صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 67

موضوع: تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    بله من دو تا isi يكي چاپ شده و يكي تحت داوري داشتم، ٤ تا مقاله فارسي يكي ژورنالي و سه تا كنفرانسي هم داشتم. معمولا تا دو ماه طول ميكشه كه جواب بدن
    منم 5 تا ISI و 3 تا کنفرانسی دارم ولی معدل هام خیلی از شما پائین تره... به نظرت امیدی هست واسه بذیرش و بورس؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    منم 5 تا ISI و 3 تا کنفرانسی دارم ولی معدل هام خیلی از شما پائین تره... به نظرت امیدی هست واسه بذیرش و بورس؟
    پذیرش که آره اما بورسو نمیدونم چون کلا خیلی رو معدل مخصوصا معدل لیسانس حساسن. با شرایطی که شما دارین شانس بورس از دانشگاههای جزیره جنوبی مثل اتاگو و کنتربوری رو بیشتر دارین

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان میشه ددلاین بورس و پذیرش دانشگاه وایکاتو رو بگین که کی هست؟ کلا سیستم پذیرش و بورس گرفتنش شبیه استرالیاست؟ در مورد ددلاین بقیه دانشگاه های نیوزیلند هم اگه میشه اطلاعات بزارین....ممنون
    راستی شانسم رو برای بورس چه طور میبینید:
    لیسانس:12.7 دولتی شهرستان
    ارشد:16.25 دولتی شهرستان
    11 تا مقاله ISI با ایمپکت فکتور بالا
    ielts 6.5

با این معدل شاهکارم کدوم دانشگاه ها شانس بیشتری برای بورس دارم؟
    مرسی
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

دوستان خواهش میکنم اینجا لطفا جواب سوال های ما رو بدین و راهنمایی کنید...ممنون
    من واسه وایکاتو مدارک رو ایمیل کردم امروز ایمل زدن و یک نامه فرستاده بودن و مدارک زیر رو ازم خواستن:
    1. Student Statement
    2. Verified copy of Passport or Birth Certificate
    3. Funding Statement
    4. Reference(s)
    الان سوالم اینکه باید این مدارک رو پست کنم؟

*در مورد دایکیومنت ها اگه میشه توضیح بدین....student statement همون SOP هست؟ غیر از چیز های معمول چیزه خاصی باید توش گفته بشه؟

*در مورد Funding Statement چه مدرکی باید بفرستم؟؟ خودش گفته
    Are you self-funded or do youneed financial support for fees, travel, and realistic
    living costs? Note that international scholarships,
    although available, are highly competitive.

*ریفری ریپورت رو هم بدم رو کاغذ برام بنویسن و بزارمشون توی پاکت و بعد پستشون کنم؟ یا فرم خاصی داره و باید آنلاین فرستاده بشه؟

مرسی
    ویرایش توسط orang : October 17th, 2013 در ساعت 01:56 PM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوستان خواهش میکنم اینجا لطفا جواب سوال های ما رو بدین و راهنمایی کنید...ممنون
    من واسه وایکاتو مدارک رو ایمیل کردم امروز ایمل زدن و یک نامه فرستاده بودن و مدارک زیر رو ازم خواستن:
    1. Student Statement
    2. Verified copy of Passport or Birth Certificate
    3. Funding Statement
    4. Reference(s)
    الان سوالم اینکه باید این مدارک رو پست کنم؟

*در مورد دایکیومنت ها اگه میشه توضیح بدین....student statement همون SOP هست؟ غیر از چیز های معمول چیزه خاصی باید توش گفته بشه؟

*در مورد Funding Statement چه مدرکی باید بفرستم؟؟ خودش گفته
    Are you self-funded or do youneed financial support for fees, travel, and realistic
    living costs? Note that international scholarships,
    although available, are highly competitive.

*ریفری ریپورت رو هم بدم رو کاغذ برام بنویسن و بزارمشون توی پاکت و بعد پستشون کنم؟ یا فرم خاصی داره و باید آنلاین فرستاده بشه؟

مرسی
    اول اينكه جهت پذيرش مدارك فقط ايميل بشه كافيه و نميخواد پست كنيد.
    دوم اينكه رفرنس هارو فقط اسم ببر و نميخواد نامه بگيري
    در مورد فاند نيز هموني كه خودش گفته رو عينا جواب بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing, University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه ددلاین بورس و پذیرش دانشگاه وایکاتو رو بگین که کی هست؟ کلا سیستم پذیرش و بورس گرفتنش شبیه استرالیاست؟ در مورد ددلاین بقیه دانشگاه های نیوزیلند هم اگه میشه اطلاعات بزارین....ممنون
    راستی شانسم رو برای بورس چه طور میبینید:
    لیسانس:12.7 دولتی شهرستان
    ارشد:16.25 دولتی شهرستان
    11 تا مقاله ISI با ایمپکت فکتور بالا
    ielts 6.5

با این معدل شاهکارم کدوم دانشگاه ها شانس بیشتری برای بورس دارم؟
    مرسی

سلام،
    آخرین مهلت فاندش، آخر اکتبر هست. برای مدارک فاند، من برای رفرنسها از استادام نامه گرفتم توی نامه سربرگدار دانشگاه و همونارو خودم براشون ایمیل کردم که قبول کردند(تو سایت میگند که حتما خود استادا باید رفرنس با ایمیل رسمی خودشون بفرستند). البته برای فاند مثل اینکه باید مدارک با پست هم بفرستی، که البته من با ایمیل فرستادم و گفتند که بعدا مدارک با پست هم باید بفرستی ولی فعلا نفرستادم. اپلای برای فاند یک پروسه جداگانه هست که فرم و اطلاعاتشو تو آدرسای زیر میتونی پیدا کنیی. نمیدونم روی معدل چقدر حساس هستند، من دو ماه پیش با استادا تماس گرفتم و پس از پیدا کردن استاد راهنما از طریق سیستم آنلاین ثبت نام کردم.
    آدرسهای زیرو نگاه کن:
    روند اپلای:
    http://www.waikato.ac.nz/study/enrol/int-process.shtml
    https://sase.waikato.ac.nz/app/NewSt...icationToEnrol
    فرم فاند و اطلاعات اون:
    توی آدرس زیر، فایل با نام: University of Waikato International Doctoral Scholarship Open
    http://www.waikato.ac.nz/research/sc...d_prizes.shtml

ApplyAbroad Hero

سلام...من برای بورس و پذیرش چند روز پیش اپلی کردم (مدارکی رو پست نکردم و چیزی هم به من نگفتن...آنلاین بود و مدارک رو ایمیل کردم). آخرین جوابی که اومده اینه:
    Your application for the Doctor of Philosophy will now be assessed by the Enrolment Office in consultation
    with the Dean of the Faculty of Science and Engineering.
    When this assessment has been completed, you will receive confirmation of the qualification you have
    been accepted for, and any additional requirements. The letter will have information regarding fees, arrival,
    accommodation and orientation
    سوالم اینکه من برای بورس در نظر گرفته خواهم شد؟ یا اول باید پذیرش داشته باشی و بعد برای بورس اقدام کنی؟ با همین اپلی که انجام دادم هم برای پذیرش و هم برای بورس در نظر گرفته میشم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

سلام بچه ها
    کسی از این دانشگاه امسال جواب گرفته؟؟؟؟هنوز خبری نیست که...خیلی طولانی شد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    کسی از این دانشگاه امسال جواب گرفته؟؟؟؟هنوز خبری نیست که...خیلی طولانی شد
    معمولا دو ماه تا دو ماه و نیم طول میکشه جواب بگیرین. اگه خیلی طولانی تر شد بهشون ای میل بزنید خوب جواب میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production & Operation Management

سلام
    برای من یم ایمیل اومده گفته که باید براشون پروپوزال بفرستم
    باید با استاد قبلا هماهنگ کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)