صفحه 87 از 190 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    سلام بسيار ممنونم از پاسختون خيلي لطف كردين. يه سوال ديگه اگه من يكي از دوستانم كه دكتر هست در انگليس بتونه ساپورتم كنه قبول ميكنن نامه حساب ايشون رو ببرم؟
    سلام، خواهش می کنم. تا اونجائی که من میدونم داشتن حامی که مقیم قانونی انگلستان باشه (و نه پناهنده) وگردش بانکی خوبی داشته باشه، خیلی کمک کننده ست و اینکه شخص حمایت کننده باید علاوه بر ارائه پرینت حساب، تعهد رسمی محضری بدن که تمامی مخارج تحصیل و زندگی فرد حمایت شونده رو می پردازن (البته برای شما که بورسیه هستید فقط هزینه زندگی) که فرمت این تعهدنامه هم توی سایت موجوده، هم به انگلیسی و هم به فارسی، حالا دیگه نمیدونم به غیر از پدر و مادر و قیم کسی میتونه این کار رو بکنه یا نه.
    با این حال، توصیه می کنم با دوستان دیگه به ویژه جناب houman1979 مشورت کنید.

ApplyAbroad Guru

سلام بسيار ممنونم از پاسختون خيلي لطف كردين. يه سوال ديگه اگه من يكي از دوستانم كه دكتر هست در انگليس بتونه ساپورتم كنه قبول ميكنن نامه حساب ايشون رو ببرم؟
    دوست شما میتونه شما رو ساپورت کنه ولی پرینت یا نامه بانکی باید به نام خودتون یا پدر و مادر باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - University of Tabriz

سلام دوستان!
    من قبلن هم یه پرینت آپلود کرده بودم که فرموده بودین خوبه و مشکلی نداره، امروز یه پرینت جدید گرفتم که میخواستم اگه امکانش باشه به این هم یه نگاهی بندازید.
    فقط موردی که هست اینه که این پرینت که در واقع یک صفحه بوده بخاطر سربرگ افتاده تو دو صفحه، ولی تعداد صفحات رو زده یک! این مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟

خیلی ممنون!
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    فرمول من برای شادکامی: یک آری، یک نه، یک خط راست، یک هدف...
    فردریش نیچه

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin.sbi نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من قبلن هم یه پرینت آپلود کرده بودم که فرموده بودین خوبه و مشکلی نداره، امروز یه پرینت جدید گرفتم که میخواستم اگه امکانش باشه به این هم یه نگاهی بندازید.
    فقط موردی که هست اینه که این پرینت که در واقع یک صفحه بوده بخاطر سربرگ افتاده تو دو صفحه، ولی تعداد صفحات رو زده یک! این مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟

خیلی ممنون!
    سلام

مشكلى نيست. به هم الصاقشون كنيد. اگر بانك قبول كنه كه صفحه اول را هم مهر كنه كه ديگه عالى ميشه وگرنه ايرادى نداره.

موفق باشيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

سلام
    ببخشید ممکن هست بفرمایید الان برای هزینه زندگی باید چه مقدار به ازای هر ماه توی حسابمون باشه؟

سلام
    ببخشید ممکن هست بفرمایید الان برای هزینه زندگی باید چه مقدار به ازای هر ماه توی حسابمون باشه؟
    داخل لندن 1020£ و خارج از لندن 820£

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    داخل لندن 1020£ و خارج از لندن 820£
    و اینکه آیا این مبلغ باید در حساب بلند مدت باشه یا کوتاه مدت بانک ؟

Junior Member

و اینکه آیا این مبلغ باید در حساب بلند مدت باشه یا کوتاه مدت بانک ؟
    از لحاظ قانوني فرقي نداره ولي حساب كوتاه مدت به مراتب بهتر و راحتتر هست چون بعد از ٢٨ روز راحت ميتونين از بانك پرينت حساب بگيرين اما حساب بلند مدت بايد از بانك نامه بگيرين كه بانك معمولا همكاري نميكنه و گرفتنش از هفت خوان رستم سختتره. فقط هم بانك هاي پاسارگاد و پارسيان قبول هستن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin.sbi نمایش پست ها
    سلام دوستان!

خیلی ممنون!
    بانک معمولا برای مهر زدن همکاری میکنه، پارسیان که خودش روی همه ی صفحات مهر میزنه، اونم نه یکی، سه تا
    همونطور که Leo گفتن اگر ازشون بخواین صفحه اول رو هم مهر بزنن خیلی عالی میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - University of Tabriz

خیلی ممنون از رهنمایی هاتون
    یه مورد دیگه! من پنجشنبه وقت سفارت دارم و میخوام بعدش اگه ایشالا ویزا رو گرفتم از استانبول یک سره برم انگلیس و قصد برگشتن به ایرانو ندارم. حالا میخواستم ببینم لازمه من اصل همه مدارک رو (مثل سند و...) با خودم ببرم؟ چون با این شرایط برگردوندنشون یکم سخته...
    فرمول من برای شادکامی: یک آری، یک نه، یک خط راست، یک هدف...
    فردریش نیچه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)