صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 67

موضوع: تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

سلام این ایمیل رو واسم چند روز پیش فرستادن
    Thank you for submitting your application for a University of Waikato Doctoral Scholarship.

The processing of your application will be completed after the closing date for this award. If, when processing your application, we have any queries or require any further information and/or documents, we will contact you. If necessary, we will contact you again to update you regarding the selection process.

If there are no problems with your application, and if the selection process proceeds normally, you may not hear from us again until we inform you of the result of your application. Please note that both successful and unsuccessful applicants will be contacted.
    یعنی چه خواهد شد؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام این ایمیل رو واسم چند روز پیش فرستادن
    Thank you for submitting your application for a University of Waikato Doctoral Scholarship.

The processing of your application will be completed after the closing date for this award. If, when processing your application, we have any queries or require any further information and/or documents, we will contact you. If necessary, we will contact you again to update you regarding the selection process.

If there are no problems with your application, and if the selection process proceeds normally, you may not hear from us again until we inform you of the result of your application. Please note that both successful and unsuccessful applicants will be contacted.
    یعنی چه خواهد شد؟
    چيز خاصي نگفتن اين يه ايميل فرمال هست كه براي اطلاع شما از اينكه مداركتون رو دريافت كردن براتون فرستادن
    گفتن بعد از پايان مهلت ثبت نام مدارك شما رو بررسى مي كنن اگه مدركي لازم باشه ازتون مي خوان دوباره بفرستين وگرنه بعد از بررسي مداركتون جواب پذيرش يا عدم پذيرش را واستون ايميل مى كنند
    موفق باشين

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

کسی چوابی نگرفته از این دانشگاه؟؟؟خیلی طولانی شد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Integration System With SAP Technology In Brunel University

با سبام به دوستان

من با یه استاد تو دپارتمان management systems صحبت کردم و بهم گفته که اقدام کنم برا پذیرش. یه سوال دارم ازتون :

فرم international application form و PHD Supplementary form v رو باید پست کنیم یا ایمیل هم میشه ؟ اگه میشه ایمیل کرد به چه آدرسی ؟

سوال دوم اینه که من یه سری مدارک و اطلاعاتام رو از طریق http://enrol.waikato.ac.nz انجام دادم. نیاز به این کار هست یا نه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of science Polymer Teechnlogy er From UTM malaysia

من آفر کاندیشنال زبان دارم... تحصیل ارشدم تو دانشگاه اینگلیسی بود .. معدلم 3.86 از 4 و یک مقاله اسم اول دارم... مدرک بهترین دانشجو 2012 دانشگاه هم دارم..3 تا ریکامندشین از اساتید مستر و یکی هم از سوپروایزر آیندم گرفتم..... با توجه به آفر کاندیشنال شانسی دارم واسه فاند؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان..از وایکاتو برای کسی جواب نیومده؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان من حدود سه ماه پیش اپلای کردم اما جوابی هنوز نگرفتم ولی استادم گفته چون نمیتونه استاد راهنمای اول باشه دانشگاه باید یه استاد دیگه انتخاب کنن و وقتی دانشجوش دفاع کرد استادم رو دوباره به همین استاد تغییر بدم!! آیا چنین موردی رو شما دیدین(دوستانی که اونجا تحصیل می کنن).
    و سوال بعد اینکه اگه من با هزینه خودم ثبت نام کنم آیا بعد از این می تونم برای بورس اقدام کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی و کمکم کنین.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mino22027 نمایش پست ها
    سلام دوستان من حدود سه ماه پیش اپلای کردم اما جوابی هنوز نگرفتم ولی استادم گفته چون نمیتونه استاد راهنمای اول باشه دانشگاه باید یه استاد دیگه انتخاب کنن و وقتی دانشجوش دفاع کرد استادم رو دوباره به همین استاد تغییر بدم!! آیا چنین موردی رو شما دیدین(دوستانی که اونجا تحصیل می کنن).
    و سوال بعد اینکه اگه من با هزینه خودم ثبت نام کنم آیا بعد از این می تونم برای بورس اقدام کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی و کمکم کنین.
    بله میشه..

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان..از وایکاتو برای کسی جواب نیومده؟
    من ایمیل زدم و جواب اسکلارشیپمو گرفتم شما هم ای میل بزنید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    کسی چوابی نگرفته از این دانشگاه؟؟؟خیلی طولانی شد...
    من جواب اسکلارشیپمو امروز ای میل زدم و گرفتم

من اسکلارشیپ گرفتم کلا به سه نفر اسکلارشیپ دادن
    ویرایش توسط hediye119 : December 19th, 2013 در ساعت 03:11 PM دلیل: ادغامِ دو پُست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)