صفحه 78 از 190 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Senior Member km7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط zabanamooz نمایش پست ها
    دوستان تو رو خدا کمک کنید. میدونم اینجا جاش نیست، چاره ندارم، یه پست مرتبط پیدا کردم که بسته شده.
    من امروز متوجه شدم که مدرک آیلتسم نیست. هرچی دنبالش می گردم پیداش نمی کنم. خونه رو زیر و رو کردم اما نیست. سایت آیلتس تهران میگه تحت هیچ عنوان مدرک مجدد برای متقاضی صادر نمیشه و تنها در صورت درخواست برای دانشگاه ارسال میشه و اصلاً هم به اداره ویزای سفارت ارسال نمیشه. میخوام برای اواخر مرداد وقت بگیرم. چیکار کنم؟ اسکنش رو دارم، بدرد میخوره؟
    توی CAS از شما خواستن آیلتس رو ارائه بدید یا نه؟
    من یادمه قبلا یه هزینه ای میگرفتن و یک نسخه از کارنامه رو به آدرس سفارت ارسال می کردن. تلفنی جواب درست حسابی نمیدن، حضوری مراجعه کنید وضعیتتون رو توضیح بدید. بگید تو یه کیفی بوده دزدیدن و سهل انگاری من نبوده. ازشون بخواید کمکتون کنن.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

ApplyAbroad Guru

دوستان تو رو خدا کمک کنید. میدونم اینجا جاش نیست، چاره ندارم، یه پست مرتبط پیدا کردم که بسته شده.
    من امروز متوجه شدم که مدرک آیلتسم نیست. هرچی دنبالش می گردم پیداش نمی کنم. خونه رو زیر و رو کردم اما نیست. سایت آیلتس تهران میگه تحت هیچ عنوان مدرک مجدد برای متقاضی صادر نمیشه و تنها در صورت درخواست برای دانشگاه ارسال میشه و اصلاً هم به اداره ویزای سفارت ارسال نمیشه. میخوام برای اواخر مرداد وقت بگیرم. چیکار کنم؟ اسکنش رو دارم، بدرد میخوره؟
    کی امتحان دادید؟ برای امتحانهای بعد آوریل 2013 دیگه نیازی به اصل آیلتس نیست

تاریخ امتحان اول مارچ 2014 بوده. توی CAS قید شده که کارنامه ی آیلتس رو میخوان. توی سایت تهران آیلتس نوشته:
    اداره امور مهاجرت و اقامت کاناد (CIC) و بریتانیا ( UK Border Agency) از مراکز امتحان درخواست نموده است که از ارسال کارنامه داوطلبان به بخش ویزا خودداری نمایند، بنابراین داوطلبان باید کارنامه اصلی خود را به همراه فرم تکمیل شده مهاجرت به اداره امور مهاجرت ارسال نمایند.

فردا تماس میگیرم ببینم چی میگن.

Junior Member

تاریخ امتحان اول مارچ 2014 بوده. توی CAS قید شده که کارنامه ی آیلتس رو میخوان. توی سایت تهران آیلتس نوشته:
    اداره امور مهاجرت و اقامت کاناد (CIC) و بریتانیا ( UK Border Agency) از مراکز امتحان درخواست نموده است که از ارسال کارنامه داوطلبان به بخش ویزا خودداری نمایند، بنابراین داوطلبان باید کارنامه اصلی خود را به همراه فرم تکمیل شده مهاجرت به اداره امور مهاجرت ارسال نمایند.

با توجه به زمان امتحانتون فکر میکنم نیازی به اصل مدرک نیست، همون کپی هم کافیه
    سفارت با همون شماره رفرنس میتونه پیگیری کنه اگه بخواد

ApplyAbroad Guru

براساس ضمیمه O قانون مهاجرت برای امتحانهای بعد آوریل 2013 نیازی به اصل کارنامه نیست. میتونید این موضوع رو با دانشگاه هماهنگ کنید.

Junior Member

Unhappy پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    خب شما یک مقداری کارتون سخت میشه.باید دلیل قانع کننده ای برای افسر ویزا در کاور لتر شرح بدید که چرا دارید شغلتون رو رها میکنید و پس اندازتون رو خرج ادامه تحصیل میکمید.مثلا اینکه بعدا که این دوره رو تموم کنید یک شغل با درآمد بالاتر پیدا میکنید یا اینکه برنامه های دیگه ای دارید که البته برای همه اینها باید مدرک ارایه کمید.
    من شغلمو رها نمیکنم هنوز 4 سال از قراردادم مونده و شرکت فقط بهم مرخصی تحصیلی داده که دوباره برگردم سره کار یعنی به خاطره دورهای خارجی و آموزشهایی که فرستادن کلی هم سفته گرفتن که بر گردم، چون رشتم مرتبط به کارمه موافقت کردن، منم گفتم قرارداد و مرخصی تحصیلی شرکتو ارائه کنم تا افسر ویزا شیر فهم شه که باید برگردم. پس اینطور که من از جواب شما فهمیدم ترجمه ها رو ارائه کنم و تو کاور لتر حسابی توضیح بدم براشون؟؟ یعنی جواز کشاورزیمم بدم؟ آخه درآمدش خوبه، اما من نمیدونستم باید برای منشا مالی باید بازم مدرک میدادم والا حتما یه حسابه دیگه هم باز میکردم ولی الان دیگه دیره 15 روز دیگه وقت سفارت دارم
    بازم ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادین البته یه باره دیگه هم سوال آخرمو جواب بدین لطفا
    مرسی

Junior Member

سلام دستان در جواب سوال زیر برای فرم انلان برای خارج از لندن چی بنویسم ؟How much funding GBP(£) per month do you have to cover your the maintenance charges?
    مثلا اگه الان طول دورم 9 ماهه و من 38 میلیون تو حسابم دارم باید بنویسم : 38000000 /4453 =8530
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط nunki نمایش پست ها
    سلام دستان در جواب سوال زیر برای فرم انلان برای خارج از لندن چی بنویسم ؟How much funding GBP(£) per month do you have to cover your the maintenance charges?
    مثلا اگه الان طول دورم 9 ماهه و من 38 میلیون تو حسابم دارم باید بنویسم : 38000000 /4453 =8530
    ممنونم
    شما مگه بورسیه ای چیزی دارید که برای 9 ماه 38 میلیون فقط توی حسابتونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ms118 نمایش پست ها
    من شغلمو رها نمیکنم هنوز 4 سال از قراردادم مونده و شرکت فقط بهم مرخصی تحصیلی داده که دوباره برگردم سره کار یعنی به خاطره دورهای خارجی و آموزشهایی که فرستادن کلی هم سفته گرفتن که بر گردم، چون رشتم مرتبط به کارمه موافقت کردن، منم گفتم قرارداد و مرخصی تحصیلی شرکتو ارائه کنم تا افسر ویزا شیر فهم شه که باید برگردم. پس اینطور که من از جواب شما فهمیدم ترجمه ها رو ارائه کنم و تو کاور لتر حسابی توضیح بدم براشون؟؟ یعنی جواز کشاورزیمم بدم؟ آخه درآمدش خوبه، اما من نمیدونستم باید برای منشا مالی باید بازم مدرک میدادم والا حتما یه حسابه دیگه هم باز میکردم ولی الان دیگه دیره 15 روز دیگه وقت سفارت دارم
    بازم ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادین البته یه باره دیگه هم سوال آخرمو جواب بدین لطفا
    مرسی
    بله همه اینها رو توضیح بدید. کامل و واضح که افسر قانع بشه شما اگر دارید هزینه میکنید بعدا قراره برگردید و این برای شما موقعیت شغلی بهتری ایجاد کنه حالا به هر صورتی. جوازتون رو هم ضمیمه کنید بهتره.

Junior Member

من کل پول دورمو ریختم 8000 پوند بوده مگه باید بیشتر از 820 تا خرج ماهیانم نشون میدادم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)