صفحه 14 از 36 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 354

موضوع: پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareos نمایش پست ها
    متشکرم
    اگر با یه کارتی که مال خودم نیست بگیرم تو فرودگاه کارت رو میخوان ؟
    سلام...من صرفا تجربه خودمو واستون مینویسم...چون 5 ماه پیش رفتم اونجا و الان برگشتم ایران و 1 ماه دیگه دارم برمیگردم دوباره...واسه پولتون ارزش قایل باشین. پرواز پگاسوس پرواز خوب و معقولی هست و نسبت به هزینه ای که میدین مصرفه. ابتدا برین به سایت http://www.flypgs.com و حول و حوش روزی که عازم هستین پروازتون رو چک کنین به لحاظ قیمتی.یه وقت میبینین بخاطر یه روط یا دو روز حدود 100 تا 200 هزار تومن اختلاف قیمت هست. حالا که روز رو انتخاب کردین لباساتون رو تنتون کنین و برین ابتدای خیابان فاطمی ساختمان شماره 1 اگه خواستین اطلاعات دقیق بهتون میدم. تو گوگل هم میشه سرچ کنین. یه سری مراکز هستن که ویزا کارت دارن 10% ازتون میگیرن و بلیط میخرن واستون. البته الان بهتون بگم که با این بلیط نمیتونین ارز از بانک بگیرین و لی حدود 300 تا 400 هزار تومن ارزونتر از آژانسه. در نتیجه شما مثل من میتونین با کمتر از 550 هزار تومن برین به دانمارک. البته راه های ارزونتری هم هست که بهتون پیشنهاد نمیکنم چون سری اولی هست که میرین و اظطرابتون رو زیاد میکنه...موفق و موید باشین

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    سلام...من صرفا تجربه خودمو واستون مینویسم...چون 5 ماه پیش رفتم اونجا و الان برگشتم ایران و 1 ماه دیگه دارم برمیگردم دوباره...واسه پولتون ارزش قایل باشین. پرواز پگاسوس پرواز خوب و معقولی هست و نسبت به هزینه ای که میدین مصرفه. ابتدا برین به سایت http://www.flypgs.com و حول و حوش روزی که عازم هستین پروازتون رو چک کنین به لحاظ قیمتی.یه وقت میبینین بخاطر یه روط یا دو روز حدود 100 تا 200 هزار تومن اختلاف قیمت هست. حالا که روز رو انتخاب کردین لباساتون رو تنتون کنین و برین ابتدای خیابان فاطمی ساختمان شماره 1 اگه خواستین اطلاعات دقیق بهتون میدم. تو گوگل هم میشه سرچ کنین. یه سری مراکز هستن که ویزا کارت دارن 10% ازتون میگیرن و بلیط میخرن واستون. البته الان بهتون بگم که با این بلیط نمیتونین ارز از بانک بگیرین و لی حدود 300 تا 400 هزار تومن ارزونتر از آژانسه. در نتیجه شما مثل من میتونین با کمتر از 550 هزار تومن برین به دانمارک. البته راه های ارزونتری هم هست که بهتون پیشنهاد نمیکنم چون سری اولی هست که میرین و اظطرابتون رو زیاد میکنه...موفق و موید باشین
    من با همون بلیط اینترنتی ارز دولتی مو گرفتم البته همین یک باره چون ویزا 6 ماهه تو پاسمونه فکر میکنن توریستیم بعدا خوب کارت دارید نمیشه تازه سالی یک باره. فقط بدونید بلیطتون باید مهر یک اژانس هواپیمایی توش خورده باشه یک اشنا پیدا کنید ! عوارض خروج رو هم قبلش پرداخت میکنید با کپی هاش میرید بانک سامان نفری 215 یورو به قیمت دولتی حواله میدن میرید بعد گیت فرودگاه یورو هاتونو میگیرید. همین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    من با همون بلیط اینترنتی ارز دولتی مو گرفتم البته همین یک باره چون ویزا 6 ماهه تو پاسمونه فکر میکنن توریستیم بعدا خوب کارت دارید نمیشه تازه سالی یک باره. فقط بدونید بلیطتون باید مهر یک اژانس هواپیمایی توش خورده باشه یک اشنا پیدا کنید ! عوارض خروج رو هم قبلش پرداخت میکنید با کپی هاش میرید بانک سامان نفری 215 یورو به قیمت دولتی حواله میدن میرید بعد گیت فرودگاه یورو هاتونو میگیرید. همین
    بله دوست عزيز متشكرم از راهنماييتون،،،البته من همه اين كارها رو انجام دادم و چون رو بليطم مهر آشنايي كه شما ميفرمايين نبود بهم ندادن متصدي باجه به من گفت برو با سيب زميني مهر بساز كي به كيه!!

سلام کسی میدونه ایا بعد از تهیه بلیط پگاسوس هم امکان خرید اضافه بار هست یا دیگه نمیشه؟
    در مورد پذیرایی داخل هواپیما چطور؟ ایا الان میشه اون رو خرید ؟ ( بلیط رو یکماه پیش خریدم) با سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه ایا بعد از تهیه بلیط پگاسوس هم امکان خرید اضافه بار هست یا دیگه نمیشه؟
    در مورد پذیرایی داخل هواپیما چطور؟ ایا الان میشه اون رو خرید ؟ ( بلیط رو یکماه پیش خریدم) با سپاس
    سلام. http://www.flypgs.com/en/ توی همین صفحه در قسمت my ticket ازتون reservation number رو میپرسه، وفتی وارد کردید بلیطتون رو نشون می ده و گزینه داره برای خریدن اضافه بار، غذا و یا انتخاب صندلی و همون جا باید آنلاین پرداخت کنید.

Junior Member

برای شنبه آینده از دفتر ترکیش واقع در میدان ونک بلیطو گرفتم. بسیار لاکچری و در عرض 5 دقیقه

نقل قول نوشته اصلی توسط SA33D نمایش پست ها
    برای شنبه آینده از دفتر ترکیش واقع در میدان ونک بلیطو گرفتم. بسیار لاکچری و در عرض 5 دقیقه
    به سلامتی. مقصدتون کدوم شهره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    به سلامتی. مقصدتون کدوم شهره؟
    خیلی ممنون. کپنهاگن

Junior Member

سلام دوستان

همانطور که مطلع هستيد يکى از دوستان گرين کارتى که پزشک بودند و تازه به دانمارک اومده بودند، با فريب يک خانواده ايرانى اقدام به انتقال مبلغ زيادى پول کردند که در نهايت پس از نااميدى از گرفتن پول از اين شيادان، دچار حمله قلبى شده و برحمت خدا رفتن.لذا براى جلوگيرى از تکرار اين اتفاق تقاضا دارم از دوستانى که تازه تشريف ميارن به هيچ عنوان به کسى براى انتقال پول اعتماد نکرده و اين کار رو فقط از طريق مجارى شناخته شده انجام دهند.اميد که اين شيادان هم بزودى محاکمه شده و به سزاى اعمالشان برسند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Computer Engineer

سلام دوستان
    من برای تیر تصمیم دارم به کپنهاگ برم اگر خانمی تمایل داره می تونیم باهم دنبال خونه بگردیم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)