صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: تاریخ هنر

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

نقل قول نوشته اصلی توسط axu
    برای دکترا رشته تاریخ هنر میتونم امیدوار به گرفتن بورس باشم یا نه ،لیسانس عکاسی و فوق پژوهش هنر هستم مقاله و سابقه تدریس هم دارم الانم مشغول خوندن زبانم ولی هنوز برای امتحان آماده نیستم میشه راهنماییم کنید آیا برای بورس خیلی فرق داره که مدرک زبانم آیلتس یا نافل pb-Tibt باشه , greالزامیه ؟ ممنون
    امیدوار که حتما باشید! احتمال فاند حدود ۵۰ درصده و به رزومه شما، دانشگاهی که انتخاب میکنید و از همه مهمتر سطح زبان شما بستگی داره. Ielts or Toefl معمولا فرقی نمیکنه ولی بهتره مورد به مورد از دانشگاه های مورد نطرتون سوال کنید. (من هر دوشو داشتم و فرستادم) ولی اونچه از همه چیز مهمتره اینه که برای این رشته باید سطح زبانتون بسیار بالا باشه. تجربه من اینو میگه که با آیلتس کمتر از ۷ یا تافل کمتر از ۱۰۰ یا pbt کمتر از ۶۰۰ برای این هدفی که دارید به مشکل جدی برخورد خواهید کرد (حتی اگر بهتون پذیرش بدن).
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی فرش از دانشگاه هنر دارم، می خوام برای ارشد در دانشگاههای ایتالیا درخواست بدهم. البته در رشته ی تاریخ هنر. امتحان استرنی مدرسه ایتالیایی رو هم قبول شدم. کسی هست شرایط مشابهی با من داشته باشه تا ازش راهنمایی بگیرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های نظری هنر

سلام
    من کارشناسی نقاشی از دانشکده هنر معماری تهران مرکز خوندم،با معدل نزدیک 17.
    پیشنهادی برای دانشگاه های آمریکا توی رشته تاریخ هنر یا رشته های نزدیک به تاریخ هنر دارید؟ دانشگاهی میشناسید که به تاریخ هنر ایران علاقه داشته باشه؟ یا به دانشجو های ایرانی با مزایای بهتری (مثل fond ,TA, Scholarship ) پذیرش بده؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داشته باشه راهنمایی کنه!
    ویرایش توسط rezvane1 : October 15th, 2011 در ساعت 11:23 AM

Junior Member

سلام
    من کارشناسی نمایش گرایش کارگردانی دارم و واسه فوق می خوام تاریخ هنر بخونم
    اما چند واحد درسی مابین رشته باید بخونم کسی توی کانادا دانشگاهی رو سراغ داره که کرس های بین رشته ای داشته باشه؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه راهنمای کنید

Junior Member

پیش فرض تاریخ هنر

سلام

در مورد رشته ی تاریخ هنر و فاند گرفتن کسی اطلاعی داره ؟
    اگر فلسفه ی هنر دانشگاه هنر تهران ارشد بگیری که مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hyade نمایش پست ها
    سلام

در مورد رشته ی تاریخ هنر و فاند گرفتن کسی اطلاعی داره ؟
    اگر فلسفه ی هنر دانشگاه هنر تهران ارشد بگیری که مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون
    سلام ، یعنی میخوای برای phd تازیخ هنر بخونی؟ برای دکتری بسته به دانشگاهی که میخوای انتخاب کنی معمولاً خودشون بورست میکنن که البته این باعث میشه پذیرش گرفتنت سخت تر بشه ، یعنی باید مقاله های خوب داشته باشی
    اما اگه بخوای برای ارشد شرکت کنی پذیرش گرفتنت راحت و به همون نسبت بورس شدنت سختتر میشه .

Junior Member

ممنون از راهنماییت
    آره phd تاریخ هنر

اگه از ارشد فلسفه هنر دانشگاه هنر تهران بشه خیلی خوبه

Junior Member

پیش فرض تاریخ هنر

برای رشته ی تاریخ هنر آمریکا بهتره یا انگلیس ، منظور دانشگاه های خوبش ، کسی میدونه شرط اینکه غیر از زبان انگلیسی زبان دیگه هم بخاد واقعا هست یانه ؟ کسی خبر داره که توی دانشگاه هاروارد دکترا واقعا به اسم دکترای تاریخ هنر ومعماری هست ؟ یا دانشگاه خوبه دیگه کسی خبر داره که دکترای تاریخ هنر ومعماری داشته باشه ؟ احتمال فاند گرفتنش چطوره ؟ بیشتر چه چیزی براشون مهمه برای فاند دادن ؟

ممنون

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط hyade نمایش پست ها
    برای رشته ی تاریخ هنر آمریکا بهتره یا انگلیس ، منظور دانشگاه های خوبش ، کسی میدونه شرط اینکه غیر از زبان انگلیسی زبان دیگه هم بخاد واقعا هست یانه ؟ کسی خبر داره که توی دانشگاه هاروارد دکترا واقعا به اسم دکترای تاریخ هنر ومعماری هست ؟ یا دانشگاه خوبه دیگه کسی خبر داره که دکترای تاریخ هنر ومعماری داشته باشه ؟ احتمال فاند گرفتنش چطوره ؟ بیشتر چه چیزی براشون مهمه برای فاند دادن ؟

ممنون
    سلام
    آمریکا و کانادا در رشته های نظری خوب هستند و در مقطع دکترا رشته های نظری دارند سایتهایی که دانشگاها رو بر اساس رنکینگ مرتب کرده باشند زیاده ولی معتبرترینشون
    http://www.topuniversities.com/
    می تونی لیست 300 تا دانشگاه برتر جهان رو بزنی دانشگاهای کانادا و آمریکا تقریبا جز 200 تای اول هستن البته بهترین ها بعد دونه دونه پیداشون کنی و در سایتشون بگردی. سایت
    http://www.4icu.org/
    راحتتره گشتن توش چون می شه آمریکا و کانادا رو فقط انتخاب کرد. در مورد رشته های نظری تافل یا آیلتس نمرش مهمه و بعضی هم gre می خوان که در کانادا تقریبا من دانشگاهی ندیدم که gre بخواد ولی آمریکا شرط اساسی اش gre هست باید تو سایت دانشگاه هم بگردی هر دانشگاهی یه قانون متفاوت داره و ممکنه پیش نیازهاش فرق کنه و بعد با استادهایی که بر اساس رشته ات هست ایمیل بزنی و رزومه معرفی کنی و ببینی کدومشون حوزه کاریشون بهتون می خوره این پروسه وقت گیره کانادا محدوده 6 تا دانشگاه تاپ اولش هنرشون قوی هست ولی در آمریکا می تونی بگردی ولی می بینی 50 تا دانشگاه طراز اول داره در حوزه هنر و علوم انسانی داره.
    بورس کمه و سخت ولی امکان پذیر، بیشتر به نمره زبان و مقالات که بهتره آی اس آی باشه ربط داره دانشگاهای رنک 1 تا 100 آمریکا تقریبا بورس می کنند ولی شرط نمره زبان مقاله سخت تری دارند 100 تا 400 راحت تر شما رو قبول می کنند ولی تضمین اصلا ندارند روی بورس.
    شما باید اول یک یا دو ماه واقعا وقت بگذاری 100 تا دانشگاه تو آمریکا و کانادا پیدا کنی اگه امتحان زبان ندادی برای اون برنامه ریزی کنی و سعی کنی یک مقاله انگلیسی چاپ کنی. زمان اپلیکیشن دانشگاهی کانادا و آمریکا از سپتامبر هست تا اوخر دسامبر یا اوایل ژانویه تا حداکثر سه ماه بعدش هم خبر قبولی رو بهتون می گن تا شما خودتون رو برای ترم پائیز برسونید.
    در تمام این دانشگاه دانستن دو زبان اروپایی دیگر مثلا فرانسه و آلمانی الزامی هست حالا بعضی از همون اول می گن مدرکی برای اثبات بلد بودن فرانسه یا آلمانی در حد ریدینگ ارائه کنید بعضی هم می گن ترم یک که اومد براساس صلاحدید استاد راهنماتون دو زبان رو بر می دارید اگه پاس شدید می زارن درستون رو ادامه بدید.
    پروسه سختی هست ولی شدنیه به حوزهای که می خواهید درآینده روش تحقیق کنید خیلی بستگی داره
    خوب حتما با sop و recom letter آشنا هستید اینا از اهمیت خاصی در رشته های علوم انسانی برخوردار هستند در همین فروم بخشهایی به همین نام

sop و recom letter هست که می تونید ازشون کمک بگیرید.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    سلام
    آمریکا و کانادا در رشته های نظری خوب هستند و در مقطع دکترا رشته های نظری دارند سایتهایی که دانشگاها رو بر اساس رنکینگ مرتب کرده باشند زیاده ولی معتبرترینشون
    http://www.topuniversities.com/
    می تونی لیست 300 تا دانشگاه برتر جهان رو بزنی دانشگاهای کانادا و آمریکا تقریبا جز 200 تای اول هستن البته بهترین ها بعد دونه دونه پیداشون کنی و در سایتشون بگردی. سایت
    http://www.4icu.org/
    راحتتره گشتن توش چون می شه آمریکا و کانادا رو فقط انتخاب کرد. در مورد رشته های نظری تافل یا آیلتس نمرش مهمه و بعضی هم gre می خوان که در کانادا تقریبا من دانشگاهی ندیدم که gre بخواد ولی آمریکا شرط اساسی اش gre هست باید تو سایت دانشگاه هم بگردی هر دانشگاهی یه قانون متفاوت داره و ممکنه پیش نیازهاش فرق کنه و بعد با استادهایی که بر اساس رشته ات هست ایمیل بزنی و رزومه معرفی کنی و ببینی کدومشون حوزه کاریشون بهتون می خوره این پروسه وقت گیره کانادا محدوده 6 تا دانشگاه تاپ اولش هنرشون قوی هست ولی در آمریکا می تونی بگردی ولی می بینی 50 تا دانشگاه طراز اول داره در حوزه هنر و علوم انسانی داره.
    بورس کمه و سخت ولی امکان پذیر، بیشتر به نمره زبان و مقالات که بهتره آی اس آی باشه ربط داره دانشگاهای رنک 1 تا 100 آمریکا تقریبا بورس می کنند ولی شرط نمره زبان مقاله سخت تری دارند 100 تا 400 راحت تر شما رو قبول می کنند ولی تضمین اصلا ندارند روی بورس.
    شما باید اول یک یا دو ماه واقعا وقت بگذاری 100 تا دانشگاه تو آمریکا و کانادا پیدا کنی اگه امتحان زبان ندادی برای اون برنامه ریزی کنی و سعی کنی یک مقاله انگلیسی چاپ کنی. زمان اپلیکیشن دانشگاهی کانادا و آمریکا از سپتامبر هست تا اوخر دسامبر یا اوایل ژانویه تا حداکثر سه ماه بعدش هم خبر قبولی رو بهتون می گن تا شما خودتون رو برای ترم پائیز برسونید.
    در تمام این دانشگاه دانستن دو زبان اروپایی دیگر مثلا فرانسه و آلمانی الزامی هست حالا بعضی از همون اول می گن مدرکی برای اثبات بلد بودن فرانسه یا آلمانی در حد ریدینگ ارائه کنید بعضی هم می گن ترم یک که اومد براساس صلاحدید استاد راهنماتون دو زبان رو بر می دارید اگه پاس شدید می زارن درستون رو ادامه بدید.
    پروسه سختی هست ولی شدنیه به حوزهای که می خواهید درآینده روش تحقیق کنید خیلی بستگی داره
    خوب حتما با sop و recom letter آشنا هستید اینا از اهمیت خاصی در رشته های علوم انسانی برخوردار هستند در همین فروم بخشهایی به همین نام

sop و recom letter هست که می تونید ازشون کمک بگیرید.
    شما در مورد ضرورت دونستن دو زبان اروپایی دیگه برای رشته art history اطمینان دارید؟ چون من تا بحال چیز خاصی توی این مورد توی requirement های دانشگاههای امریکا ندیدم! اگه اسم چند تا دانشگاه رو که همچین چیزی میخوان بگید ممنون میشم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)