صفحه 11 از 36 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 354

موضوع: پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط sashahtc نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که دارند به امید کار و اجاره کردن خونه به دانمارک می ایند بدونند که اول قدم و ساده ترین مشکلشون اجاره خونست که باید چند وقتی براش وقت بگذارند ( و به راحتی واسه همین مدت زمان 10 یا 20 میلیون هزینه دارند ) تازه پس از کلی بدبختی و پیدا کردن خونه صاحب خونه ها معمولا چند ماه دیپازیت را پیش می گیرند به همراه یک تا 3 ماه اجاره پیش پیش که این پول ها را هم معمولا به سختی پس می دهند (و یا معمولا پس نمیدهند) و اگر خواستید از خونه ای که گرفتید به هر دلیل جابجا بشید هم یک ماه اجاره را جریمه می گیرند....
    سلام ممنون از اطلاعاتتون
    ممکنه بفرمایید امکان اقدام از ایران برای خونه وجود داره و اینکه در بدو ورود مناسبترین راه برای سکونت، تا پیدا کردن خونه چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

درود !

پروازهای تهران - کپنهاگی که تو فرانکفورت توقف دارن نیاز به ویزای ترانزیت دارن آیا ؟!

ما یکبار قبلاً سر پرواز با دو توقف به دوشواری برخوردیم !

تشکر !
    ویرایش توسط SA33D : April 5th, 2014 در ساعت 04:33 PM

Junior Member

سلام به همه عزیزان. کسی در مورد نحوه انتقال پول و 145000 کرونی که ابتدا باید برد اطلاعاتی داره؟ من توی انتخاب شهری که بخوایم اقامت کنیم به شدت مردد هستم. کسی از sonderburg تجربه ای داره ؟

سلام ما بلیط گرفتیم از پگاسوس ولی شماره صندلی در بلیط قید نشده . ایا 3 نفر که با هم بلیط داریم کنار هم میشینیم یا ممکنه جدا باشه جامون ؟؟ نگرانم صندلی فرزندم در کنار من یا همسرم نباشه اگه کسی تجربه یا نظری داره ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام ما بلیط گرفتیم از پگاسوس ولی شماره صندلی در بلیط قید نشده . ایا 3 نفر که با هم بلیط داریم کنار هم میشینیم یا ممکنه جدا باشه جامون ؟؟ نگرانم صندلی فرزندم در کنار من یا همسرم نباشه اگه کسی تجربه یا نظری داره ممنون میشم
    شماره صندلی تو بلیط قید نمیشه
    شماره صندلی رو موقعی که تو فرودگاه کارت پرواز میگیرین تو کارت پرواز مینویسن
    نه معمولا کنار هم مینویسن
    ( موقع گرفتن کارت پرواز می تونین بگین که کنار هم بندازنتون ولی در ۹۹٪ موارد کنار هم میندازن )
    من خودم تا حالا چه در مسافرت خارج چه داخل هیچ وقت صندلی م از همراه م جدا نبوده
    نگران نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareos نمایش پست ها
    شماره صندلی تو بلیط قید نمیشه
    شماره صندلی رو موقعی که تو فرودگاه کارت پرواز میگیرین تو کارت پرواز مینویسن
    نه معمولا کنار هم مینویسن
    ( موقع گرفتن کارت پرواز می تونین بگین که کنار هم بندازنتون ولی در ۹۹٪ موارد کنار هم میندازن )
    من خودم تا حالا چه در مسافرت خارج چه داخل هیچ وقت صندلی م از همراه م جدا نبوده
    نگران نباشید
    ممنونم از پاسختون در قسمتی از فرم رزرو بلیت گفته بود در ازای پرداخت مبلغی خودتون جا رو انتخاب کنید و من انتخاب نکردم . این پگاسوس واسه بدیهی ترین چیزها داره پول میگیره . ما برای 12 جون گرفتیم .

Junior Member

ممنونم از پاسختون در قسمتی از فرم رزرو بلیت گفته بود در ازای پرداخت مبلغی خودتون جا رو انتخاب کنید و من انتخاب نکردم . این پگاسوس واسه بدیهی ترین چیزها داره پول میگیره . ما برای 12 جون گرفتیم .
    به سلامتی
    واقعیتش با پگاسوس نرفتم جایی تا حالا
    من برا ۱۱ می بلیط خواهم گرفت
    ایشالا که مال همه مون خیر بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

اگر بلیط سه نفر را با هم گرفته اید به طور اتوماتیک موقع تحویل بار و دریافت کارت پرواز (checkin)صندلی های شما کنار هم خواهد بود اما اگر جدا بلیط گرفتید. موقع تحویل بار و دریافت کارت پرواز به متصدی مربوطه متذکر شوید.
    ولی در پرواز دوم شما که دیگر این مراحل را ندارید و دو روز قبل از پرواز بلیط خود را پرینت خواهید کرد. اگر بلیط مجزا گرفته اید و مشکلی داشتید از مهمانداران داخل کابین میتوانید در این مورد کمک بگیرید. اصلا نگران نباشید چون موضوع در بدترین شرایط هم به سادگی قابل حل است.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

سلام

اول اینکه برای پرواز به اروپا شما نیاز دارید که ویزای شینگن داشته باشید در صورتی که ویزای شما مال دانمارک است پس در خصوص انتخاب پرواز دقت کنید. معمولا همه پرواز های امارات و قطر و یا ترک را به خاطر عدم نیاز به ویزا انتخاب می کنند و یا پگاسوس بخاطر ارزان بودن
    دوم من قبلا با لوفت هانزا به فرانکفورت پرواز کردم شما پس از فرود در آلمان از قسمت پرواز های بین المللی به قسمت پرواز های داخل اروپا می روید و باید ویزاتونو نشون بدید پلیس آلمان در این خصوص خیلی سخت گیره و من شخصا افرادی رو دیدم که پلیس با وجود داشتن ویزای شینگن بهشون گیر داده ولی نمیدونم ملاک عملشون چیه
    در مورد پرواز پگاسوس و صندلی هم بگم اگه می تونید صندلی را برای خودتون رزرو کنید و اگه تونستید صندلی های XL چرا که صندلی های معمولیش خیلی کم و کوچیکه و پولی که میدید در مقابل میلیون ها پولی که باید بدید تقریبا هیچه
    در مورد بچه هم مطمئن باشید که حتما صندلیش کنار مادرش خواهد بود چرا که توی پرواز بچه ها یا همراه والدین هستند و یا همراه یک مراقب از خود ایر لاین و ضمنا برای بچه پیش بینی یک کم مواد غذایی و نوشیدنی داشته باشد ( البته توی پرواز هم هست که می تونید بخرید ولی گرونتر) و یک وسیله ای که چند ساعتی سرگرمش کنه

Junior Member salam_danmark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

سلام دوستان عزیز
    یک سوالی از حضورتان دارم.

من بلیطی را در سایت turkish رزرو (بقول معروف book) کردم ولی هنوز پرداختش را انجام نداده ام. اگر توسط همان شرکت هایی که پرداخت کردیت کارتی انجام می دهند (مثلا همان که اسمش در بالای صفحات اپلای ابرود می آید و در اسمش تهران دارد) انجام بدهم در فرودگاه اصل کردیت کارت را می خواهند برای دیدن؟؟؟
    چون در فروم دیدم که ظاهرا پگاسوس اصل کردیت کارت را میخواهد موقع checkin.

یک سوال دیگر اینکه در پرواز ترانزیت در ترکیه باید از passport control رد بشویم؟ اینکار چقدر طول میکشد؟ بین پرواز رسیده از تهران و پرواز به آلبورگ در بلیطی که رزرو کرده ام فقط 45 دقیقه فاصله است. اگر pass control شلوغ باشدو بیش از 45 دقیقه آنجا باشیم پرواز می رود؟ چه میشود آن موقع؟؟ اگر پرواز تهران تاخیر داشته باشد چه می شود؟

امان از استرس و آدرنالین

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)