صفحه 2 از 35 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 354

موضوع: پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

سلام ، من 7 اکتبر می رم با پگاسوس ، کسی هست که این تاریخ یا نزدیکش بره که کارا مونو باهم هماهنگ کنیم ؟؟ من پایه شیر کردن همه چی هستم از تاکسی گرفته تا خونه . مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

سلام من هم تازه ويزام اومده و قصد دارم در اولين فرصت برم. اگه خانمي هست كه با هم هماهنگ كنيم يا اگه دانمارك هستين و هم خونه ميخوايين لطفا پيام بدين. همگي موفق باشين

سلام
    آیا زمانی که با کردیت کارت بلیطی خریده میشه تو فرودگاه فقط پرینت بلیط لازم هست یا کارت اعتباری که با آن بلیط خریدی هم باید همراه باشه ؟ چون بعضی از سایتها اینو گفتن همراهت باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom1888 نمایش پست ها
    سلام من هم تازه ويزام اومده و قصد دارم در اولين فرصت برم. اگه خانمي هست كه با هم هماهنگ كنيم يا اگه دانمارك هستين و هم خونه ميخوايين لطفا پيام بدين. همگي موفق باشين
    سلام اگر ايران هستيد هنوز شريك احتياج داريد؟

Junior Member

بچه ها سلام
    من اواخر سپتامبر میرم دانمارک
    واسه بلیط رفتم تو سایت پگاسوس بلیط رفت 229 دلار و برگشت هم 157 دلار زده
    ایا قیمت پایین تری نمیشه پیدا کرد
    اگه کسی خبر بده ممنون می شم
    [/QUOTE]

بعضیا میگن سه ماه وقت ذاریم بریم دانمارک. ذرسته این حرف. ویزامون که شش ماهه است

Junior Member

یکی از دوستان اینجا چند سوال ازم در ارتباط با کارهای ورودش در پیغام خصوصی پرسیده بود گفتم شاید برای بقیه دوستان مفید باشه اینجا گذاشتم.

1) این هاستل که دارم میرم نیازی هست با خودم رو تختی یا همون mattress بیارم؟ چون بعضی جاها دیدم مترس با خودمون هست.
    2) کدوم سیم کارت رو پیشنهاد میکنین؟ میشه همون روز اول از فروشگاهی جایی تهیه کرد یا حتما باید انلاین سفارش بدیم؟ / من ترجیح میدم خارج از دانمارک هم کار کنه.
    3) به نظرت یورو تو همون فرودگاه کپنهاگ چنج کنم یا برم تو شهر؟

1) اگه با خودتون بیارین بهتره ولی لوازم اتاق تمیزن
    2) برای شروع لیکا خوبه و میتوین از فروشگاه ها بصورت مجانی تهیه کنین و من معمولا شارژ رو از سون الون میخریدم . اگه از اول یه پکیچ شامل دیتا و مکالمه رو انتخاب کنین براتون به صرفه تره. میتونین از سایت lycamobile.dk پکیچ ها رو ببینین.
    3) نرخ تبدیل یورو تو فرودگاه خیلی بده مثلا برای یورو در حدود 7.1 هستش در صورتیکه در صرافی داخل شهر( نه داخل مراکز خرید) تا 7.42 هم تبدیل میکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر سخت افزار

سلام
    درمورد بردن گربه اطلاعاتی دارین؟ با هواپیما میشه برد؟

Junior Member

دوستان ایران ایر پرواز به کپنهاگ دیگه نداره؟پگاسوس 30 کیلو بار مجازی که زده بجز وله یا ساک دستی که میتونی ببری باخودت؟ چون من روش کلی حساب کردم!

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط drparisa نمایش پست ها
    دوستان ایران ایر پرواز به کپنهاگ دیگه نداره؟پگاسوس 30 کیلو بار مجازی که زده بجز وله یا ساک دستی که میتونی ببری باخودت؟ چون من روش کلی حساب کردم!
    نه نداره . 30 کیلو که خوبه ! میتونید بگین بعدا براتون بفرستن. یه مقدار هم میتونید با خودتون داخل هواپیما ببرید. قبلا که پگاسوس همینطور بود.شما دسامبر اقدام کرده بودین ویزاتون اومد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)