صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: چگونگی گرفتن ارز دانشجویی قبل از رفتن به ایتالیا با ادمیشن لتر مهر شده توسط سفارت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    n/a

پیش فرض پاسخ : چگونگی گرفتن ارز دانشجویی قبل از رفتن به ایتالیا با ادمیشن لتر مهر شده توسط سف

بچه ها واسه تشکیل پرونده تو وزارت علوم واسه معافیت تحصیلی باید نامه پذیرشو مهر کنیم یا همین اسکنش کافیه کپی بگیریم؟

پیش فرض پاسخ : چگونگی گرفتن ارز دانشجویی قبل از رفتن به ایتالیا با ادمیشن لتر مهر شده توسط سف

همون اسکنش کافیه.
    واسه صدور معافیت همون مدارک رو آپلود کنید تو نشا
    بعد به کپی هم ببرین با خودتون وزارت علوم
    حله..
    فقط یادت باشه هر مدرکی ، هر مدرکی داری همراه خودت ببر
    به طور مثال ایمیل یا مدرک دیگه ای که نشون میده کورس شما دقیقن از چه تاریخی شروع میشه
    یا لیسانست و گواهی قراغت از تحصیلت ، یا مدرک زبانت ، برگ سبزت حتمن .
    حواست باشه که تاریخ شروع کورس شما باید زودتر از تاریخ اعزامت باشه ، اگه نیست برو اعزامتو بنداز یه دور عقب.
    از همه شون هم دو نسخه کپی همراه داشته باش
    برو باجه 6 ، لبخند فراموش نشه

Member azerrila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at azad university of najaf abad

سلام دوستان میخواستم بپرسم اول باید ویزا رو گرفته باشیم تا بتونیم اقدام کنیم برای ارز دانشجویی؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط azerrila نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بپرسم اول باید ویزا رو گرفته باشیم تا بتونیم اقدام کنیم برای ارز دانشجویی؟
    درود
    بله به ویزا نیاز دارید و چون ایتالیا زمان دادن ویزا با پرواز کمه نمیتونید قبل اومدن بگیرید و باید بعد اینکه رسیدید ایتالیا خانوادتون برایتون کارهاش را اوکی کنند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام
    با توجه به اینکه من دانشجوی دکترا هستم و برای فوق لیسانس دارم میرم ایتالیا، به نظرتون این نشا ثبت نام کنم کار عاقلانه ای هست اصلا؟ می ارزه برای ارز دانشجوی؟ ممنوع الخروجمون نکنن یه وقت

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharmehrabi نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه من دانشجوی دکترا هستم و برای فوق لیسانس دارم میرم ایتالیا، به نظرتون این نشا ثبت نام کنم کار عاقلانه ای هست اصلا؟ می ارزه برای ارز دانشجوی؟ ممنوع الخروجمون نکنن یه وقت
    درود
    زیاد تفاوتی نداره گرفتنش هم کلی درسر داره شاید همین مورد هم دردسر ساز بشه ولی سوالتون را تو تاپیک ارز دانشجویی تو تاپیک مربوطه بپرسید جواب مطمئن تری میگیرید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)