صفحه 5 از 36 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 354

موضوع: پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

بچه ها این پرواز پگاسوس از ترکیه به کپنهاگ داره. برای ترکیه رفتن پس بایستی با یک پرواز دیگه اقدام کنیم.
    سوالم این که این وسط جابجایی بارهامون به عهده خودمونه یا هواپیمایی
    اصلا باید دوتا بلیط مجزا گرفت تا ارزون تر در بیاد یا آزانس های هواپیمایی همینجا هم می تونند با اون قیمت ها برامون خرید کنند؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    بچه ها این پرواز پگاسوس از ترکیه به کپنهاگ داره. برای ترکیه رفتن پس بایستی با یک پرواز دیگه اقدام کنیم.
    سوالم این که این وسط جابجایی بارهامون به عهده خودمونه یا هواپیمایی
    اصلا باید دوتا بلیط مجزا گرفت تا ارزون تر در بیاد یا آزانس های هواپیمایی همینجا هم می تونند با اون قیمت ها برامون خرید کنند؟
    کارت اعتباری تهیه کنید خودتون خرید کنید نیازی به اژانس نیست میرید تو سایت پگاسوس تهران به کپنهاگ رو با تاریخ مورد نظر انتخاب میکنید میخرید همون هواپیما چند ساعت توقف میکنه تو استانبول مسافر میزنه میره. اگرم هواپیما عوض بشه خودکار بارها به هواپیما جدید منتقل میشه اژانسا گرونتر خیلی حساب میکنن اینطوری اگه 3 ماه قبل خرید کنید 130 دلار نفری حدودا میشه

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    کارت اعتباری تهیه کنید خودتون خرید کنید نیازی به اژانس نیست میرید تو سایت پگاسوس تهران به کپنهاگ رو با تاریخ مورد نظر انتخاب میکنید میخرید همون هواپیما چند ساعت توقف میکنه تو استانبول مسافر میزنه میره. اگرم هواپیما عوض بشه خودکار بارها به هواپیما جدید منتقل میشه اژانسا گرونتر خیلی حساب میکنن اینطوری اگه 3 ماه قبل خرید کنید 130 دلار نفری حدودا میشه
    البته اگر امکان خرید ان لاین ندارید نمایندگی رسمی پگاسوس هست.
    پگاسوس تو استانبول 5 ساعت توقف داره که فرودگاهش تو بخش اسیاییه ولی میتونید این چند ساعت رو تو رستوران فرودگاه یا حتی یه چرخی بیرون بزنید.
    ویرایش توسط behzadsharif : December 17th, 2013 در ساعت 03:24 AM

Junior Member

پرواز پگاسوس ظاهرا پذیرایی رایگان نداره. اگه بخوایم باید موقع خرید بلیط سفارش بدیم یا داخل هواپیما هم میشه؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    پرواز پگاسوس ظاهرا پذیرایی رایگان نداره. اگه بخوایم باید موقع خرید بلیط سفارش بدیم یا داخل هواپیما هم میشه؟
    موقع خرید للیط باید سفارش بدید که تو پرواز اول یا دوم کدوم یا هر دو رو میخواید و چه چیزی ازتون پذیرایی بشه . که انلاین تو خود سایت پگاسوس منو پذیرایی با قیمتهاش هست

Junior Member

دوستان من الان دوشبه با چهار تا کردیت کارت دارم تلاش میکنم از پگاسوس بلیط بگیریم ولی بعد از اتمام مراحل PAYMENT ERROR میده در حالیکه من از کارت ها مطمئنم همین الان دارام باهوش هتل و چیزای دیگه رزرو میکنم و هیچ مشکلی نست کسی ایده ای داره که مشکل از کجاست همه چی امتحان کردم از تغییر کشور تا تغییر IP به خارج ایران و از دیشب ت االان هم بلیط مورد نظرم 30 یورو گرون شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amoobeti نمایش پست ها
    دوستان من الان دوشبه با چهار تا کردیت کارت دارم تلاش میکنم از پگاسوس بلیط بگیریم ولی بعد از اتمام مراحل PAYMENT ERROR میده در حالیکه من از کارت ها مطمئنم همین الان دارام باهوش هتل و چیزای دیگه رزرو میکنم و هیچ مشکلی نست کسی ایده ای داره که مشکل از کجاست همه چی امتحان کردم از تغییر کشور تا تغییر IP به خارج ایران و از دیشب ت االان هم بلیط مورد نظرم 30 یورو گرون شده
    منم همین مشکلو داشتم البته در مرحله پرداخت که پیش نمیرفت. مرورگرم کروم بود عوضش که کردم با اکسپلورر راحت انجام شد. شما با چه مرورگری انجام دادی؟

Junior Member

Question پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

سلام. من اواسط فوريه ميخوام برم. كسي هست تو اون تاريخ بخواد بره براي بليط و خونه با هم هماهنگ كنيم. ( من يك خانم متاهل هستم) اگه خانمي هست لطفاً پيام خصوصي بده. مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

سلام. من اواسط مارچ ميخوام برم. كسي هست تو اون تاريخ بخواد بره براي بليط و خونه با هم هماهنگ كنيم. من متاهلم ولی فعلا بدون خانمم و بچه می رم

Junior Member

سلام. من اواسط فوريه ميخام برم. كسي هست براي بليط وخونه هماهنگ كنيم. (من يك خانم متاهل هستم. )فعلاً ميخوام تنها برم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)