صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 127

موضوع: تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

سلام دوستان.

من برای پذیرش دکترا در رشته مهندسی نفت میخوام برای دانشگاه کرتین اقدام کنم. به یکی از اساتید مرتبط ایمیل زدم و ایشون گفتن من فقط از اسکولارشیپ (Australian Government Research Training Program (RTP میتونم استفاده کنم. کسی از این اسکولارشیپ اطلاعی داره که چقدر رقابتی هست؟
    سوال دیگه اینکه اساتید کرتین از گرنت خودشون میتونن دانشجو رو ساپورت بکنن یا اینکه نه، همه دانشجوها باید برای اسکولارشیپ دولتی اقدام کنن؟

ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط meshkat1872 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من برای پذیرش دکترا در رشته مهندسی نفت میخوام برای دانشگاه کرتین اقدام کنم. به یکی از اساتید مرتبط ایمیل زدم و ایشون گفتن من فقط از اسکولارشیپ (Australian Government Research Training Program (RTP میتونم استفاده کنم. کسی از این اسکولارشیپ اطلاعی داره که چقدر رقابتی هست؟
    سوال دیگه اینکه اساتید کرتین از گرنت خودشون میتونن دانشجو رو ساپورت بکنن یا اینکه نه، همه دانشجوها باید برای اسکولارشیپ دولتی اقدام کنن؟

ممنون.
    سلام
    خود RTP ی اسکولارشیپ جدید هست که از ابتدای سال 2017 جایگزین IPRS شده. RTP 2018 و CSSS 2018 که امسال به درد دانشجویان اینترنشنال می خورد الان بسته شده.
    خودشون که میگن رقابتی هست و واقعا هم به نظرم همینطوره.
    اگه استادی شما رو برداره که خودش بخواهد از صنعت های مرتبط براتون فاند بگیره که نیاز به اسکولارشیپ از اینجا ندارید و این فقط به خود استاد و تیم تحقیقاتی خودش و دانشگاه مربوط میشه.

Junior Member

سلام کسی هست که امسال از این دانشگاه پذیرش گرفته باشه؟

سلام دوستان

من از دانشگاه کرتین پذیرش واسه مهندسی مکانیک دارم ولی ازم مدارک زیر رو خواسته

The conditional status of this offer cannot be lifted until all conditions are met:
    •Provide certified copy of award certificate and academic transcripts of your Bachelor of Science (Aerospace Engineering) from Amirkabir University of Technology (in original language and English translations).All such documentation must be certified correct by a Justice of the Peace, a Commissioner for Oaths/Declarations, a CurtinRepresentative/Registered Agent, a Notary Public or the Academic Registrar of the issuing institution.
    •Provide certified copy of your award certificate and academic transcripts of your Master of Science in Aerospace Engineering fromSharif University of Technology (in original language and English translations). All such documentation must be certified correct by aJustice of the Peace, a Commissioner for Oaths/Declarations, a Curtin Representative/Registered Agent, a Notary Public or theAcademic Registrar of the issuing institution.

من کارنامه به زبان انگلیسی براشون ارسال کردم که مهر دانشگاه رو هم داشت. کسی قبلا آفر رو اکسپت کرده؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    اصل این مدارک رو که نوشته رو همراه با مهر تایید وزارت علوم باید براشون بفرستید. یعنی نسخه فارسی مدارک رو هم می خواهد.
    اسکولارشیپ هم گرفتید؟! یا فقط آفر دانشگاه/ دانشکده رو؟

Junior Member

کسی از این دانشگاه بورس نگرفته؟

Junior Member

سلام
    امروز یسری جواب بورسیه های RTP و CSSS رو دادن. شما هم دریافت کردید؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

سلام، من که ریجکت شدم..

رشته م مهندسی بود ولی برای دکترای Humanities اپلای کردم. نمیدونم تاثیری رو فاند داشته یا نه.. رزومه م بد نبود

سلام.
    اگر تا آخر مارچ ویزا نگیرم بورس RTP باطل میشه و قابل تمدید نیست.
    چرا بورس قابل تمدید نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_pasand نمایش پست ها
    سلام.
    اگر تا آخر مارچ ویزا نگیرم بورس RTP باطل میشه و قابل تمدید نیست.
    چرا بورس قابل تمدید نیست؟
    سلام
    برای اینکه بورس محدودیت داره و افرادی تو لیست رزرو هستند که اگه
    شما نخواستی اون بورس رو به هر دلیلی، بدنش به اون افراد.
    میشه شرایط بورس RTP رو بگی لطفا که آیا بیمه رو هم پوشش میده
    و tuition fee کامل برداشته میشه با این بورس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)