صفحه 89 از 190 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط n_iaz نمایش پست ها
    دوست عزیز
    تصمیم با خودتونه ولی من از تله پرفورمنس پرسیدم و حتی موردی دیدم که قبل از 28 روز اقدام کرده و جواب + گرفته
    به نظر من این قضیه جدی نیست
    در هر صورت تصمیم با خودتونه میتونین هر موقه بخواین وقت بگیرین
    در ضمن بهتره پرینتتون 30 روزه باشه
    اگه شنبه از استانبول وقت نتونستین گیر بیارین و وقتتون کم بود از آنکارا بگیرین که خلوته
    در این مورد قبلا زیاد بحث شده و مساله شاید هنوز جدی نباشه ولی از فردا میتونه جدی باشه!

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط ptgh نمایش پست ها
    سلام دوستان...من حسابم با پدرم مشترک هستش...ولی پرینت حساب رو به اسم من زدن...آیا باید توی کاور لتر قید کنم که به اسم هردومونه یا بگم به اسم خودمه؟ ممنون میشم از راهنماییتون....
    سلام

در مورد حسابهای مشترک، قانونا باید اجازه رسمی از نفر دوم هم همراه سایر مدارک ارایه شود اما اگر در پرینت های شما جایی از این مورد که حساب شما مشترک است نامی برده نشده است، شاید احتیاج به نامه رسمی پدر شما نباشد هرچند که نمیتوان با قطعیت گفت که آیا سفارت از حساب و صاحب آن استعلام میگیرد یا خیر.
    به نظر من همیشه بر طبق قانون عمل کنید.
    موفق باشید
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام

در مورد حسابهای مشترک، قانونا باید اجازه رسمی از نفر دوم هم همراه سایر مدارک ارایه شود اما اگر در پرینت های شما جایی از این مورد که حساب شما مشترک است نامی برده نشده است، شاید احتیاج به نامه رسمی پدر شما نباشد هرچند که نمیتوان با قطعیت گفت که آیا سفارت از حساب و صاحب آن استعلام میگیرد یا خیر.
    به نظر من همیشه بر طبق قانون عمل کنید.
    موفق باشید
    خیلییی ممنونم از راهنماییتون...من تعهد نامه از پدرم گرفتم برای ساپورت من در مدت تحصیلم همین کافیه؟ میخواستم بدونم باید تو کاور لتر بگم اکه حساب مشترکه؟ بعد اگه بگم چون تو پرینت ننوشته مشکلی نیست؟

Junior Member

خیلییی ممنونم از راهنماییتون...من تعهد نامه از پدرم گرفتم برای ساپورت من در مدت تحصیلم همین کافیه؟ میخواستم بدونم باید تو کاور لتر بگم اکه حساب مشترکه؟ بعد اگه بگم چون تو پرینت ننوشته مشکلی نیست؟
    تعهد کافیه
    زیاد مهم نیست، طبق پرینتتون عمل کنین

ApplyAbroad Guru

شما برای چی وقتی حساب مشترکه به اسم شما فقط پرینت دادند؟ براساس قانون حساب میتونه مشترک باشه و مشکلی نیست ولی خطر اینه که در استعلام از بانک سفارت متوجه این بشه که حساب مشترکه و این میتونه به عنوان فریب سفارت محسوب باشه.

Junior Member

مسلام دوستان.من دیروز رفتم بانک پارسیان مرکزی مشهد. ازشون در مورد برگه تراکنش پرسیدم. چیزی که صادر میشه سربرگ نداره و فقط 1 دونه مهر واحد ارزی و یک مهر برجسته میخوره و گفتن که مهر دیگه ای نمیزنن. گفت که اسم شعبه روی مهر انگلیسی هستش. به نظرتون کافیه یا که اصرار کنم مهر فارسی رو هم بزنن؟ در ضمن فقط برگه تمکن سریرگ داره. میدونم که تمکن لازم نیس ولی بهتر نیس به خاطر اینکه سربرگ داره با خودن ببرم سفارت؟؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط shamsoddin نمایش پست ها
    مسلام دوستان.من دیروز رفتم بانک پارسیان مرکزی مشهد. ازشون در مورد برگه تراکنش پرسیدم. چیزی که صادر میشه سربرگ نداره و فقط 1 دونه مهر واحد ارزی و یک مهر برجسته میخوره و گفتن که مهر دیگه ای نمیزنن. گفت که اسم شعبه روی مهر انگلیسی هستش. به نظرتون کافیه یا که اصرار کنم مهر فارسی رو هم بزنن؟ در ضمن فقط برگه تمکن سریرگ داره. میدونم که تمکن لازم نیس ولی بهتر نیس به خاطر اینکه سربرگ داره با خودن ببرم سفارت؟؟
    سلام

اگر پرینت حساب کوتاه مدت را روی برگ دارای سربرگ میزدند بهتر بود اما به دلیل اینکه مهر لاتین به همراه مهر برجسته میزنند فکر نمیکنم مشکلی باشه. به نفع خودتونه که نامه تمکن را ارایه ندهید. احتیاجی به مهر فارسی هم نیست.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط shamsoddin نمایش پست ها
    سلام. منم همین مشکل رو داشتم. شعبه ای که افتتاح حساب کردم می گفت پرینت حساب رو روی سربرگ نمیزنیم، منم رفتم یه شعبه دیگه گرفتم.
    اتفاقاً معاون ارزی شعبه برام پرینت رو گرفت. چقدر هم خوش برخورد بود. قبل از چاپ هم بهم گفت بیا پشت سیستم ببین اسم و فامیلت رو درست اسپل کرده باشم. هر مُهری رو هم گفتم برام زد و امضا کرد. البته اون پرینت رو همینجوری برای تست گرفتم و توی فروم گذاشتم که بچه ها تائید کنن که مشکلی نداشت.
    شما هم نیازی نیست حتماً از همون شعبه ای که حساب باز کردید پرینت بگیرید، برید یه جای دیگه. هر شعبه یه ساز میزنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما برای چی وقتی حساب مشترکه به اسم شما فقط پرینت دادند؟ براساس قانون حساب میتونه مشترک باشه و مشکلی نیست ولی خطر اینه که در استعلام از بانک سفارت متوجه این بشه که حساب مشترکه و این میتونه به عنوان فریب سفارت محسوب باشه.
    منم نمی دونم...راستش اصلن بانک پاسارگادی که من رفتم بلد نبودن و کلی اذیتم کردن...میخواستم تو کاورلتر بنویسم دو امضاعه هستش که نگن چرا به اسم خودت زدی فقط...حالا به نظر شما یه پرینت دیگه بگیرم یعنی؟ وقت سفارتمو گرفتم من...ممنون میشم راهنمایی کنین...

Junior Member

منم نمی دونم...راستش اصلن بانک پاسارگادی که من رفتم بلد نبودن و کلی اذیتم کردن...میخواستم تو کاورلتر بنویسم دو امضاعه هستش که نگن چرا به اسم خودت زدی فقط...حالا به نظر شما یه پرینت دیگه بگیرم یعنی؟ وقت سفارتمو گرفتم من...ممنون میشم راهنمایی کنین...
    من جای شما بودم یه پرینت دیگه با مشخصات کامل صاحب های حساب می گرفتم. روزه ی شک دار نگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)