صفحه 29 از 36 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 354

موضوع: پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    خیر. نمیشه. شما اگر سمت یولند میخواین برین، پرواز ترکیش یا لوفت هانزا بگیرین برای بیلوند (اگر جنوب یولند میرین) یا آلبورگ (اگر شمال یولند میرین) که فقط یک توقف در فرانکفورت یا ترکیه داره. ترکیش ایر معمولا قیمتش مناسب تره از لوفت هانزا.
    سلام
    من 17 فبریه پروازم برای کوپنهاگ هست. با پگاسوز همراه همسرم.
    فقط سوالهام اینه که چه طور می تونم از فرودگاه کوپنهاگ به راندرز برم ؟ ارزان ترین راه چیه و قطار بهتره یا اتوبوس اگه داره ؟
    یه سوال دیگه اینکه ارزون ترین شهر برای زندگی رو راندرز پیدا کردم از طریق اینترنت. به نظر شما این درست هست و آیا شهر دیگری که بشه ارزانتر زندگی کرد وجود داره .
    قصد من برای اومدن اونجا تقویت زبان انگلیسی و یاد گیری زبان دانمارکی هست تا اعتماد به نفس کار تخصصی رو پیدا کنم.و این نیاز به یک سال آموزش داره .که من از جیب باید بخورم
    یعنی میشه یه کاری هم پیدا کرد از اولش که نخواهیم از جیب بخوریم ؟اگه می شد چی میشد.
    راستی بلیطم ارزون ترین بلیط بود که گرفتم . میشه ساک دستی همراهم ببرم داخل هواپیما ؟ 20کیلو باره.
    و دیگه اینکه هنوز جایی برای موندن موقت پیدا نکردم . کسی جای مناسبی سراغ نداره؟
    ممنون از راهنمایی هاتون.

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط shabshekan1010 نمایش پست ها
    سلام
    فقط سوالهام اینه که چه طور می تونم از فرودگاه کوپنهاگ به راندرز برم ؟ ارزان ترین راه چیه و قطار بهتره یا اتوبوس اگه داره ؟
    یه سوال دیگه اینکه ارزون ترین شهر برای زندگی رو راندرز پیدا کردم از طریق اینترنت. به نظر شما این درست هست و آیا شهر دیگری که بشه ارزانتر زندگی کرد وجود داره .
    قصد من برای اومدن اونجا تقویت زبان انگلیسی و یاد گیری زبان دانمارکی هست تا اعتماد به نفس کار تخصصی رو پیدا کنم.و این نیاز به یک سال آموزش داره .که من از جیب باید بخورم
    یعنی میشه یه کاری هم پیدا کرد از اولش که نخواهیم از جیب بخوریم ؟اگه می شد چی میشد.
    راستی بلیطم ارزون ترین بلیط بود که گرفتم . میشه ساک دستی همراهم ببرم داخل هواپیما ؟ 20کیلو باره.
    ممنون از راهنمایی هاتون.
    سلام
    1- حدود 800 کرون برای 2 نفر هزینه قطار میشه تا قاناس (randers)
    2- به این وب سایت مراجعه کنید : http://www.cepheus.dk/

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shabshekan1010 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنمایی هاتون.
    ارزونترین راه اتوبوس هست که نفری 310 کرون میشه. 14:35 از فرودگاه کپنهاگ مستقیم میره قناس.
    http://www.abildskou.dk/en/linie888/...2-2015&submit=
    اگر کردیت کارت دارین، میتونین الان بخرین 250 کرون. وگرنه همون روز تو اتوبوس میتونین بخرین و 310 کرون. برای اتوبوس فقط نقد به کرون میگیرن.
    به نظر من همون روز که رسیدین ببینین اگر پروازتون تاخیر نداشت و از فرودگاه مثلا دیگه ساعت دو و ربع اومدین بیرون، این اتوبوس رو بگیرین. چون بعدش هم میره رو کشتی و خسته کننده نیست. ارزونتر هم هست. مستقیم هم میره.
    اگر تاخیر داشت و دیرتر کارتون تموم شد، میرین دفتر فروش قطار، هم مستقیم به قناس داره، هر یک ساعت یک بار، دو و نیم، سه و نیم و ... و هم با یک توقف توی ایستگاه مرکزی کپنهاگ که تعداد زیادی هم اینطوری میره. میتونین به متصدی فروش بگین حتما بلیط قطار Non-stop بهتون بده.
    ارزونترین شهرها، ویبورگ و هرنینگ هست. قناس یک کمی گرونتره. جمعیت قناس یک کمی بیشتر از ویبورگ و هرنینگ هست.
    من قناس جایی رو نمیشناسم ولی خونه پیدا کردن سخت نیست توش. کلا اگر از دو، سه ماه قبل پیدا کنین خونه های خیلی خوبی پیدا میشه. برای موقت میتونین برین یک بد اند برکفست یا از توی airbnb جایی رو پیدا کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    ارزونترین راه اتوبوس هست که نفری 310 کرون میشه. 14:35 از فرودگاه کپنهاگ مستقیم میره قناس.
    http://www.abildskou.dk/en/linie888/...2-2015&submit=
    اگر کردیت کارت دارین، میتونین الان بخرین 250 کرون. وگرنه همون روز تو اتوبوس میتونین بخرین و 310 کرون. برای اتوبوس فقط نقد به کرون میگیرن.
    به نظر من همون روز که رسیدین ببینین اگر پروازتون تاخیر نداشت و از فرودگاه مثلا دیگه ساعت دو و ربع اومدین بیرون، این اتوبوس رو بگیرین. چون بعدش هم میره رو کشتی و خسته کننده نیست. ارزونتر هم هست. مستقیم هم میره.
    اگر تاخیر داشت و دیرتر کارتون تموم شد، میرین دفتر فروش قطار، هم مستقیم به قناس داره، هر یک ساعت یک بار، دو و نیم، سه و نیم و ... و هم با یک توقف توی ایستگاه مرکزی کپنهاگ که تعداد زیادی هم اینطوری میره. میتونین به متصدی فروش بگین حتما بلیط قطار Non-stop بهتون بده.
    ارزونترین شهرها، ویبورگ و هرنینگ هست. قناس یک کمی گرونتره. جمعیت قناس یک کمی بیشتر از ویبورگ و هرنینگ هست.
    من قناس جایی رو نمیشناسم ولی خونه پیدا کردن سخت نیست توش. کلا اگر از دو، سه ماه قبل پیدا کنین خونه های خیلی خوبی پیدا میشه. برای موقت میتونین برین یک بد اند برکفست یا از توی airbnb جایی رو پیدا کنین.
    واقعا ممنون از پاسخ خوبتون .
    یک موضوعی که هنوز نفهمیدم اینکه می تونیم در پرواز پگاسوز کوله پشتی همراه خود ببریم؟ کوله پشتی رو وزن می کنند؟
    ممنون

Junior Member

سلام. کسی می دونه اگه بلیطم را با پگاسوس بگیرم می تونم تاریخ برگشتش را باز بگذارم یا بعد از خرید بلیط، تاریخ برگشت را تغییر بدم؟

سلام بهترین پرواز به کپنهاگ چیه؟
    بعد اینکه برای کارگو چجوری باید بار رو بسته بندی کرد؟ با چمدان باید باشه؟
    من میخوام برای 23 می بلیط بگیرم، از حالا بخرم خوبه ؟ یا صبر کنم زمانش برسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

نقل قول نوشته اصلی توسط a_hoda2004 نمایش پست ها
    سلام بهترین پرواز به کپنهاگ چیه؟
    بعد اینکه برای کارگو چجوری باید بار رو بسته بندی کرد؟ با چمدان باید باشه؟
    من میخوام برای 23 می بلیط بگیرم، از حالا بخرم خوبه ؟ یا صبر کنم زمانش برسه؟
    سلام
    زودتر بخرید. پگاسوز عموماً پروموشن داره. من خودم با 50% تخفیف خریدم. ولی آن لاین!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط marshia نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من ویزامو تازه گرفتم .پزشک هستم و اواخر فروردین قصد سفر دارم اگه کسی تمایل داره با هم همسفر بشیم پیام خصوصی بده
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
    آقای دکتر، با سلام
    من هم 27 فروردین عازم هستم. 35 ساله و مهندس صنایع. اگه مایل باشید می تونیم با هم بریم. البته من بلیط گرفتم و ممکن است که همسفر نباشیم ولی با توجه به اینکه تقریباً همزمان می رسیم میتونیم با هم در اونجا همراه باشیم.

در هر صورت موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

سلام دوستان
    من اوایل اردیبهشت میرم دانمارک.کسی هست که بخواد همسفر و همخونه بشیم.سفرم 10 روزه هست.ممنون

Junior Member

درود بر دوستان،

از دوستانی که تجربه پرواز با ترکیش رو دارن، خواهشن بفرمایید که وزن کردن چمدان ها به چه شکل است؟ آیا تمامی وسایل و چمدان و کوله رو میکشن؟ چمدان سایز کبین رو چطور؟

پیروز باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)