صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 67

موضوع: تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

پیش فرض پاسخ : تحصيل در دانشگاه وايكاتو (University of Waikato) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7235 نمایش پست ها
    من كارهاي پذيرشم در حال انجامه. سوپروايزر مشخص شده و پروپوزال دكترا رو واسم فرستاده البته هيچ كامنتي راجع به پروپوزال ازم نخواسته كه واسم عجيبه. بعد از اين چه مراحلي بايد انجام بشه ؟ اگه كمك هزينه اي در كار بود تا حالا ميگفت ديگه ؟
    دوست عزیز بهتره راجع به فاند بطور شفاف از استادتون سوال کنید. در ضمن اگه بدون فاند تصمیم دارید وارد نیوزلند بشید ممکنه سفارت واسه ویزاتون مدارک مالی که نشون بده از پس هزینه های سه سال دوره دکتری برمیاید ازتون بخواد.سالی 15000 تا بعلاوه هزینه دانشگاه(حدودا سالی 7000 تا 8000 برای دانشگاه آکلند، این دانشگاه هم احتمالا همون مقداره)

با سلام
    من از دانشگاه وایکاتو پذیرش دکتری در مدیریت دارم ولی بدون اسکلار شیپ تا حالا برای دو تا بورس دکتری دانشگاه اقدام کردم ( UoW IBR Doctoral و UoW Doctoral) ولی تو هر دو رد شدم. می خواستم بدونم اگر درسم رو تو دانشگاه شروع کنم آیا امکان داره بتونم بعدا بورس بگیرم یعنی شانسش بیشتر میشه یا به نظر شما فرقی نمی کنه و باز هم ممکنه نتونم بورس بگیرم و باید تا آخر تحصیلاتم هزینه ها رو خودم متقبل بشم.
    Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avafada نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه وایکاتو پذیرش دکتری در مدیریت دارم ولی بدون اسکلار شیپ تا حالا برای دو تا بورس دکتری دانشگاه اقدام کردم ( UoW IBR Doctoral و UoW Doctoral) ولی تو هر دو رد شدم. می خواستم بدونم اگر درسم رو تو دانشگاه شروع کنم آیا امکان داره بتونم بعدا بورس بگیرم یعنی شانسش بیشتر میشه یا به نظر شما فرقی نمی کنه و باز هم ممکنه نتونم بورس بگیرم و باید تا آخر تحصیلاتم هزینه ها رو خودم متقبل بشم.
    شانس گرفتن اسکلارشیپ واسه اونهایی که خارج از نیوزیلند هستن بیشتره

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    دانشکده مهندسی:
    This is reflected in the programmes offered:

Chemical & Biological Engineering
    Electronic Engineering
    Materials & Process Engineering
    Mechanical Engineering
    Software Engineering
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    میخواستم اگه امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید. با مشخصات زیر شانسم برای گرفتن پذیرش و فاند تو این دانشگاه چقدره؟ دانشگاه دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟
    - فوق لیسانس مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل 16.98 و نمره پایان نامه 19.
    - لیسانس مدیریت از دانشگاه سراسری گبلان با معدل 14.23
    - دارای 2 مقاله علمی پژوهشی، 3 مقاله علمی و ترویجی، 2 مقاله کنفرانس ملی و یک مقاله کنفرانس بین المللی. 2 تا هم در حال داوری در ژورنال های بین المللی دارم.
    - 4 سال سابقه کار مرتبط.
    - آبان ماه امتحان زبان دارم که احتمالا 6.5 میگیرم. (به نظرتون حتما باید نمره زبان رو بگیرم و بعد شروع کنم یا نه از الان شروع کنم واسه پذیرش؟)

مرسی

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    من حدود 2، 3 ماه پیش برای دانشگاه وایکاتو اقدام کردم و پس از فرستادن مدارکم، یکی استادا بهم ایمیل زد و بعد از پرسیدن از ریسرچ پروپوزالم گفت ما می تونیم با هم کار کنیم و من مدارکتو امضا می کنم می دم آموزش و باید نامه ی رسمی دانشگاه رو به زودی دریافت کنی ولی الان 3 هفته گذشته و خبری نشده! میشه بگین برا دوستان نامه معمولا چند روز بعد از فرستادن مدارک میاد.
    خیلی خیلی ممنون

Junior Member

این رزومه فرضی چقدر برای دانشگاه وایکاتو شانس داره؟ اگر کشور یا دانشگاه دیگه ای رو هم پیشنهاد کنید به صورت پیام خصوصی ممنون میشم.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

کامپیوتر-آزاد-15.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    کامپیوتر- دانشگاه تهران - 15.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    90
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    310
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    فعلا هیچی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    هیچ
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مستر آمار (کورس های مرتبط با دیتا ساینس+ یادگیری ماشین برای ادامه تحصیل در دوره دکترای یادگیری ماشین)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    ترجیح اول آمریکا ولی هیچ الزامی نیست.
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    گرنت پژوهشی برای تز - تدریس در دانشگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

فول فاند

Junior Member

1-دوستان کسی اینجا هست که دانشجوی این دانشگاه باشه؟
    2- من ارشد مدیریت رو دانشگاه دولتی ایران گرفتم. اما به جای دکترا برای مستر ریسرچ این دانشگاه اقدام کردم (چون حال پروپوزال قوی نداشتم و یه پروپوزال ساده که دو سال پیش آماده کرده بودم رو فرستادم براشون) و پذیرش گرفتم. حالا می خواستم ببینم چقدر احتمال داره که بتونم بعد یه سال ادامه اش بدم و پی اچ دی بخونم. و آیا ممکنه ویزا ندن؟
    3- هزینه ارشد رو زده 31000 دلار نیوزلند. آیا راهی نداره که کاهشش بدن؟ مثلا شنیدم اگه تو دکترا 9 ماه از سال رو نیوزلند بمونی و نری بیرون انگار domestic حسایت می کنن و شهریه کمتر می گیرن!!!! این برای ارشد صادق نیست؟
    سپاس

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtto نمایش پست ها
    این رزومه فرضی چقدر برای دانشگاه وایکاتو شانس داره؟ اگر کشور یا دانشگاه دیگه ای رو هم پیشنهاد کنید به صورت پیام خصوصی ممنون میشم.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

کامپیوتر-آزاد-15.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    کامپیوتر- دانشگاه تهران - 15.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    90
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    310
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    فعلا هیچی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    هیچ
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مستر آمار (کورس های مرتبط با دیتا ساینس+ یادگیری ماشین برای ادامه تحصیل در دوره دکترای یادگیری ماشین)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    ترجیح اول آمریکا ولی هیچ الزامی نیست.
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    گرنت پژوهشی برای تز - تدریس در دانشگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

فول فاند
    معدل لیسانستون پایینه و شانستون برای اسکلارشیپ تقریبا صفره مگه اینکه استادتون فاند داشته باشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط addf نمایش پست ها
    1-دوستان کسی اینجا هست که دانشجوی این دانشگاه باشه؟
    2- من ارشد مدیریت رو دانشگاه دولتی ایران گرفتم. اما به جای دکترا برای مستر ریسرچ این دانشگاه اقدام کردم (چون حال پروپوزال قوی نداشتم و یه پروپوزال ساده که دو سال پیش آماده کرده بودم رو فرستادم براشون) و پذیرش گرفتم. حالا می خواستم ببینم چقدر احتمال داره که بتونم بعد یه سال ادامه اش بدم و پی اچ دی بخونم. و آیا ممکنه ویزا ندن؟
    3- هزینه ارشد رو زده 31000 دلار نیوزلند. آیا راهی نداره که کاهشش بدن؟ مثلا شنیدم اگه تو دکترا 9 ماه از سال رو نیوزلند بمونی و نری بیرون انگار domestic حسایت می کنن و شهریه کمتر می گیرن!!!! این برای ارشد صادق نیست؟
    سپاس
    برای دکترا همیشه شهریه مثل دامستیک هست و ربطی به موندن یا نموندن تو کشور نداره برای ارشد هم هزینه همونیه که گفتین و کاهش پذیر نیس متاسفانه
    برای پی اچ دی هم احتمالا مشکلی نخواهید داشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)