صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 24252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 354

موضوع: پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی شیمی (صنعتی شریف)

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط bn83m نمایش پست ها
    تلفظش لونگبو هستش
    و تقریبا خیلی‌ به مرکز شهر نزدیک و خودش حتا می‌شه گفتش که مرکز شهره
    با قطار می‌شه برین سنترال و از اونجا یک چنج کنین
    واسه این کار خوبه که این سایت رو چک کنین که زمان‌های هترا رو توش نوشته البته حتما رو موبیل نصبش کنین که اینیکی اینجا حیاتی
    www.rejseplanen.dk
    ممنون. دانلودش کردم. اگه اطلاعات دیگه ای دارید واقعا ممنون میشم در اختیار ما قرار بدید.
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudhyundai نمایش پست ها
    ممنون. دانلودش کردم. اگه اطلاعات دیگه ای دارید واقعا ممنون میشم در اختیار ما قرار بدید.
    با تشکر
    در مورد اینکه چی‌ بیارین راستش من نمیدونم
    اما اگه لباس ضد باد دارین عالیه
    اما من اگه بودم همینجا می‌خریدم
    اگه سوال دیگی‌ دارین بپرسین من در خدمتم

Junior Member

سلام دوستان من سوالی داشتم
    من ویزام اومده و می خوام برای اواخر می یا اوایل جون بیام و فعلا دنبال خونه هستم . چند تایی پیدا کردم اما بهم می گن اگر می خوای الان قرارداد را برات تنظیم می کنیم از همون تاریخی که می خوام امضا می کنیم و بعد پول را واریز کن آیا به نظرتون این کار را انجام بدم؟ تا الان چند تا خونه که پیدا کردم همشون این پیشنهاد را بهم دادن این کار توی دانمارک عادیه؟ میشه به قرارداد هاشون اعتماد کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navidkh2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من سوالی داشتم
    من ویزام اومده و می خوام برای اواخر می یا اوایل جون بیام و فعلا دنبال خونه هستم . چند تایی پیدا کردم اما بهم می گن اگر می خوای الان قرارداد را برات تنظیم می کنیم از همون تاریخی که می خوام امضا می کنیم و بعد پول را واریز کن آیا به نظرتون این کار را انجام بدم؟ تا الان چند تا خونه که پیدا کردم همشون این پیشنهاد را بهم دادن این کار توی دانمارک عادیه؟ میشه به قرارداد هاشون اعتماد کرد؟
    درود بر شما،
    لطفا سوال خود را در تاپیک مربوطه یعنی پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک ارسال نمایید تا دوستان راهنمایی کنند.

Junior Member

سلام
    برنامه ی احتمالی من هم همون جولای است. ممنون میشم اگر در رابطه با بلیط هواپیما به نتیجه ای رسیدین اطلاع رسانی کنید. ممنون
    و البته این بحث هست که دو طرفه بلیط گرفتن خیلی به نفعه ولیکن اگر کسی در مورد جریمه تغییر دادن زمان بلیط میدونه ممنون میشم توضیح بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zraest نمایش پست ها
    سلام
    برنامه ی احتمالی من هم همون جولای است. ممنون میشم اگر در رابطه با بلیط هواپیما به نتیجه ای رسیدین اطلاع رسانی کنید. ممنون
    و البته این بحث هست که دو طرفه بلیط گرفتن خیلی به نفعه ولیکن اگر کسی در مورد جریمه تغییر دادن زمان بلیط میدونه ممنون میشم توضیح بده.
    معمولا هواپیمایی‌های مختلف قوانین خودشون رو دارن
    مثلا با تورکیش این جاریم ۵۰ دلار می‌شه
    اما به نظر من اگر می‌خواهید به مدت نا معلوم اینجا بمونین یک بلیت ۱ طرف بگیرین و یا یک بلیت ۲ طرفه که برگشتش open باشه

Junior Member

سلام
    اول تشکر می کنم از دوستانی که رفتن ، این مراحل رو رد کردن و الان وقت میزارن پستای مارو می خونند و راهنمایی می کنند. چند تا سول داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

1-بلیط یکسره هم می تونیم بگیریم؟
    2-بیمه مسافرتی ضروریه؟
    3-ویزامون شینگنه؟ یا فقط باید تو دانمارک باشیم؟
    4-چه وسایلی با خودمون بیاریم.....یعنی اونجا لازمه.
    5-الان آب و هوا چه جوره........تا سه چهار ماه......چطور خواهد بود.
    6-مواد خوراکی چی می تونیم بیاریم. و چیا ممنوعه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط leyliii نمایش پست ها
    سلام
    اول تشکر می کنم از دوستانی که رفتن ، این مراحل رو رد کردن و الان وقت میزارن پستای مارو می خونند و راهنمایی می کنند. چند تا سول داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

1-بلیط یکسره هم می تونیم بگیریم؟
    2-بیمه مسافرتی ضروریه؟
    3-ویزامون شینگنه؟ یا فقط باید تو دانمارک باشیم؟
    4-چه وسایلی با خودمون بیاریم.....یعنی اونجا لازمه.
    5-الان آب و هوا چه جوره........تا سه چهار ماه......چطور خواهد بود.
    6-مواد خوراکی چی می تونیم بیاریم. و چیا ممنوعه؟
    1- من خودم با بلیط یکسره پگاسوس به کپنهاگ اومدم.
    2- در مورد بیمه مسافرتی مطمئن نیستم، بهتره که از سفارت بپرسید.
    3- ویزای ورود به دانمارک شینگن نیست اما اقامت شینگنه.
    4- دارویی که نیاز دارید و لباس گرم از نظر من در اولویته.
    5- الان آب و هوا عالیه، تابستان شروع شده.
    6- آمریکا و استرالیا محدودیت های خاصی برای آوردن مواد خوراکی دارند اما کشورهای اروپایی ندارند و محدودیت خاصی ندارید. اینجا همه چی با کیفیت خوب پیدا می شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    1- من خودم با بلیط یکسره پگاسوس به کپنهاگ اومدم.
    2- در مورد بیمه مسافرتی مطمئن نیستم، بهتره که از سفارت بپرسید.
    3- ویزای ورود به دانمارک شینگن نیست اما اقامت شینگنه.
    4- دارویی که نیاز دارید و لباس گرم از نظر من در اولویته.
    5- الان آب و هوا عالیه، تابستان شروع شده.
    6- آمریکا و استرالیا محدودیت های خاصی برای آوردن مواد خوراکی دارند اما کشورهای اروپایی ندارند و محدودیت خاصی ندارید. اینجا همه چی با کیفیت خوب پیدا می شود.

میشه مورد اول و سوم رو توضیح بدین
    از کدوم سایت بلیط گرفتید؟
    و مورد سوم یعنی با ویزایی که ما داریم نمیتونیم به باقی کشورهای اروپا سفر کنیم؟

تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط zraest نمایش پست ها
    میشه مورد اول و سوم رو توضیح بدین
    از کدوم سایت بلیط گرفتید؟
    و مورد سوم یعنی با ویزایی که ما داریم نمیتونیم به باقی کشورهای اروپا سفر کنیم؟

تشکر فراوان
    وقتی که تهران بودم از یک آژانس آشنا بلیط گرفتم، البته قیمت بلیط را می دونستم.
    ویزایی که سفارت به شما می دهد به منظور ورود به دانمارک و رجیستریشن صادر می شود و شینگن نیست. بعد از رجیسترشن و گرفتن کارت اقامت، کارت اقامت شما حکم ویزای شینگن را دارد. البته به دلیل اینکه قبلا پرواز مستقیم به دانمارک وجود نداشت من افرادی را دیدم که به طور مثال پرواز به گوته برگ سوئد گرفته بودند و از آنجا به کپنهاگ آمده بودند که این مورد را قبل از بحران پناهحویی دیده بودم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)