صفحه 6 از 36 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 354

موضوع: پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

سلام. دوستان کسی تا به حال بلیت پگاسوس رو کنسل کرده؟ چقدر از پول بلیت کم می کنن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    سلام. من اواسط مارچ ميخوام برم. كسي هست تو اون تاريخ بخواد بره براي بليط و خونه با هم هماهنگ كنيم. من متاهلم ولی فعلا بدون خانمم و بچه می رم

من هم احتمالا اواسط مارچ برم . ویزام اواسط آبان اومده ، برای شما کی اومده؟ من دنبال یه خونه ی شیک و مرتب هستم

Junior Member

سلام. دوستان من به احتمال قوی اوخر آپریل - اوایل می (اوایل اردیبهشت) ميخوام برم دانمارک.
    از دوستان كسي هست تو اون تاريخ بخواد بره برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، همسفر شدن و شیر کردن خونه خوشحال می شم با هم هماهنگ كنيم.
    من مجردم (یک نفر)
    قیمت پرواز تهران - کپنهاک، تاریخ 1 می یعنی پنج‌شنبه 11 اردیبهشت 1393 ، هواپیمایی پگاسوس که در سایت هست 126 یورو هستش ( البته فعلا این مبلغه و در روزهای آینده می تونه افزایش پیدا کنه) که به نسبت قیمتهای حوالی اون روزا قیمت مناسبی هستش. البته این صرفا جهت پیشنهاد بود دوستان هر کسی حول و حوش این تاریخ می خوان برن دانمارک، می تونیم با هم هماهنگ کنیم.
    هزینه کمتر آرمش بیشتر (حداقل برای شروع)
    شاد باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من به احتمال قوی اوخر آپریل - اوایل می (اوایل اردیبهشت) ميخوام برم دانمارک.
    از دوستان كسي هست تو اون تاريخ بخواد بره برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، همسفر شدن و شیر کردن خونه خوشحال می شم با هم هماهنگ كنيم.
    من مجردم (یک نفر)
    قیمت پرواز تهران - کپنهاک، تاریخ 1 می یعنی پنج‌شنبه 11 اردیبهشت 1393 ، هواپیمایی پگاسوس که در سایت هست 126 یورو هستش ( البته فعلا این مبلغه و در روزهای آینده می تونه افزایش پیدا کنه) که به نسبت قیمتهای حوالی اون روزا قیمت مناسبی هستش. البته این صرفا جهت پیشنهاد بود دوستان هر کسی حول و حوش این تاریخ می خوان برن دانمارک، می تونیم با هم هماهنگ کنیم.
    هزینه کمتر آرمش بیشتر (حداقل برای شروع)
    شاد باشید.
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من برنامه سفرم به دانمارک یک ماه بجلو افتاد یعی برای اوایل فروردین ( نیمه دوم مارچ )، از دوستان اگر کسی هست که بخوان حول و حوش این تاریخ به دانمارک سفر کنن، خوشحال میشم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، همسفر شدن و شیر کردن خونه با هم هماهنگ كنيم.
    ما دو نفریم ( هر دو مجرد )
    ممنون

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

من برای 19 می بلیط گرفتم پگاسوس نفری 122 یورو .بهترین قیمت اون حوالی بود. تو اون حوالی کسی میخواد بره زودتر بخره که بزودی گرونتر میشه مسابقات یورو ویژن در کپنهاگ روی قیمتها تاثیر میذاره.

سلام، دوستان کسی هست که ظرف چند روز آینده بخواد دانمارک بره و بعد از ثبت اقامتش برگرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    سلام، دوستان کسی هست که ظرف چند روز آینده بخواد دانمارک بره و بعد از ثبت اقامتش برگرده؟

سلام سارا خانم بله خانم من 26 فوريه بليط گرفته اگه تمايل داريد بيشتر با هم آشنا بشيم اطلاع بديد.

امیدواارم سفر خوبی داشته باشید ، ولی من دنبال کسی هستم که ظرف ده روز آینده میخواد بره . مرسی .

Junior Member

سلام
    معمولا بلیط سفر به دانمارک رو از کدوم هواپیمایی باید گرفت؟ آیا آژانس های توی ایران گزینه خوبی هستند؟ بهترین گزینه چی هست و چند ماه قبل از سفر بهتر است که بوک کنم؟
    ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    من برای 19 می بلیط گرفتم پگاسوس نفری 122 یورو .بهترین قیمت اون حوالی بود. تو اون حوالی کسی میخواد بره زودتر بخره که بزودی گرونتر میشه مسابقات یورو ویژن در کپنهاگ روی قیمتها تاثیر میذاره.
    سلام
    میشه لطف کنید سایتی رو که بلیط خریدید رو بدید. چنتا لینک سایت های معتبر رو اگه بفرستید ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)