صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 67

موضوع: تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

دوستان من پذيرشم از اين دانشگاه جديدا اومده، مي خواستم بدونم كسي از وضعيت اسكلارشيپ تو اين دانشگاه خبري داره؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    دوستان من پذيرشم از اين دانشگاه جديدا اومده، مي خواستم بدونم كسي از وضعيت اسكلارشيپ تو اين دانشگاه خبري داره؟
    دوست گرامی فایل زیر را مطالعه فرمایید

http://www.waikato.ac.nz/research/sc...alStudents.pdf

Full Fee PhD scholarship for research into performance of small business
    and costs of failure for small business.

• You will need to apply for and be admitted to the PhD programme to be eligible for the funding.
    • You will need to complete a proposal for 10-12 pages using the template below.
    • You should draw upon the Financial Performance Reports of the MRC (which is part of IBR) and source and collect the data for bankruptcy cost estimates.

The scholarship will remain opened until awarded or 30 June 2013 which ever occurs earlier.
    PhD initial proposal template.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

سلام.من همزمان برای دکترای چند دانشگاه اقدام کردم.در مورد دانشگاه وایکاتو 3 سوال داشتم.1)بر خلاف سایر دانشگاه ها گفته باید صبر کنیم که پذیرش بیاید بعد برای بورس اقدام کنیم.درست متوجه شدم؟
    2)توی فرم توصیه نامه برای بورس گفته یک توصیه نامه باید از طرف استاد راهنمای آینده دانشگاه وایکاتو باشه.درسته؟این را باید خودم از استادی که معیین می شه بخواهم یا دانشگاه خودش می گه؟
    3)استادی که از ایران می خواهد توصیه نامه بفرستد آیا باید با ایمیل رسمی استاد باشد؟نمی توانم توصیه نامه را اسکن کنم و بفرستم؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط nriahialam نمایش پست ها
    سلام.من همزمان برای دکترای چند دانشگاه اقدام کردم.در مورد دانشگاه وایکاتو 3 سوال داشتم.1)بر خلاف سایر دانشگاه ها گفته باید صبر کنیم که پذیرش بیاید بعد برای بورس اقدام کنیم.درست متوجه شدم؟
    2)توی فرم توصیه نامه برای بورس گفته یک توصیه نامه باید از طرف استاد راهنمای آینده دانشگاه وایکاتو باشه.درسته؟این را باید خودم از استادی که معیین می شه بخواهم یا دانشگاه خودش می گه؟
    3)استادی که از ایران می خواهد توصیه نامه بفرستد آیا باید با ایمیل رسمی استاد باشد؟نمی توانم توصیه نامه را اسکن کنم و بفرستم؟
    ١. بله
    ٢. خودتون بايد بخوايد
    ٣. نه بايد خود استاد اي ميل بزنه از كجا معلوم كه خودتون اون نامه رو ننويسيد و براشون نفرستيد! مگر اينكه توصيه نامه استاد روي كاغذ و مهر و موم باشه و شما پستش كنيد

پیش فرض پاسخ : تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

سلام دوست عزیز. می خواستم بدونم زمان پذیرش گرفتن از روزی که اپلای کردین چقدر طول کشید؟
    ممنون

Senior Member

[QUOTE=mostafa858585;1367287]سلام دوست عزیز. می خواستم بدونم زمان پذیرش گرفتن از روزی که اپلای کردین چقدر طول کشید؟
    ممنون[/QUOT
    سلام
    دقیقا یادم نیس اما بیشتر از دو ماه بود
    موفق باشید

دوست عزیز معدلتو لطف میکنی بگی چند بود؟
    Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kunglao32003 نمایش پست ها
    دوست عزیز معدلتو لطف میکنی بگی چند بود؟
    ارشد 18.5

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

لیسانس 15.49
    ارشد 18.5
    شما مقاله هم داشتين؟؟ آيا مقاله هم تاثير داره واسه پذيرش و بورس از اين دانشگاه؟؟؟
    منم تقريبا 20روزه كه اپلاي كردم...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    شما مقاله هم داشتين؟؟ آيا مقاله هم تاثير داره واسه پذيرش و بورس از اين دانشگاه؟؟؟
    منم تقريبا 20روزه كه اپلاي كردم...
    بله من دو تا isi يكي چاپ شده و يكي تحت داوري داشتم، ٤ تا مقاله فارسي يكي ژورنالي و سه تا كنفرانسي هم داشتم. معمولا تا دو ماه طول ميكشه كه جواب بدن

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)