صفحه 8 از 190 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    دوستان هزینه living const که باید تو حسابمون باشه، accommodation هم جزش هست؟ من از دانشگاهی که پذیرش گرفتم تو لندن هست و باید 9000 پوند برای living cost تو حسابم باشه. اگر افسر در مورد هزینه accommodation پرسید می تونم به همون 9000 پوند رو اشاره کنم یا اینکه باید مبلغ بیشتری برای accommodation تو حساب بذارم؟ این رو هم بگم که خاله من اونجا زندگی می کنن و من کلا هزینه accommodation ندارم ولی از اونجایی که تو فروم دیدم بهتره که به افسر سفارت نگیم که اونجا آشنا داریم منم نمی خوام بگم که اونجا آشنا دارم. پس می شه راهنمایی کنید در مورد هزینه accommodation که چیکار کنم؟ممنون.
    براساس قانون همون پول بانک در واقع هزینه مسکن هم هست ولی متاسفانه در موارد اخیر مصاحبه یکی از دلایل رد شدن بحث اسکان است و گفتن حرفهای کلی از قبیل اینکه میرم خوابگاه دانشگاه قابل قبول نبوده. برای همین بهتره یه جا یا به معنای دیگه آدرسی واقعی با مدارک کافی ارایه کنید.

در ضمن چرا ما ایرانیها دوست داریم تخیلات و توهمات خودمون رو از زبون دیگران بگیم؟ کجا و کی کسی گفته که به افسر ویزا دروغ بگید و نگید ما آشنا ندارید!!!! من خودم تا جایی که یادمه گفتم باید اتفاقا بگید و اتفاقا داشتن آشنایی که وضعیت مالی خوبی داره کمک بزرگی در مصاحبه است. لطفا اطلاعات فروم رو درست بخونید و حرف تو دهن بقیه نذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    براساس قانون همون پول بانک در واقع هزینه مسکن هم هست ولی متاسفانه در موارد اخیر مصاحبه یکی از دلایل رد شدن بحث اسکان است و گفتن حرفهای کلی از قبیل اینکه میرم خوابگاه دانشگاه قابل قبول نبوده. برای همین بهتره یه جا یا به معنای دیگه آدرسی واقعی با مدارک کافی ارایه کنید.

در ضمن چرا ما ایرانیها دوست داریم تخیلات و توهمات خودمون رو از زبون دیگران بگیم؟ کجا و کی کسی گفته که به افسر ویزا دروغ بگید و نگید ما آشنا ندارید!!!! من خودم تا جایی که یادمه گفتم باید اتفاقا بگید و اتفاقا داشتن آشنایی که وضعیت مالی خوبی داره کمک بزرگی در مصاحبه است. لطفا اطلاعات فروم رو درست بخونید و حرف تو دهن بقیه نذارید.
    من از اول تصمیم داشتم راستشو بگم ولی چند ماه پیش که داشتم فروم رو می خوندم به همچین پستی برخورد کردم http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%AA/page180 پایین صفحه و http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%AA/page139

البته من زمانی که اون پستا رو خوندم تازه بخش انگلیس رو می خوندم و دقتی به سابقه کاربران نکردم که ببینم مثل شما با تجربه و آپدیت هستن یا نه. به هر حال خوب شد که حالا متوجه شدم که نیازی به دروغ نیست. حالا می تونم از این فرصت استفاده کنم، فقط می شه بگید به چه مدارکی برای ارائه باید نشون بدم؟ ممنون.
    ویرایش توسط hani562 : June 9th, 2013 در ساعت 05:45 PM

[QUOTE=houman1979;1218704]براساس قانون همون پول بانک در واقع هزینه مسکن هم هست ولی متاسفانه در موارد اخیر مصاحبه یکی از دلایل رد شدن بحث اسکان است و گفتن حرفهای کلی از قبیل اینکه میرم خوابگاه دانشگاه قابل قبول نبوده. برای همین بهتره یه جا یا به معنای دیگه آدرسی واقعی با مدارک کافی ارایه کنید.

اگر به آفیسر سفارت بگم که میرم خونه خالم، چه مدارکی رو نشون بدم؟ ممنون.

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=hani562;1218736]

اگر به آفیسر سفارت بگم که میرم خونه خالم، چه مدارکی رو نشون بدم؟ ممنون.
    معمولا یه نامه از ایشون که شما میتونید در خونه ایشون باشید، کپی پاسپورت و وضعیت اقامتی (اگر شهروند انگلیس نیستند)، کپی یه قبض جدید از خونه.خونه ایشون باید به اندازه کافی بزرگ باشه و اگر مدرکی در این زمینه داشته باشند بد نیست. افسر ویزا احتمالا از شما در مورد اینکه وضعیت مالی و کاری ایشون چطوره و چه کسان دیگه ای با ایشون زندگی میکنند سوال خواهند پرسید.

Junior Member

[QUOTE=houman1979;1218704]براساس قانون همون پول بانک در واقع هزینه مسکن هم هست ولی متاسفانه در موارد اخیر مصاحبه یکی از دلایل رد شدن بحث اسکان است و گفتن حرفهای کلی از قبیل اینکه میرم خوابگاه
    دانشگاه قابل قبول نبوده. برای همین بهتره یه جا یا به معنای دیگه آدرسی واقعی با مدارک کافی ارایه کنید.

اگر ممکنه برای من و دوستانی که آشنایی نداریم و می خواهیم از خوابگاه دانشگاه استفاده کنیم توضیح بدین که چه مدارک قوی باید ارائه کنیم تا افسر قانع بشه.

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=mar_yam;1218854]
    براساس قانون همون پول بانک در واقع هزینه مسکن هم هست ولی متاسفانه در موارد اخیر مصاحبه یکی از دلایل رد شدن بحث اسکان است و گفتن حرفهای کلی از قبیل اینکه میرم خوابگاه
    دانشگاه قابل قبول نبوده. برای همین بهتره یه جا یا به معنای دیگه آدرسی واقعی با مدارک کافی ارایه کنید.

اگر ممکنه برای من و دوستانی که آشنایی نداریم و می خواهیم از خوابگاه دانشگاه استفاده کنیم توضیح بدین که چه مدارک قوی باید ارائه کنیم تا افسر قانع بشه.
    اگر از خوابگاه دانشگاه استفاده میکنید و ثبت نام کردید دانشگاه به شما برگه ای برای این موضوع میده که میتونید همراه مدارک ارایه بدید.

[QUOTE=houman1979;1218873]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mar_yam نمایش پست ها

اگر از خوابگاه دانشگاه استفاده میکنید و ثبت نام کردید دانشگاه به شما برگه ای برای این موضوع میده که میتونید همراه مدارک ارایه بدید.
    اما فکر می کنم باید هزینه ای به عنوان deposit برای خوابگاه بدن.

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=hani562;1219747]

اما فکر می کنم باید هزینه ای به عنوان deposit برای خوابگاه بدن.
    حتما اینطوریه. حتی این امکان وجود داره که این هزینه در CAS ذکر بشه و تا هزار پوند از پول لازم در حساب بانکی کم میشه.

سلام آقا هومن، من تصمیم گرفتم که برای accommodation از خوابگاه دانشجویی یا alternative accommodation که دانشگاه معرفی کرده استفاده کنم، اما CAS من صادر شده و جلوی accommodation تو CAS خالی هست. برای دانشگاه در خواست استفاده از خوابگاه دادم ولی اونا اول باید به من offer بدن که زمان می بره، اگر تا زمانی که سفارت من میرم اونا به من offer استفاده از خوابگاه ندن، آیا email که برای خوابگاه اقدام کردم به عنوان مدرک کافیه؟ یا حتما باید مبلغی پرداخت بشه تا سفارت قانع شه؟ سوال دیگه ای که دارم با توجه به اینکه تو CAS من دیگه اون مبلغ accommodation نیومده، اگر من پولی رو برای accommodation پرداخت کنم، اگر یه نامه داشته باشم کافیه ؟ یا اینکه حتما باید تو CAS بیاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    سلام آقا هومن، من تصمیم گرفتم که برای accommodation از خوابگاه دانشجویی یا alternative accommodation که دانشگاه معرفی کرده استفاده کنم، اما CAS من صادر شده و جلوی accommodation تو CAS خالی هست. برای دانشگاه در خواست استفاده از خوابگاه دادم ولی اونا اول باید به من offer بدن که زمان می بره، اگر تا زمانی که سفارت من میرم اونا به من offer استفاده از خوابگاه ندن، آیا email که برای خوابگاه اقدام کردم به عنوان مدرک کافیه؟ یا حتما باید مبلغی پرداخت بشه تا سفارت قانع شه؟ سوال دیگه ای که دارم با توجه به اینکه تو CAS من دیگه اون مبلغ accommodation نیومده، اگر من پولی رو برای accommodation پرداخت کنم، اگر یه نامه داشته باشم کافیه ؟ یا اینکه حتما باید تو CAS بیاد؟
    نه لازم نیست حتما تو CAS باشه. اگر میخواهید از موجودی حساب بانکی کم بشه باید تو CAS بشه ولی اگر برای تایید محل اقامت میخواهید نیازی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)