صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 67

موضوع: تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mino22027 نمایش پست ها
    شما هم این آدرسو دیدین و مدارک رو ارسال کردین البته من هنوز نتونستم مدارک کاملو که باید بفرستمو پیدا کنم . شما کی اقدام کردین؟ نتیجه بورستون اومد؟
    http://www.waikato.ac.nz/research/sc...gsOnly2014.pdf
    http://www.waikato.ac.nz/research/sc...alStudents.pdf
    این فایلایی رو که فرستادیدو من الان باز نکردم و ندیدم.من از تو سایت لیست مدارکو دیدم و براش اقدام کردم خیلی روتین بود. مدارکم باید براشون پست شه. حوالی اکتبر اقدام کردم برای راند دوم و اسکلارشیپ هم گرفتم. کلا دو تا راند در سال دارن و تو کل سال به 6 الی 8 نفر اسکلار میدن. نمیخوام نا امیدتون کنم اما خیلیییی اسکلارشیپ گرفتن تو این دانشگاه بعیده البته منطورم دکترال اسکلارشیپه اگه بدون اسکلاذشیپ بیاید اینجا و بعد برای اسکلارشیپای مختلف بیرون دانشگاه اقدام کنید شانستون بیشتره. من هیپ ایرانی ای رو به غیر خودم اینجا ندیدم که از اول با اسکلارشیپ بیاد اینجا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    این فایلایی رو که فرستادیدو من الان باز نکردم و ندیدم.من از تو سایت لیست مدارکو دیدم و براش اقدام کردم خیلی روتین بود. مدارکم باید براشون پست شه. حوالی اکتبر اقدام کردم برای راند دوم و اسکلارشیپ هم گرفتم. کلا دو تا راند در سال دارن و تو کل سال به 6 الی 8 نفر اسکلار میدن. نمیخوام نا امیدتون کنم اما خیلیییی اسکلارشیپ گرفتن تو این دانشگاه بعیده البته منطورم دکترال اسکلارشیپه اگه بدون اسکلاذشیپ بیاید اینجا و بعد برای اسکلارشیپای مختلف بیرون دانشگاه اقدام کنید شانستون بیشتره. من هیپ ایرانی ای رو به غیر خودم اینجا ندیدم که از اول با اسکلارشیپ بیاد اینجا.
    ممنونم از راهنمایتون. من اقدام کردم واسه ثبت نام و منتظر نامه آخر دانشگاهم که بیاد و برای ویزا اقدام کنم. منم از وضعیت بورسش همین حدس رو زدم که نسبت به دانشگاههای دیگه (مثل اوتاگو) خوب بورس نمیکنه. احتمالا کارای ثبت نامم که تموم بشه و بیام اونجا واسه بورسش اقدام میکنم. شنیدم اساتیدشون با دانشجوها همکاری میکنن(مثل کارهای نیمه وقت یا...) و در کل نمیذارن بچه ها اذیت بشن،آیا این درسته؟

Junior Member milad1990 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering-polymer

سلام دوستان
    می خواستم بدونم نرم بورس پی ایچ دی با توجه به اینکه کشور گرونیه چقد هستش؟
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم نرم بورس پی ایچ دی با توجه به اینکه کشور گرونیه چقد هستش؟
    ممنون
    بستگی به دانشگاه داره بین 22000 تا 25000 در سال!

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه نتیجه بورس معمولا چند وقت بعداز پایان تاریخ ارسال مدارک مشخص میشه؟

Senior Member

سلام دوستان کسی میدونه نتیجه بورس معمولا چند وقت بعداز پایان تاریخ ارسال مدارک مشخص میشه؟
    من یادم میاد حواب بورس اکتبر، اواخر دسامبر اومد

Junior Member

يه سوال ديكه هم داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنين،اداره بورس بعدازدريافت مدارك به فرد ايميل رسيد نميزنن؟جون استادهام جدا ريكامندهاشون رو فرستادم از مداركم .

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی میدونه اگه بدون فاند و یه ترم با هزینه خودمون بریم،چقدر احتمال داره برا ترم بعد فاند بدن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nastak نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی میدونه اگه بدون فاند و یه ترم با هزینه خودمون بریم،چقدر احتمال داره برا ترم بعد فاند بدن؟
    اگه منظورتون فاند خود دانشگاه برای دانشجوهای دکترا هست که شانس کمی هست اما این دانشگاه انواع اسکلارشیپهای دیگه داره و همینطور بستگی به استادتون هم داره که چه قدر از بیرون از دانشگاه فاند داشته باشه. اما معمولا نمیشه گفت که صد در صد فاند می گیرید

Junior Member

ممنونم از راهنمایتون. من اقدام کردم واسه ثبت نام و منتظر نامه آخر دانشگاهم که بیاد و برای ویزا اقدام کنم. منم از وضعیت بورسش همین حدس رو زدم که نسبت به دانشگاههای دیگه (مثل اوتاگو) خوب بورس نمیکنه. احتمالا کارای ثبت نامم که تموم بشه و بیام اونجا واسه بورسش اقدام میکنم. شنیدم اساتیدشون با دانشجوها همکاری میکنن(مثل کارهای نیمه وقت یا...) و در کل نمیذارن بچه ها اذیت بشن،آیا این درسته؟
    من كارهاي پذيرشم در حال انجامه. سوپروايزر مشخص شده و پروپوزال دكترا رو واسم فرستاده البته هيچ كامنتي راجع به پروپوزال ازم نخواسته كه واسم عجيبه. بعد از اين چه مراحلي بايد انجام بشه ؟ اگه كمك هزينه اي در كار بود تا حالا ميگفت ديگه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)