صفحه 80 از 190 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    خود سفارت یا شرکت tp؟
    Tp. به منم شناسنامم رو برگردوند گفت نيازي نيست، ولي ترجمه اش رو برداشت.

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    Tp. به منم شناسنامم رو برگردوند گفت نيازي نيست، ولي ترجمه اش رو برداشت.
    خب انگار روال کارشون رو تغییر دادن.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    خب انگار روال کارشون رو تغییر دادن.
    فکر میکنم مدارکی که سایزشون کوچیک باشه رو نگیرن، از من هم شناسنامه رو نگرفت، چندتا کارت هم بود که اصلشو نگرفت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s.sina نمایش پست ها
    فکر میکنم مدارکی که سایزشون کوچیک باشه رو نگیرن، از من هم شناسنامه رو نگرفت، چندتا کارت هم بود که اصلشو نگرفت
    این به اپراتوری که مدارک رو میگیره بستگی داره و شانسیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این به اپراتوری که مدارک رو میگیره بستگی داره و شانسیه.
    ۱۰ تا اپراتور داشت و اوپراتور من از دو تا اپراتور دیگه هم مشورت گرفت و وقتی دید من راصی نشدم رفت با یه نفر دیگه که فکر کنم سوپروایزرشون بود اومد و اونم گفت نه ما اصل شناسنامه( برس سرتیفیکیت) رو قبول نمیکنیم. فکر کنم روال کارشون رو اینجوری کردند. هر چند که مهر دادگستری رو حواسم بود یه مطالعه ای کرد و بعد گذاشت لای مدارک دیگه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hanifmalekpoor نمایش پست ها
    ۱۰ تا اپراتور داشت و اوپراتور من از دو تا اپراتور دیگه هم مشورت گرفت و وقتی دید من راصی نشدم رفت با یه نفر دیگه که فکر کنم سوپروایزرشون بود اومد و اونم گفت نه ما اصل شناسنامه( برس سرتیفیکیت) رو قبول نمیکنیم. فکر کنم روال کارشون رو اینجوری کردند. هر چند که مهر دادگستری رو حواسم بود یه مطالعه ای کرد و بعد گذاشت لای مدارک دیگه.
    من مواردی رو هم میدونم که ازشون گرفتند. اینکه خودشون از شما نگرفتند مشکلی نیست ولی بهتره با مدارک کامل برید تا مشکلی نباشه من موردی رو میدونم که با اینکه اصلا شناسنامه نیاز نبوده گیر دادن که نباید گرفت. مورد دیگه ای رو میدونم که نامه توضیحی رو از متقاضی نمیکرفتند و بعد کلی چک و چونه گرفتن ازش. نظرات اون اپراتورها ارزشی نداره ولی به هر حال شما کار اشتباهی نکردید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزا

دوستان
    خواهش می‌کنم افرادی که تعهد محضری رو تهیه کردن، نمونه‌یِ متن اش رو اینجا آپلود کنن که بقیه هم استفاده کنن. من می‌خوام مدارکمو ببرم دارالترجمه، اما نمی‌دونم چی باید بعنوانِ تعهدِ تقبلِ هزینه‌هایِ تحصیلم رو باید بنویسم و بابام امضا کنه. خودِ محضر هم آماده چیزی نداشت و گفت باید خودت متنو بیاری. آپلود کنید اگه نمونه‌هاتون رو عالی می‌شه. من هیچ ایده‌ای ندارم چی بنویسم
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    دوستان
    خواهش می‌کنم افرادی که تعهد محضری رو تهیه کردن، نمونه‌یِ متن اش رو اینجا آپلود کنن که بقیه هم استفاده کنن. من می‌خوام مدارکمو ببرم دارالترجمه، اما نمی‌دونم چی باید بعنوانِ تعهدِ تقبلِ هزینه‌هایِ تحصیلم رو باید بنویسم و بابام امضا کنه. خودِ محضر هم آماده چیزی نداشت و گفت باید خودت متنو بیاری. آپلود کنید اگه نمونه‌هاتون رو عالی می‌شه. من هیچ ایده‌ای ندارم چی بنویسم
    مرسی
    اینم یه نمونه:
    اینجانب...با مشخصات فوق الذکر به عنوان پدر/همسر قانونی اقای/خانم..... به شماره ملی.....متولد.....متعهد و ملتزم میگردم کلیه هزینه های تحصیل-خوابگاه و هزینه های روزمره ایشان را در دانشگاه..... در کشور انگلستان تا پایان تحصیلات شخصا قبول نمایم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    اینم یه نمونه:
    اینجانب...با مشخصات فوق الذکر به عنوان پدر/همسر قانونی اقای/خانم..... به شماره ملی.....متولد.....متعهد و ملتزم میگردم کلیه هزینه های تحصیل-خوابگاه و هزینه های روزمره ایشان را در دانشگاه..... در کشور انگلستان تا پایان تحصیلات شخصا قبول نمایم.
    خیلی ممنونم از لطفِ شما. فقط نباید این تعهدنامه رو به نامِ سفارتِ انگلستان گرفت؟ و اگر آره کجایِ متن بگنجونم این رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از لطفِ شما. فقط نباید این تعهدنامه رو به نامِ سفارتِ انگلستان گرفت؟ و اگر آره کجایِ متن بگنجونم این رو؟
    خود محضر میدونه چی بنویسه و کجا بگنجونه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)