش خیلی استرس گرفتم و از نظرِ زمانی ناامید شدم. امروز 17جولای هست و در بهترین حالت 22 آگوست می‌تونم وقت بگیرم. و 15سپتامبر هم ثبت‌نام دانشگاهه.. کسی تجربه‌ای داره؟ می‌شه جلو انداخت وقت و تصمیم‌گیریِ سفارت رو؟ /ممنون

سلام

اينكه كل پروسه چند روز طول ميكشه اصلا مشخص نيست و مورد با مورد متفاوته. اما به صورت كلى حدود ١٠ الى ١٢ روز كارى را ميتوانيد در نظر داشته باشيد كه ممكن است كمتر يا بيشتر شود و به مدارك و سوابق و شانس شما بستگى دارد.
    شما به هيچ عنوان نميتوانيد دخالتى در پروسه ويزا داشته باشيد و به بيان ديگه حتى خود دانشگاهها هم امكان دخالت در كار سازمان مهاجرت بريتانيا را ندارند. بهتر اينه كه از دانشگاهتون بپرسيد كه آخرين تاريخ براى ثبت نام چه موقعيه و ازشون درخواست كنيد تا با دير ثبت نام كردنتون موافقت كنند. اين بهترين كاريه كه در حال حاضر ميتونيد انجام بديد و شدنيه. البته بايد cas آپديت شده را به شما بدهند و پروفايل شما در اداره مهاجرت را هم به روز كنند.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering,azad university

سلام دوستان
    براي ترجه مدارك منشا مالي مثل مثلا اسناد ملكي خودم و بابام و وكالت نامه ايشان و غيره تاييد وزارت امور خارجه و دادكستري هم لازم هست يا با مهر مترجم كافيه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zabanamooz نمایش پست ها
    سپاس از راهنمائی تون. حق کاملاً با شما بود. همین الان از تیم مشاوره امور دانشجویان بین الملل دانشگاه بهم ایمیل زدن که موسسه پذیرفته نیست. هر چند که خود دانشگاه قبولش کرده بود و بر اساس همون بدون دریافت دیپازیت برام CAS صادر کرده یود.

An official financial sponsor is Her Majesty’s Government, your home government, the British Council or any international organisation, international company, university or UK independent school

Your employer might be classed under this category, but the term “international” in this sense means the company must have multiple offices based in other countries other than Iran. In a sense, the best term to use would be “global”. You would need to check with your employer whether they have other offices and would be classified as an international company

If they were able to class themselves as an Official Financial Sponsor, then you would only need to submit your financial sponsorship letter if they are covering your tuition fee and maintenance. If they cannot, then you would only need to provide your bank statements with the correct amount of maintenance needed for the correct amount of time
    با سلام مجدد خدمت دوستان محترم و گرامی،
    راستش بعد از اینکه متوجه شدم که اسپانسر من مورد تائید سفارت واقع نمیشه با دانشگاه مکاتبه کردم و قضیه رو مطرح کردم و گفتم حالا میخوام اپلیکیشنم رو تغییر بدم و تحت عنوان Tier 4 General Student اقدام کنم ولی در مورد منشاء پولی که از اسپانسرم دریافت کردم ولی نمیتونم نامه ش رو ارائه کنم چی باید بگم.
    این جوابی هستش که بهم دادن:

The Embassy should not ask you about the source of the money; there is nothing in the immigration rules relating to this visa application which states that the source of the money must be explained and demonstrated. If the money has been held in your own account for 28 days, this should satisfy the Entry Clearance Officer at the Embassy. If they do ask for the source, you can inform them that it came from your employer and this should have no impact on your visa application. There is nothing in the rules which allows them to reject a visa for this reason. However, if your visa application is refused for this reason, please let us know and we can investigate and advise you on how to apply to overturn the decision

میخواستم نظر دوستان و صاحبنظران با تجربه ی این فروم رو جویا شم.
    با تشکر فراوان از همکاری عزیزان

Junior Member

باز من گیج شدم... فرق فرم APPENDIX 8 با VAF9 چیه؟
    چون توی قسمت سوالات منداول مدارک لازم برای سفارت نوشته هم فرو VAF9 هم APPENDIX 8.
    VAF9 که می دونم همون فرم آنلاینی هست که موقع گرفتن وقت ویزا توی UKVISA پر کردم.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط simen12 نمایش پست ها
    باز من گیج شدم... فرق فرم APPENDIX 8 با VAF9 چیه؟
    چون توی قسمت سوالات منداول مدارک لازم برای سفارت نوشته هم فرو VAF9 هم APPENDIX 8.
    VAF9 که می دونم همون فرم آنلاینی هست که موقع گرفتن وقت ویزا توی UKVISA پر کردم.

فرم vaf9 که همون فرم آنلاینه و بعد از تکمیل شدن باید ثبت کنید و پرینت بگیرید.
    فرم appendix 8 رو هم از آدرس زیر دانلود کنید و با خودکار آبی یا مشکی پر کنید و به همراه سایر مدارک تحویل دهید. احتیاجی به دانلود فرم vaf 9 ندارید به دلیل اینکه آنلاین پر کردید.

https://www.gov.uk/government/publications/application-for-uk-visa-under-tier-4-general-form-vaf9-appendix-8
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)