صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: تاریخ هنر

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh0 نمایش پست ها
    شما در مورد ضرورت دونستن دو زبان اروپایی دیگه برای رشته art history اطمینان دارید؟ چون من تا بحال چیز خاصی توی این مورد توی requirement های دانشگاههای امریکا ندیدم! اگه اسم چند تا دانشگاه رو که همچین چیزی میخوان بگید ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز من سه کلمه art history language requirements رو به همین ترتیب در گوگل نوشتم و بعد لیست بلند بالایی از دانشگاها در آمریکا و کانادا اومد که گفته برای تحصیلات تکمیلی به دانستن حداقل یک زبان در حد ریدینگ نیاز هست هر صفحه رو که باز کردی کلمه language رو در آن صفحه سرچ کن تا دقیقا به جای مورد نظر زودتر برسی>
    خوب قاعداتا هر چه دانشگاه بهتر روی زبان دیگر دانستن هم محکم تر تاکید دارند، البته در همون صفحه سرچ گوگل برای من دانشگاه delaware هم آمد که رنک QS اون 450 هست ولی هاروارد دانشگاه اول جهان به حساب می یاد.
    خوب معلومه که دانشگاهای تاپ اول می یاد، من که سرچ رو زدم دانشگاه اول هاروارد بود مثلا در سایت هاروارد http://www.gsas.harvard.edu/programs...chitecture.php نوشته:
    Languages

For all fields, the department’s minimum language requirement is a reading knowledge of two languages that are relevant to the student’s field of study and research interest (excluding his/her native language). The languages will have to be deemed necessary, and approved of, by a faculty member in the field and the DGS. The student will be required to provide proof of proficiency in the languages.

ودر سایت delaware نوشته:
    http://www.udel.edu/ArtHistory/graduate/requirements.html

Requirements for the M.A. degree in Art History consist of 27 credits of course work plus 3 Master's Paper credits, satisfactory completion of the foreign language requirement (one language), and satisfactory completion of the Master's Paper
    Requirements for students in the Direct Ph.D. program consist of a minimum of 36 credits of graduate course work and satisfactory completion of the language requirement (2 languages), the M.A. Paper, and major and minor Ph.D
    موفق باشید
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Junior Member

Smile برای دکترا در رشته هنر کدام دانشگاه ها فعالیت می کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbar_b66 نمایش پست ها
    سلام
    من علی هستم ولیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارم و کمی maya و انیمیشن کار کردم.
    الانم برای رشته ی Advanced graphic computer از دانشگاه لینکوپینگ پذیرش گرفتم و اگر خدا بخواد یه 2 هفته عازم سوئدم.
    اگر سوالی داشتید در خدمتم
    ......................................
    سلام علی جان
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مطالعات هنر هستم. به دنبال دانشگاهی در سوئد هستم که بتونم برای دکترا در رشته های: مطالعات هنر، جامعه شناسی هنر یا مدیا در آن اقدام بکنم. آیا با چنین دانشگاه هایی آشنایی داری؟
    دیگر اینکه شنیده ام بعضی از دانشگاه های هنر برای دکترا مدرک زبان نمی خوان. در این مورد هم اگر اطلاعی داری در اختیار من بگذاری ممنون می شم.
    قربانت

Junior Member

پیش فرض دکترای تاریخ هنر

با سلام.
    تو این تاپیک قصد دارم با کمک دوستان اطلاعات خودمونو از دانشگاه هایی که رشته ی تاریخ هنر را دارند، شرایط پذیرش، بورس ها و نحوه ی پذیرش دانشگاه ها بالا ببریم.
    من خودم برنامه ی بلند مدّت سه یا چهار ساله برای رفتن دارم و اطلاعات خاصی هم تو این زمینه ندارم.
    خوشحال میشم دوستان اطلاعاتشونو توی این تاپیک قرار بدن تا بتونیم به همدیگه برای رسیدن به اهدافمون کمک کنیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه ها در حیطه هنر

سلام ، من الان در دانشگاه la Sapienza، رم ایتالیا، رشته تاریخ هنر می خونم از رشته ام راضی ام اما از شهر و دانشگاهم نه، تصمیم دارم به یکی از دانشگاههای امریکا انتقالی بگیرم ، کسی هست دانشگاه خوبی رو در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد البته با بورس باشه پیشنهاد کنه؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran University

پیش فرض پاسخ : تاریخ هنر

بچه ها به نظر شما با فوق عکاسی شانس پذیرش Art history بیشتره یا گرافیک یا مدیا؟؟
    بیشتر دوستان من برای ایتالیا اقدام کردند. کلا دانشگاه های ایتالیا در اروپا برای هنری های ایران مناسب ترن و راحت تر پذیرش میدند. صنایع دستی ها که خیلی شانس پذیرش از ایتالیا رو دارند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه ها در حیطه هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyha نمایش پست ها
    سلام ، من الان در دانشگاه la Sapienza، رم ایتالیا، رشته تاریخ هنر می خونم از رشته ام راضی ام اما از شهر و دانشگاهم نه، تصمیم دارم به یکی از دانشگاههای امریکا انتقالی بگیرم ، کسی هست دانشگاه خوبی رو در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد البته با بورس باشه پیشنهاد کنه؟ ممنون
    ببخشید دانشگاه شما مگه بهترین دانشگاه ایتالیا نیست؟ میتونید دلیل نارضایتیتونو بگید؟ ببخشید به خاطر اینکه به ایتالیا و کشورهای اروپایی خیلی فکر میکنم عرض کردم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاریخ هنر

دوستان ببخشید من دوره کارشناسی تزم رو گل مجسمه سازی بود (رشته مهندسی مواد-سرامیک)، ارشد هم دانشجوی مرمت میراث معماری هستم از دانشگاه هنر، برای دوره دکتری قصد دارم پژوهش هنر یا تاریخ هنر بخونم ولی شنیدم که پژوهش هنر خارج از کشور ندارن، با توجه به اینکه خوشنویسی هم در شرف گرفتن مدرک از انجمن خوشنویسان هستم و سفالگری سنتی هم قصد دارم یاد بگیرم و اطلاعات تاریخ هنرم در حال حاضر نسبت به رشته ام زیاد هست و علاقه ام به مباحث نظری و تاریخی در هنر بیشتر هست، چه رزومه دیگه ای مناسب هست جمع کنم برای اپلای و چه دانشگاها و کشورهایی برای من بهتر هستن (ترجیحا اروپا و آسیا)؟ زبان انگلیسیم هم تقریبا خوبه و اگر زبان دیگه ای هم لازم باشه یاد میگیرم حتی زبان های باستانی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)