صفحه 7 از 36 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 354

موضوع: پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

اونایی که نمیدونن کی ویزا میگیرند باید چیکار کنند؟ تا قبل اینکه ویزا بگیرن که نمیشه بلیط بگیرن. شاید تاریخ ویزاشون عقب جلو بشه. راه حلش چیه؟ مثلا اگه APRIL یا MAY ویزا بدن . بهترین زمان یرای گرفتن بلیط چه زمانیه؟ (با توجه به اینکه کلاس ها تو SEPTEMBER شروع میشه)

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedab85 نمایش پست ها
    اونایی که نمیدونن کی ویزا میگیرند باید چیکار کنند؟ تا قبل اینکه ویزا بگیرن که نمیشه بلیط بگیرن. شاید تاریخ ویزاشون عقب جلو بشه. راه حلش چیه؟ مثلا اگه APRIL یا MAY ویزا بدن . بهترین زمان یرای گرفتن بلیط چه زمانیه؟ (با توجه به اینکه کلاس ها تو SEPTEMBER شروع میشه)
    کلاس زبان منظورتونه؟یا کلاس دانشگاه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedab85 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطف کنید سایتی رو که بلیط خریدید رو بدید. چنتا لینک سایت های معتبر رو اگه بفرستید ممنون میشم.
    سلام
    این سایتها میتونه مفید باشه. من از طریق سایت cheapoair و از ایرلاین پگاسوس بلیط گرفتم.

cheapoair.com
    flypgs.com
    easyjet.com
    airtickets.com
    expedia.com
    alitalia.com
    turkishairlines.com
    kayak.com
    southwest.com
    delta.com
    cheapair.com
    united.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    سلام، دوستان کسی هست که ظرف چند روز آینده بخواد دانمارک بره و بعد از ثبت اقامتش برگرده؟
    سلام
    من 3 فوریه عازمم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    نتونستم براتون خصوصی بفرستم ، توی صفحه خون نوشتم .
    بله من دوشنبه بعدی کپنهاگ هستم.

Junior Member

گرفتن بلیت برگشت اجباریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    گرفتن بلیت برگشت اجباریه؟
    خیر اجباری نیست
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید

Junior Member

بعد ازخرید بلیط آنلاین آیا در فروزدگاه احتیاج به کارت اعتباری که با آن پرداخت شده است؟

سلام
    دوستان این سوال منم هست . من از طریق یکی از دوستانم در آلمان بلیط خریدم و از یکی از دفاتر پگاسوس که این سوال رو کردم گفتند باید کارت اعتباری که پرداخت شده رو نشون بدین دوستان مطلع ممنون میشم پاسخ بدن .

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان این سوال منم هست . من از طریق یکی از دوستانم در آلمان بلیط خریدم و از یکی از دفاتر پگاسوس که این سوال رو کردم گفتند باید کارت اعتباری که پرداخت شده رو نشون بدین دوستان مطلع ممنون میشم پاسخ بدن .
    ۲کار میتونید بکنید، باخود دفتر پگاسوس تماس بگیرید بگید از کارتی تهیه شده که صاحب اون خارج از کشور هست، با شیفت کانتر اون شب تماس میگیرن هماهنگ میکنن، یا اینکه کپی روی کارت به مسئول چک‌این نشون بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)