صفحه 4 از 36 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 354

موضوع: پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

دوستانی که بلیط پگاسوس آنلاین خرید کردین میشه راهنمایی کنید:
    برای خرید باید در سایتش user id ساخت؟
    هزینه کنسلی یا تغییر تاریخش به چه صورته؟
    من برای اواخر اسفند که چک میکنم قیمت هاش عجیب غریبه: چند روز پشت سر هم 95.99$ روز بعدش یه دفعه 300$ !!! غیر منطقی نیست؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    دوستانی که بلیط پگاسوس آنلاین خرید کردین میشه راهنمایی کنید:
    برای خرید باید در سایتش user id ساخت؟
    هزینه کنسلی یا تغییر تاریخش به چه صورته؟
    من برای اواخر اسفند که چک میکنم قیمت هاش عجیب غریبه: چند روز پشت سر هم 95.99$ روز بعدش یه دفعه 300$ !!! غیر منطقی نیست؟؟
    خیر
    برای این بایدعضو بشوید
    بستگی به زمان و تعداد بلیط فروخته شده قیمت اقزایش پیدا میکنه! تا چند وقت دیگه همین 95.99 ممکنه بشه 300
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام دوستان. من و دوستم هر دو پزشکیم و ویزامون اومده. احتمال زیاد بعد از کریسمس میریم واسه انجام کارای اولیه. هرکدوم از دوستان که تمایل دارن همسفر بشن با ما و احیانا اجاره خونه رو شیر کنیم لطفا بهم پیام خصوصی بدن.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تا حالا بار به دانمارک فریت کرده؟ می صرفه اثاث خونه رو برد یا نه؟ چه شزکتهایی این کار رو می کنند و کدوم بهتره؟

Junior Member

سلام
    کسی تا حالا از تو سایت https://www.airbnb.com خونه برای چند روز اجاره کرده؟ به نظر با صرفه تر از هتل و هاستل میاد. البته برای عیالوارها! چون کردیت کارت میخان و ما نداریم، کسی پیشنهادی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shooshi نمایش پست ها
    سلام
    کسی تا حالا از تو سایت https://www.airbnb.com خونه برای چند روز اجاره کرده؟ به نظر با صرفه تر از هتل و هاستل میاد. البته برای عیالوارها! چون کردیت کارت میخان و ما نداریم، کسی پیشنهادی داره؟
    من سوال کردم بعضی از دوستان بودن که ازین طریق اجاره کردن. بله به صرفه تره. شما اگه کسی را دارین خارج از کشور ار کردیت کارتش میتونین استفاده کنین. بعضی شرکتهای داخلی هم هستن کردیت کارت به شکل گیفت میفروشن که من نمیدونم کارایی شون چقدره؟
    و دیگه اینکه نمیدونم هزینه اجاره از کارت کم میشه یا کارت فقط برای تضمین اجاره هست؟ و آیا این رزرو کردن قابل کنسل شدنه تا یه بازه زمانی یا رزرو قطعیه و غیر قابل برگشت؟ دوستان اگه اطلاع دارین راهنمایی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق قدرت

سلام من 27 ژانویه میرم لطفا یک شماره همراه به من بدهید باهم هماهنگ کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shooshi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تا حالا بار به دانمارک فریت کرده؟ می صرفه اثاث خونه رو برد یا نه؟ چه شزکتهایی این کار رو می کنند و کدوم بهتره؟
    اینجا را ببینید
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط florence نمایش پست ها
    سلام دوستان. من و دوستم هر دو پزشکیم و ویزامون اومده. احتمال زیاد بعد از کریسمس میریم واسه انجام کارای اولیه. هرکدوم از دوستان که تمایل دارن همسفر بشن با ما و احیانا اجاره خونه رو شیر کنیم لطفا بهم پیام خصوصی بدن.
    من دندانپزشک هستم و برای ژانویه باید اونجا باشم،شما کدوم کمون میخواین برین؟ در مورد کلاس زبانتون تصمیم گرفتین؟
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید

Junior Member

14 ژانویـــــه ..... ورود به دانمــارک

ممنون میشم اگر جایی برای اجاره سراغ دارید برای 1 نفر (خانم متاهل) بمن پبام خصوصی دهید.

بسیار ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)