صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: آگهی های اعلام نیاز و موقعیت های موجود جهت اخذ امریه و پروژه کسر خدمت سربازی

پیش فرض آگهی های اعلام نیاز و موقعیت های موجود جهت اخذ امریه و پروژه کسر خدمت سربازی

سلام به همه دوستان
    در این تاپیک به معرفی آگهی های اعلام نیاز و موقعیت های موجود جهت اخذ امریه و پروژه کسر خدمت سربازی در سازمان های مختلف پرداخته می شود. لطفا به موارد زیر توجه کنید.

هدف و علت ایجاد این تاپیک
    خیلی وقت بود می خواستم یه همچین تاپیکی ایجاد کنم اما وقت نمیشد. تا اینکه بالاخره پروژه های کسر خدمتم تقریبا تموم شد. تو طول مدتی که پروژه هام رو می گرفتم و انجام می دادم با چند تا سازمان برخورد کردم و نحوه جذب افراد برای امریه و پروژه کسر خدمت رو تجربه کردم. واسه همین احساس کردم بد نیست اینجا یه تاپیکی در این باره ایجاد بشه تا دوستان سریع بتونن امریه جور کنند یا اینکه راحت متناسب با رشته شون پروژه گیر بیارن. در طول این مدت بارها دیدم که یک سری افراد فارغ التحصیل شدن و تو فرجه بعد از فراغت از تحصیلشون هستن و دارن در به در تو سازمان های مختلف دنبال امریه یا پروژه کسر خدمت سربازی می گردند، از اون طرف یک سری سازمان ها هستند که یک سری پروژه هاشون مونده و نیاز به نیروی جدید دارن ولی نمیدونن چطور افراد جدید جذب کنند. تجربه من تو پروژه های کسر خدمتی که برداشتم این رو نشون داده.
    معمولا دانشجویان و فارغ التحصیلانی که تو یه سازمانی یه پروژه کسر خدمت میگیرن، واقعا قصد این رو ندارن که تا ابد تو اون سازمان کار کنن. فقط می خوان یه پروژه ای رو بردارن و کسری بگیرن. اما از اون طرف اون سازمان شاید داره یه پروژه طولانی و بزرگ رو انجام میده و نیاز داره تو مقاطع مختلف افرادی با توانایی های مختلف رو یا بصورت قرارداد یا امریه و یا پروژه کسر خدمت جذب کنه. من تقریبا تمام پروژه های کسر خدمتی که انجام دادم رو با استفاده از معرفی افراد پیدا کردم. یعنی یه نفر پروژه ای رو واسه جایی انجام داده بود و کسر خدمتش رو گرفته بود اما اون سازمان همچنان می خواست کار ادامه پیدا کنه و از اون شخص خواسته بود بعد از اتمام پروژه اس افرادی رو واسه ادامه کار به سازمان معرفی کنه. خود من در حال حاضر یکی از اون افرادم که باید برای دوتا سازمان مختلف که قبلا واسشون پروژه انجام دادم چند نفر رو برای امریه و پروژه کسر خدمت معرفی کنم. علتی هم که این تاپیک رو درست کردم همین هست.
    مضاف بر اینکه گاها دیده میشه بعضی سازمان ها از طرف برخی دانشجویان اعلامیه های دعوت به همکاری رو به دانشگاهها میرسونن تا راحت تر و سریعتر بتونن واسه پروژه هاشون نیرو جذب کنند. قطعا آگهی های دعوت به همکاری در قالب امریه و پروژه کسر خدمت رو روی برد دانشگاههاتون دیدید.
    در کل من فکر می کنم بد نیست تو این انجمن که اولین سوال هرکس اینه که چطوری میشه پروژه کسر خدمت یا امریه گرفت، یه همچین تاپیکی ایجاد بشه و افرادی که از اعلام نیاز سازمان ها اطلاع دارند بیان و آگهی های دعوت به همکاری رو اینجا بذارن یا به یه نحوی اطلاع رسانی کنن و متناسب با رشته و گرایش های مختلف، دانشجو ها بتونن پروژه یا امریه گیر بیارن.

رونوشت به مدیر یا مسئول این بخش از انجمن

از مدیر و مسئول این بخش از انجمن درخواست می کنم این موضوع رو بررسی کنن و در مورد بقاء و یا حذفش تصمیم بگیرند. فکر می کنم این تاپیک تاپیک مناسبی باشه و افراد زیادی بتونن از اون استفاده کنند. اما اگر به هر دلیلی مدیران تشخیص دادند که نیاز به وجود این تاپیک نیست، طبیعیه که می تونن حذفش کنند. این فقط یه پیشنهاد هست که من دادم. واضحه که تصمیم نهایی با مدیر یا مسئول این بخش از انجمن هست.
    با احترام

قوانین این تاپیک
    برای نظم دادن به این بخش فکر می کنم بهتر این باشه که فقط افرادی که قصد اطلاع رسانی در مورد آگهی های اعلام نیاز و موقعیت های موجود جهت اخذ امریه و پروژه کسر خدمت سربازی رو دارند پست بذارن. سایر دوستان در صورت وجود سوال درباره اون آگهی می تونن از طریق پیغام خصوصی با شخص معرفی کننده ارتباط داشته باشند و دیگه سوالشون رو تو این تاپیک نذارن. همچنین از دوستان می خوام که سوالات عمومیشون رو تو تاپیک های
    مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط و تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات) مطرح کنند. این تاپیک فقط مخصوص اعلام نیاز و اطلاع رسانی در مورد موقعیت های موجود هست.
    همچنین پیشنهاد می کنم افرادی که می خوان اطلاع رسانی کنند از فرمت زیر استفاده کنند که به راحتی بشه به تفکیک موارد مختلف مثل رشته تحصیلی و نوع کسر خدمت، موضوعات رو پیدا کرد. (البته واضحه که ممکنه همه اطلاعات زیر تو یه آگهی اعلام نیاز موجود نباشه):

• نام سازمان اصلی: اسم سازمانی که پروژه برای اونجا انجام میشه
    • نام گروه: گاهی اوقات سازمانهای بزرگ چند گروه یا زیر گروه دارند، درصورت وجود ذکر گردد
    • رشته تحصیلی مورد نیاز: رشته یا رشته های تحصیلی که مورد نیاز آن سازمان میباشد
    • گرایش تحصیلی مورد نیاز: گرایش یا گرایش های تحصیلی که مورد نیاز آن سازمان میباشد
    • مقطع تحصیلی مورد نیاز: مقطع تحصیلی که مورد نیاز آن سازمان میباشد (فقط دکتری یا دکتری و ارشد)
    • موضوع پروژه: موضوع پروژه مورد نظر در صورت مشخص بودن
    • نوع همکاری: نوع پروژه مشخص گردد، 1-امریه، 2-پروژه کسر خدمت (بنیاد نخبگان نیروهای مسلح)، 3-طرح کسر خدمت (بنیاد ملی نخبگان)
    • حدود زمان انجام پروژه: در صورت وجود اطلاع در این زمینه ذکر گردد
    • حدود میزان کسر خدمتی که سازمان قبول خواهد کرد (مخصوص پروژه های کسر خدمت): در صورت وجود اطلاع در این زمینه ذکر گردد
    • تعداد افراد مورد نیاز: اگر فقط تعداد بخصوصی از افراد مورد نیاز هستند ذکر گردد
    • تاریخ اعلام دعوت به همکاری: تاریخی که سازمان رسما اعلام نیاز کرده است
    • تاریخ اتمام جذب افراد: تاریخی که از آن به بعد سازمان ممکن است درخواست نیرو نداشته باشد و یا پیشبینی میشود تا آن تاریخ افراد مورد نظر انتخاب شده اند
    • سایر اطلاعات: هرگونه اطلاعات تکمیلی ذکر گردد
    • نحوه درخواست: (ارسال پیغام خصوصی) در این قسمت ذکر میشه که چطوری افراد با این سازمان ارتباط برقرار کنند. در حال حاضر معمول اینطوریه که رزومه افراد به آدرس ایمیل سازمان توسط دانشجو ارسال میشه. فعلا پیشنهاد میکنم اگر کسی مایل به انجام پروژه بود بصورت پیغام خصوصی این رو با شخص اعلام کننده در میون بذاره. بعدش شخص اعلام کننده بصورت پیغام خصوصی آدرس ایمیل سازمان یا اصل آگهی اعلام نیاز رو برای اون افراد میفرسته تا اونها رزومشون رو بفرستند به سازمان.

اگر بنابه دلایلی نمی تونید صریحا اسم سازمان یا یه قسمت رو بگید (پروژه ح.س.ا.س یا سازمان ن*ظ*ا*م*ی)، اون رو ذکر نکنید یا اینکه بصورت حرف حرف با * یا نقطه بگید.

به قوانین زیر توجه کنید:

• لطفا از ذکر مستقیم آدرس ایمیل یا شماره سازمان در این بخش خودداری کنید و این اطلاعات رو فقط از طریق پیغام خصوصی در اختیار کسانی که با پیغام خصوصی درخواست می کنن بگذارید.
    • لطفا از آپلود مستقیم آگهی در پست خودداری کنید و اون رو فقط از طریق پیغام خصوصی در اختیار کسانی که با پیغام خصوصی درخواست می کنن بگذارید.
    • درصورت اتمام جذب افراد توسط سازمان معرفی شده، با یک پیغام در این تاپیک، آن را اعلام کنید تا افراد دیگر پیگیر آن نباشند.

من چون مطمئن نیستم فعلا قانون دیگه ای نمیذارم. البته مطمئن هم نیستم این قوانینی که گذاشتم واقعا نیاز هست یا نه. از مسئول این بخش از انجمن خواهشمندم در صورت لزوم ایجاد تغییر در قوانین، آنها را در این تاپیک ذکر کنند.

امیدوارم این تاپیک مورد استفاده دوستان قرار گیرد.
    به امید موفقیت
    ویرایش توسط Abolfazl2012 : May 30th, 2013 در ساعت 04:11 PM دلیل: اصلاح لینک ها

پیش فرض پاسخ : آگهی های اعلام نیاز و موقعیت های موجود جهت اخذ امریه و پروژه کسر خدمت سربازی

خب اولین و دومین اعلام نیاز رو خودم میگم. اولی:

نام سازمان اصلی: سازمان ص.ن.ا.ی.ع ه.و.ا.ف.ض.ا
    نام گروه: یکی از زیرمجموعه های این سازمان
    رشته تحصیلی مورد نیاز: مهندسی هوافضا و مهندسی مکانیک
    گرایش تحصیلی مورد نیاز: گرایش های آیرودینامیک و پیشرانش برای مهندسی هوافضا و گرایش تبدیل انرژی برای مهندسی مکانیک
    مقطع تحصیلی مورد نیاز: ارشد و دکتری
    موضوع پروژه: موضوع کلی حرارت و سیالات هست (کدنویسی Fortran، تحلیل سیالاتی و حرارتی)
    نوع همکاری: پروژه کسر خدمت (بنیاد نخبگان نیروهای مسلح)
    حدود زمان انجام پروژه: 3 ماه به بالا
    حدود میزان کسر خدمتی که سازمان قبول خواهد کرد (مخصوص پروژه های کسر خدمت): از 1 تا 12 ماه کامل
    تعداد افراد مورد نیاز: حدود 5 الی 10 نفر
    تاریخ اعلام دعوت به همکاری: 1/3/1392
    تاریخ اتمام جذب افراد: 1/5/1392
    سایر اطلاعات: -
    نحوه درخواست: ارسال آگهی از دید سازمان بلامانع است - جهت دریافت آگهی دعوت به همکاری پیغام خصوصی بفرستید

پیش فرض پاسخ : آگهی های اعلام نیاز و موقعیت های موجود جهت اخذ امریه و پروژه کسر خدمت سربازی

این هم دومی:

نام سازمان اصلی: -----
    نام گروه: ------
    رشته تحصیلی مورد نیاز: مهندسی هوافضا
    گرایش تحصیلی مورد نیاز: گرایش دینامیک پرواز و کنترل
    موضوع پروژه: هدایت و ناوبری
    نوع همکاری: امریه
    حدود زمان انجام پروژه: امریه (24 ماهه)
    تعداد افراد مورد نیاز: حدود 1 الی 2 نفر
    تاریخ اعلام دعوت به همکاری: 15/2/1392
    تاریخ اتمام جذب افراد: 1/6/1392
    نحوه درخواست: ارسال آگهی از دید سازمان ممکن نیست – رزومه پژوهشی خود را بصورت پیغام خصوصی ارسال کنید.

نام سازمان اصلی: --------
    نام گروه: دینامیک پرواز و کنترل
    رشته تحصیلی مورد نیاز: مهندسی هوافضا، مهندسی مکانیک، مهندسی برق
    گرایش تحصیلی مورد نیاز: گرایش های فضایی و دینامیک پرواز و کنترل در رشته مهندسی هوافضا - گرایش های ساخت و تولید و مکاترونیک در رشته مهندسی مکانیک - گرایش های الکترونیک و کنترل در رشته مهندسی برق
    موضوع پروژه: طراحی و ساخت عملگرهای عکس العملی
    نوع همکاری: پروژه کسر خدمت
    حدود زمان انجام پروژه: 2 ماه ه بالا
    تعداد افراد مورد نیاز: حداکثر 3 یا 4 نفر
    تاریخ اعلام دعوت به همکاری: 18/3/1392
    تاریخ اتمام جذب افراد: 1/8/1392
    سایر اطلاعات: این یه موقعیتی که به من پیشنهاد شده تو سازمانی که دومین پروژه کسر خدمتم رو انجام دادم. به علت اینکه من پیشنهاد سومی از سازمان دیگه ای دارم احتمالا نتونم این پروژه رو قبول کنم. موضوع پروژه طراحی و ساخت یک قطعه الکترومکانیکی هست. در نگاه اول نرم افزارهای طراحی مثل CATIA و SolidWork ابزار اصلی تو این پروژه به حساب میاد.
    نحوه درخواست: این سازمان رسما هیچ آگهی واسه این پروژه نداده. تنها به خود من اطلاع داده شده و درخواست شده یا خودم قبول کنم یا درصورت امکان افرادی رو برای این پروژه معرفی کنم. برای اطلاع بیشتر و درخواست، پیغام خصوصی بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    این هم دومی:

نام گروه: ------
    گرایش تحصیلی مورد نیاز: گرایش دینامیک پرواز و کنترل
    موضوع پروژه: هدایت و ناوبری
    حدود زمان انجام پروژه: امریه (24 ماهه)
    تعداد افراد مورد نیاز: حدود 1 الی 2 نفر
    تاریخ اعلام دعوت به همکاری: 15/2/1392
    تاریخ اتمام جذب افراد: 1/6/1392
    نحوه درخواست: ارسال آگهی از دید سازمان ممکن نیست – رزومه پژوهشی خود را بصورت پیغام خصوصی ارسال کنید.
    جذب نیرو در این آگهی به پایان رسید.

گرایش تحصیلی مورد نیاز: گرایش های آیرودینامیک و پیشرانش برای مهندسی هوافضا و گرایش تبدیل انرژی برای مهندسی مکانیک
    موضوع پروژه: موضوع کلی حرارت و سیالات هست (کدنویسی Fortran، تحلیل سیالاتی و حرارتی)
    حدود میزان کسر خدمتی که سازمان قبول خواهد کرد (مخصوص پروژه های کسر خدمت): از 1 تا 12 ماه کامل
    نحوه درخواست: ارسال آگهی از دید سازمان بلامانع است - جهت دریافت آگهی دعوت به همکاری پیغام خصوصی بفرستید
    جذب نیرو در این آگهی تا 1/7/1392 تمدید شد.

گرایش تحصیلی مورد نیاز: آیرودینامیک
    موضوع پروژه: پلاسما در جریان مافوق صوت / موتورهای هیبریدی
    نوع همکاری: امریه (24 ماه - کل خدمت)
    تعداد افراد مورد نیاز: 2 نفر
    تاریخ اعلام دعوت به همکاری: 5/6/1392
    تاریخ اتمام جذب افراد: -
    سایر اطلاعات: اگرچه تو آگهی فقط ذکر شده هوافضا آیرودینامیک میخوان، ولی من حدس میزنم اگر یه نفر مکانیک تبدیل انرژی باشه و تو موضوع پروژه تجربه داشته باشه بتونه بره. چون این دوتا گرایش تو هوافضا و مکانیک خیلی بهم نزدیکند

نام گروه: -----
    گرایش تحصیلی مورد نیاز: مهندسی فضایی
    موضوع پروژه: دینامیک پرواز و کنترل، مکانیک مدارهای فضایی، شبیه سازی انتقال مداری، شبیه سازی 3 و 6 درجه آزادی
    حدود زمان انجام پروژه: 24 ماه
    تعداد افراد مورد نیاز: 1 نفر
    تاریخ اعلام دعوت به همکاری: 1/6/1392
    نحوه درخواست: درخواست از طریق پیغام خصوصی

جذب نیرو در این آگهی تا 1/7/1392 تمدید شد.

نام سازمان اصلی: --------
    نام گروه: دینامیک پرواز و کنترل
    رشته تحصیلی مورد نیاز: مهندسی هوافضا، مهندسی مکانیک، مهندسی برق
    گرایش تحصیلی مورد نیاز: گرایش های فضایی و دینامیک پرواز و کنترل در رشته مهندسی هوافضا - گرایش های ساخت و تولید و مکاترونیک در رشته مهندسی مکانیک - گرایش های الکترونیک و کنترل در رشته مهندسی برق
    موضوع پروژه: طراحی و ساخت عملگرهای عکس العملی
    نوع همکاری: پروژه کسر خدمت
    حدود زمان انجام پروژه: 2 ماه ه بالا
    تعداد افراد مورد نیاز: حداکثر 3 یا 4 نفر
    تاریخ اعلام دعوت به همکاری: 18/3/1392
    سایر اطلاعات: این یه موقعیتی که به من پیشنهاد شده تو سازمانی که دومین پروژه کسر خدمتم رو انجام دادم. به علت اینکه من پیشنهاد سومی از سازمان دیگه ای دارم احتمالا نتونم این پروژه رو قبول کنم. موضوع پروژه طراحی و ساخت یک قطعه الکترومکانیکی هست. در نگاه اول نرم افزارهای طراحی مثل CATIA و SolidWork ابزار اصلی تو این پروژه به حساب میاد.
    نحوه درخواست: این سازمان رسما هیچ آگهی واسه این پروژه نداده. تنها به خود من اطلاع داده شده و درخواست شده یا خودم قبول کنم یا درصورت امکان افرادی رو برای این پروژه معرفی کنم. برای اطلاع بیشتر و درخواست، پیغام خصوصی بدید.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)