صفحه 88 از 190 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin.sbi نمایش پست ها
    خیلی ممنون از رهنمایی هاتون
    یه مورد دیگه! من پنجشنبه وقت سفارت دارم و میخوام بعدش اگه ایشالا ویزا رو گرفتم از استانبول یک سره برم انگلیس و قصد برگشتن به ایرانو ندارم. حالا میخواستم ببینم لازمه من اصل همه مدارک رو (مثل سند و...) با خودم ببرم؟ چون با این شرایط برگردوندنشون یکم سخته...
    بله. براي سفارت لازمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zabanamooz نمایش پست ها
    سلام
    شک نکنید که اگه با پرینت حساب بانک اقتصاد نوین تشریف ببرید ریجکتتون میکنن و باید قید تمام هزینه ها و فاندتون رو بزنید.
    اگر هم که شک دارید میتونید این پی دی اف رو دانلود کنید و صفحه 239 رو مطالعه بفرمائید.
    تنها راه اینه که وقت سفارت رو کنسل کنید و حسابتون رو به بانک پارسیان و یا پاسارگاد منتقل کنید و بعد از 28 روز، مجدداً برای رزرو وقت اقدام کنید.
    موفق باشید.
    آیا این محدودیت در بانک که فقط پارسیان یا پاسارگاد باشد در مورد ویزا بیزینس ویزیتور یا توریستی هم صدق میکند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    موقعی که میخایم وقت بوک کنیم تو سایت ، استانبول بهتره یا آنکارا ؟ و از چه نظر ؟
    ممنون
    سوالتون به اینجا ربطی نداره دوست عزیز
    در ضمن، چندین بار تا حالا این سوال پرسیده شده و جواب داده شده، لطفا صفحات قبل رو مطالعه کنین (این هم یه نمونه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    2000 پوند مبلغ خیلی زیادی نیست.ولی اگه سند ملک هم داشتید خیلی خوب میشد.اگه واقعا سند ملک ندارید خب کاریش نمیشه کرد.همون فیش حقوقی هم کافیه.
    سلام دوستان

فیش حقوقی یک ماه اخیر کافیه بدم ترجمه بشه ؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Aidin1393 نمایش پست ها
    سلام دوستان

فیش حقوقی یک ماه اخیر کافیه بدم ترجمه بشه ؟

ممنونم
    سلام،
    از همکار من آخرین فیش حقوقیش رو پذیرفته بودن اما ازش پرینت حسابی رو خواسته بودن که حقوق بهش واریز میشده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy, TUMS

سلام دوستان. من پذیرش پی‌اچ‌دی گرفتم و دانشگاه‌ هم شهریه و هم پول لازم برای هزینه‌ی زندگی رو قراره بهم بده. ماهی ۱۱۰۰ پوند برای زندگی در ادینبورگ. یعنی من نیاز ندارم نشون بدم که استطاعت مالی دارم بذای تحصیل و زندگی. آیا باز هم لازمه مدارک مالی داشته باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط P.1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پذیرش پی‌اچ‌دی گرفتم و دانشگاه‌ هم شهریه و هم پول لازم برای هزینه‌ی زندگی رو قراره بهم بده. ماهی ۱۱۰۰ پوند برای زندگی در ادینبورگ. یعنی من نیاز ندارم نشون بدم که استطاعت مالی دارم بذای تحصیل و زندگی. آیا باز هم لازمه مدارک مالی داشته باشم؟
    با سلام و عرض تبریک،
    ببینید دوست عزیز،سفارت از شما منبع مالی می خواد برای دو چیز:
    1. شهریه دانشگاه
    2. هزینه زندگی
    در مورد اول دانشگاه باید توی CAS شما قید کنه که شهریه بطور کامل پوشش داده میشه.
    در مورد دوم هم چون شما خارج از لندن هستید باید حداقل 820 پوند در CAS قید بشه. (اگر همراه دارید به ازای هر نفر 460 پوند اضافه میشه.)
    با این تفاسیر، شما بابت شهریه دغدغه ای ندارید، اون مبلغ 1100 پوندی هم که برای زندگی در ادینبورگ دریافت می کنید از 820 بیشتره و در صورتی که همراه نداشته باشید، نیازی به ارائه صورتحساب بانکی نخواهید داشت.
    با آرزوی موفقیت،

دوستان سلام،
    من 2 مرداد افتتاح حساب کردم، می تونم پرینت رو 30 ام بگیرم؟
    30 مرداد میشه پنجشنبه که آخرین روز کاری بانک ها در هفته ست و اگه نگیرم میره برای شنبه که عملاً برای گرفتن وقت 2 روز می افتم عقب.
    شروع کلاس هام 24 شهریوره و دارم دقیقه نودی کار می کنم. خیلی خوش شانس باشم برای 3 شهریور وقت بگیرم و 3 هفته انتظار بکشم.

Junior Member

سلام دوستان...من حسابم با پدرم مشترک هستش...ولی پرینت حساب رو به اسم من زدن...آیا باید توی کاور لتر قید کنم که به اسم هردومونه یا بگم به اسم خودمه؟ ممنون میشم از راهنماییتون....

Junior Member n_iaz آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zabanamooz نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من 2 مرداد افتتاح حساب کردم، می تونم پرینت رو 30 ام بگیرم؟
    30 مرداد میشه پنجشنبه که آخرین روز کاری بانک ها در هفته ست و اگه نگیرم میره برای شنبه که عملاً برای گرفتن وقت 2 روز می افتم عقب.
    شروع کلاس هام 24 شهریوره و دارم دقیقه نودی کار می کنم. خیلی خوش شانس باشم برای 3 شهریور وقت بگیرم و 3 هفته انتظار بکشم.
    دوست عزیز
    تصمیم با خودتونه ولی من از تله پرفورمنس پرسیدم و حتی موردی دیدم که قبل از 28 روز اقدام کرده و جواب + گرفته
    به نظر من این قضیه جدی نیست
    در هر صورت تصمیم با خودتونه میتونین هر موقه بخواین وقت بگیرین
    در ضمن بهتره پرینتتون 30 روزه باشه
    اگه شنبه از استانبول وقت نتونستین گیر بیارین و وقتتون کم بود از آنکارا بگیرین که خلوته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)