صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 127

موضوع: تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

سلام . دوستان کیسی میدونه offer letter , CoE چقدر بعد از اپلای میان ؟
    وقتی استاد رزومه و سابقه تحصیلی و پروپزال رو پذیرفته دیگه برای اپلای مشکلی نیست ؟ پذیرش قطعی هست ؟
    تشکر .

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

با سلام . من بعد از نظر کثبت استاد برای این دانشگاه اپلای کردم .
    هم پروپزالم رو تایید کرد هم سابقه تحصیلی رو و نمره زبان هم که گفت عالی.
    اسکلارشیپ هم گفت میدم بهت.
    همین رشته ژئوتکنیک .
    شما میتونی راهنمایی کنی ؟ پقدر توی پذیرفته شدن شانس دارم ؟
    چقدر طول میکشه جواب اپلای بیاد ؟
    آفر لتر رو کی دریافت میکنم ؟
    و اینکه چند روز بعد CoE رو دریافت میکنم ؟

تشکر .

نقل قول نوشته اصلی توسط khajehei110 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من برای دکترا رشته ژئوتکنیک اقدام کرده بودم و نتیجه اسکولارشیپم اومد و فول فاند شدم همراه با بیمه.
    امیدوارم همه دوستان موفق باشند.

Junior Member

دوستان من از دانشگاه curtin از یک استاد جواب مثبت گرفتم و ایشون خیلی از پروپوزال من خوشش اومد. ایشون به من گفت اپلای کنم. امگانش هست اگر کسی اطلاعات داره به من بگه که اگر الان اپلای کنم به اسکولارشیپ پاییز سال بعد میرسم یا نه؟

Junior Member

برای دانشگاه curtin سایر اسکولار شیپها به جز rtp فول فاد محصوب میشند؟ منظورم اینه که به جز تحصیل هزینه ی زندگی رو هم پوشش میدند؟

Junior Member

من برای پذیرش دانشگاه curtin همه ی شرایط رو دارم حتی استاد هم پیدا کردم. ولی نمره ی زبانم از مینیموم خواسته شده پایین تر هست. ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید. میتونم اپلای کنم و بعد امتحان بدم؟ میترسم ددلاین برسه. آیا در این دانشگاه کاندیشنال ادمیشن اتفاق میوفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    دوستان من از دانشگاه curtin از یک استاد جواب مثبت گرفتم و ایشون خیلی از پروپوزال من خوشش اومد. ایشون به من گفت اپلای کنم. امگانش هست اگر کسی اطلاعات داره به من بگه که اگر الان اپلای کنم به اسکولارشیپ پاییز سال بعد میرسم یا نه؟
    اين رو بايد از خود استاد بپرسيد. من خودم در دانشگاه در هر دانشگاهي كه اپلاي ميكردم بعد از مكاتبه هاي اوليه و اينكه استاد ميگفت رزومت خوبه و اينا، يه ايميل بهش ميزدم كه براي هزينه هاي زندگي و اين حرفا احتياج به فاند دارم، خودشون همه چيز رو ميگفتن و لينك هاي مربوطه رو برام فوروارد ميكردن

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    من برای پذیرش دانشگاه curtin همه ی شرایط رو دارم حتی استاد هم پیدا کردم. ولی نمره ی زبانم از مینیموم خواسته شده پایین تر هست. ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید. میتونم اپلای کنم و بعد امتحان بدم؟ میترسم ددلاین برسه. آیا در این دانشگاه کاندیشنال ادمیشن اتفاق میوفته؟
    اينم بايد از استاد بپرسيد. اگه كمي نمرتون كم باشه امكان داره ويو كنن، بسته به سياست دانشگاه داره شايد هم كانديشنال كنن. مثلا براي من دانشگاه ديكين ويو كرد اما تكنولو‍ژي سيدني كانديشنال.

Banned

سلام

این که نوشته:

Please note that this Letter of Offer is to confirm your successful application for admission only. The outcome of any provision or award of a Research Scholarship will be communicated separately, where appropriate

یعنی چی separately ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

این که نوشته:

Please note that this Letter of Offer is to confirm your successful application for admission only. The outcome of any provision or award of a Research Scholarship will be communicated separately, where appropriate

یعنی چی separately ؟
    سلام.
    اگه شما admission (پذیرش دانشگاه) بگیرید اول یه ایمیل پذیرش میاد.
    بعد وارد رقابت برای اسکولارشیپ می شید. اگه برنده بشید یه ایمیل جداگانه برای اسکولارشیپ دریافت میکنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.
    اگه شما admission (پذیرش دانشگاه) بگیرید اول یه ایمیل پذیرش میاد.
    بعد وارد رقابت برای اسکولارشیپ می شید. اگه برنده بشید یه ایمیل جداگانه برای اسکولارشیپ دریافت میکنید.
    خیلی ممنون
    میدونید چقدر بعدش میاد نتایج؟ پس من فعلا منتظر باشم درسته؟ کاری لازم نیست انجام بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)