نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: هنر اسلامی

Junior Member

پیش فرض هنر اسلامی

با سلام خدمت دوستان گرامی.
    من یه برنامه ی بلند مدّت سه یا چهارساله برای رفتن و خوندن دکترا تاریخ هنر یا هنر اسلامی دارم.
    امیدوارم بتونیم تو این تاپیک و تاپیکی که با عنوان دکترای تاریخ هنر ایجاد می کنم، اطلاعات خودمونو از این دانشگاه ها، اساتید، تزهای مورد علاقه، بورس ها و .... مرتبط با این رشته ها بالا ببریم.

پیش فرض هنر اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط far2017 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی.
    من یه برنامه ی بلند مدّت سه یا چهارساله برای رفتن و خوندن دکترا تاریخ هنر یا هنر اسلامی دارم.
    امیدوارم بتونیم تو این تاپیک و تاپیکی که با عنوان دکترای تاریخ هنر ایجاد می کنم، اطلاعات خودمونو از این دانشگاه ها، اساتید، تزهای مورد علاقه، بورس ها و .... مرتبط با این رشته ها بالا ببریم.

سلام من هم کارشناسی ارشد هنر اسلامی گرایش سفال و سرامیک در ایران خوندم و علاقمندم برای دکترا اپلای کنم شنیدم آلمان تو این زمینه پر سابقه هست ولی دوست دارم بدونم کدام دانشگاه در این زمینه فعالیت میکنه؟
    ودوم اینکه آیا گرایشی هم هست یانه؟ ویا اینکه تئوری هست یا تئوری عملی ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد هنر تهران

پیش فرض پاسخ : هنر اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط rooya2ahora نمایش پست ها
    سلام من هم کارشناسی ارشد هنر اسلامی گرایش سفال و سرامیک در ایران خوندم و علاقمندم برای دکترا اپلای کنم شنیدم آلمان تو این زمینه پر سابقه هست ولی دوست دارم بدونم کدام دانشگاه در این زمینه فعالیت میکنه؟
    ودوم اینکه آیا گرایشی هم هست یانه؟ ویا اینکه تئوری هست یا تئوری عملی ؟
    با سلام مثل اینکه اینجا بچه های هنر اسلامی خیلی کمن.من هم رشته هنر اسلامی خوندم با گرایش نگارگری. و قصد دارم برای دکتری اقدام کنم منم همین سوالهارو دارم نمیدونم که کجا و کدوم دانشگاه میتونم اقدام کنم برای دکتری و بورس؟لیسانس و ارشدم دانشگاه دولتی بودم با معدل 18 و 19.رتبه کنکور سراری 5. وسابقه تدریسم دارم در حال خوندن زبان برای آیلتس.اولویتم برای بورس گرفتن.بچه ها کسی هست کمکم کنه و اطلاعاتی بده.ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)