صفحه 12 از 36 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 354

موضوع: پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام ما بلیط گرفتیم از پگاسوس ولی شماره صندلی در بلیط قید نشده . ایا 3 نفر که با هم بلیط داریم کنار هم میشینیم یا ممکنه جدا باشه جامون ؟؟ نگرانم صندلی فرزندم در کنار من یا همسرم نباشه اگه کسی تجربه یا نظری داره ممنون میشم
    سلام من به شما پیغام دادم لطفا چک کنید من و همسرم 8 jun بلیط داریم اگه دوست دارین برای گرفتن خانه هماهنگ کنیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

اصل کردیت کارت را در پرواز پگاسوس از من نخواستند ( البته من بلیط پرواز را 3 ماه قبلش رزرو کرده بودم لذا امکان اینکه کردیت کارت سرقتی باشه خیلی کم بود ) لذا در صورتی که می خواهید محکم کاری کنید با ایر لاین تمای بگیرید و بگویید که اصل کارت را ندارید و از یکی دیگه خواستید براتون بلیط رزرو کنه

در ورود به ترکیه نیازی به کنترل پاسپورت نیست و لی باید چک این مجدد بشید ( با ارائه بلیط و پاسپورت و رسید باری که تهران گرفنید )و کارت پرواز جدید بگیرید ( این هم از مزخرف بودن پگاسوسه چرا که در پرواز های دیگه کارت هر دو پرواز را تو ایران می دهند ) که این مرحله بستگی داره چند تا پرواز هم زمان نشسته باشه و اینکه تو پرواز خودتون کی از هواپیما پیاده یشید این مرحله واسه من 30 دقیقه طول کشید

تاخیر در پرواز هم وجود داره پرواز خود من بجای 5:55 از تهران 7:30 دقیقه انجام گردید

راه حل های پیشنهادی 1- کارت پرواز دوم را در صورت امکان اینترنتی بگیرید و همراه داشته باشید در این صورت به راحتی این مرحله را رد می کنید
    2- پس از ورود به بخش مربوطه با مسئول کانتر صحبت کنید و بگویید که پرواز در حال رفتن است تا کار شما را انجام دهد
    3- از کسانی که در صف هستند بخواهید که بدون نوبت به شما اجازه دهند کارتان را انجام دهید ( آخرین راه چرا که معمولا کسی نوبتش را نمی دهد و یا حداقل چند بد و بیراه خواهید شنید)

Junior Member

دوستان من برا تهیه بلیط امروز به یه آزانس مسافرتی رفتم گفت که بلیط رفت و برگشت باید بگیرین
    کسی میدونه من با این ویزای ۱۸۰روزه که تو پاسپورتم دارم می تونم فط بلیط رفت بگیرم
    بلیط ترکیش ایر می خواستم بگیرم
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareos نمایش پست ها
    دوستان من برا تهیه بلیط امروز به یه آزانس مسافرتی رفتم گفت که بلیط رفت و برگشت باید بگیرین
    کسی میدونه من با این ویزای ۱۸۰روزه که تو پاسپورتم دارم می تونم فط بلیط رفت بگیرم
    بلیط ترکیش ایر می خواستم بگیرم
    متشکرم
    خودتون اینترنتی بگیرید یه طرفه. اژانس ها گرون تر هم حساب می کنن. ما هم فقط رفت گرفتیم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    خودتون اینترنتی بگیرید یه طرفه. اژانس ها گرون تر هم حساب می کنن. ما هم فقط رفت گرفتیم .
    متشکرم
    اگر با یه کارتی که مال خودم نیست بگیرم تو فرودگاه کارت رو میخوان ؟

Junior Member salam_danmark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareos نمایش پست ها
    متشکرم
    اگر با یه کارتی که مال خودم نیست بگیرم تو فرودگاه کارت رو میخوان ؟
    دوست عزیز
    من دیروز خیلی راحت رفتم به دفتر ترکیش ایر در برج نگار میدان ونک و ظرف 3 ثانیه بلیطی که میخواستم را گرفتم و کارت کشیدم.
    از آژانس ها بهیچ وجه بلیط نگیرید چون خیلی وقت ها یادشان میرود بلیطی را از ایرلاین بخرند و شما را در فرودگاه سوار نمیکنند. این اتفاق برای خودم افتاد و چون آژانس پول ایرلاین را نداده بود ایرلاین بلیط مارا کنسل کرده بود. واچری که آژانس ها میدهند هم کشک بیشتر نیست و خودشان صادر میکنند و هیچ تعهدی برای ایرلاین ایجاد نمیکند.

فقط حضوری از خود ایرلاین بخرید!
    موفق باشید

Junior Member

آژانس که هیچی ! مگه اینکه آشنا باشید باهاشون
    پگاسوس هم هیچی !!! یه مورد مثبت نداره این ایرلاین جز قیمتش که اونم بخوره تو سرشون !!!

ترکیش ایرلاین دم دست ! راحت میشه خرید !!! یکم هم بگرده آدم میشه قیمت های معقول گیر آورد. خیلیم عالیییی ...

دوستان عزیز ویزای ما آماده است. چند تا سوال داشتم ممنون می شم راهنمایی بفرمایید (خواهش می کنم راهنمایی کنید. چند روزه در هر تاپیکی سوالم را می نویسم کسی جوابی نمی دهد)

1.زمان ورود به دانمارک و مراجعه به شهرداری پاسپورتها را میگیرند؟ در اصل سوالم این است که ویزا سه ساله به چه صورت است آیا آن را در پاسپورت میزنند یا به صورت کارت جداگانه است؟

2. آیا امکان این هست که من به عنوان main applicant به تنهایی به دانمارک بروم و اقامت سه ساله خودم و همسرم را بگیرم؟

3. آیا می توانیم بعد از مراجعه به شهرداری و دادن آدرس به ایران برگردیم و کسی بعد از ارسال گرین کارت آن را تحویل بگیرد و برای ما بفرستد یا می بایست تا زمان صدور اقامت هر دو نفرمان آنجا یاشیم؟

4. خلاصه سوال اصلیم آینه که ما چطور میتوانیم با کمترین هزینه اقامت سه ساله را بگیریم و برگردیم؟ چون در حال حاضر شرایط رفتن را نداریم.

با تشکر

سلام
    براي بردن ارز بهترين انتخاب كدام يك از اين موارد است البته لازم به ذكر است كه در حال حاضر دلار تهيه شده است . آيا بهتر است همين دلار را به دانمارك ببرم و آنجا تبديل كنم به كرون؟ يا بهتره كه دلار رو به يورو تبديل كنم و اونجا تبديل كنم به كرون؟ يا بالاخره از همينجا كرون بگيرم؟ اينجا اگر ١٠٠٠ دلار داشته باشم تقريبا به قيمت ارز ديروز ٥٣٥٠ كرون دستمو ميگيره. اونجا چطوريه وضعيت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. in RS/GIS - Chamran University

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    سلام
    براي بردن ارز بهترين انتخاب كدام يك از اين موارد است البته لازم به ذكر است كه در حال حاضر دلار تهيه شده است . آيا بهتر است همين دلار را به دانمارك ببرم و آنجا تبديل كنم به كرون؟ يا بهتره كه دلار رو به يورو تبديل كنم و اونجا تبديل كنم به كرون؟ يا بالاخره از همينجا كرون بگيرم؟ اينجا اگر ١٠٠٠ دلار داشته باشم تقريبا به قيمت ارز ديروز ٥٣٥٠ كرون دستمو ميگيره. اونجا چطوريه وضعيت؟
    من هم به همین فکر می کردم. البته هنوز نرفتم. ولی اونطوری که من فهمیدم بهترین نرخ تبدیلی که توی دانمارک می تونید داشته باشید این هست (مبدل رو روی حالت sell بیاد قرار بدید). پس خودتون با نرخ ارز بازار حساب کنید ببینید اگر اینجا کرون تهیه کنید بهتر هست، یا همین ارز رو ببرید، یا اینجا ارز دیگه بخرید و اوجا کرون کنید. ببینید با پولی که الان دارید کدوم حالت می تونید کرون بیشتری تهیه کنید. من با توجه به اینکه ریال داشتم، به این نتیجه رسیدم که اینجا کرون بخرم. حالا تا نظر اساتید چه باشد...
    ویرایش توسط gosilbang : April 19th, 2014 در ساعت 10:32 AM
    We need to think like a boat
    and go with the tide

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)