صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 127

موضوع: تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید. مینیمم تافل برای دکترای مهندسی ریسرچ بیس چند هست. راستش من هر چی چک میکنم میبینم زده 79. اما استادم یه پی دی اف فرستاده که مینیمم 93 هست. خواستم ببینم کسی تجربه ای داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید. مینیمم تافل برای دکترای مهندسی ریسرچ بیس چند هست. راستش من هر چی چک میکنم میبینم زده 79. اما استادم یه پی دی اف فرستاده که مینیمم 93 هست. خواستم ببینم کسی تجربه ای داره؟
    سلام دوست عزیز
    نیازمندیهای زبان انگلیسی در کمپس های متعدد این دانشگاه چه داخل و خارج استرالیا با هم متفاوت هستش. مثلا کمپس خارج اکتبر 2013 زدند 79 و در ژانویه 2014 به 94 تغییر دادند. انتظار میره که کمپس های دیگه هم دستخوش تغییر به لحاظ زبان انگلیسی بشن که فایل به روز شده اون رو هیچ کس جز اساتید و کارمندان دانشگاه ندارند چون ممکنه هنوز روی سایت نیومده باشه.
    ولی به طور کلی در حال حاضر، به تفکیک مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی نیازمندیهارو میتونید در این لینک جستجو کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    نیازمندیهای زبان انگلیسی در کمپس های متعدد این دانشگاه چه داخل و خارج استرالیا با هم متفاوت هستش. مثلا کمپس خارج اکتبر 2013 زدند 79 و در ژانویه 2014 به 94 تغییر دادند. انتظار میره که کمپس های دیگه هم دستخوش تغییر به لحاظ زبان انگلیسی بشن که فایل به روز شده اون رو هیچ کس جز اساتید و کارمندان دانشگاه ندارند چون ممکنه هنوز روی سایت نیومده باشه.
    ولی به طور کلی در حال حاضر، به تفکیک مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی نیازمندیهارو میتونید در این لینک جستجو کنید.
    دوست عزیز ممنون از راهنمایی. استادی که به من اکی داده مبوط به کمپس اصلی ادر پرت هست. ایشون بنده را به دانشجوی پست داکشون ارجاع دادن تا در فرایند اپلای به من کمک کنه. من از ایشون پرسیدم میگه نمره شما باید 93 و حداقل 23 در رایتینگ و اسپیکینگ باشه ( برای دکترای عمران). دیروز من فایل راهنمایی برای دانشجوهای اینترنشنال مربوط به سال 2015 در کمپس پرت پیدا کردم که در اون قید شده تافل برای ریسرچ بیس دکترای عمران 79 باید باشه اینجا ( صفحه 55-60). وقتی این فایل را برای ایشون فرستادم خودش هم شک کرد و گفت از آفیسر بپرس و به من خبر بده. من به گرجویت کوردینیتور میل زدم و همچنین ایمیلی که مربوط به دانشجوهای اینترنشنال هست ولی جوابی نگرفتم. راستش الان نمیدونم باید از کی بپرسم. به نظرتون باید تلفنی پرسیده بشه؟
    ممنون که راهنمایی میکنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوست من
    به نظر من تو پرت اگر مجموع 79 و نیازمندی های هر قسمت(رایتینگ، اسپیکینگ،...) رو برآورده کنید مشکلی ندارید. ولی جهت اطمینان میتونید از این لینک باهاشون تماس بگیرید.
    دانشجوها یه مقدار پیاز داغ قضیه رو زیاد میکنن، اگر فایلی هست از دانشگاه جدیدا که ایشون دارند و مجوع 93 نیازه حق با ایشونه در غیر اینصورت اپلیکیشن شما مشکلی نداره.
    تا ددلاین دانشگاه وقت زیاد دارین، اپلیکیشن مورد نظرتونو آماده کنید پروپوزال بنویسین، سابمیت کردین پذیرش مشروط خواهند داد که اگه نیاز بود میتونید برای زبان اقدام کنید تا پذیرش قطعی رو دریافت کنین.

با سلام. دوستان کسی میدونه بورسهای این دانشگاه چه شرایط و حداقلهایی دارند؟

Junior Member

دوستانی که منتظر جواب این دانشگاه هستند، میشه بگید تو حساب کاربری OASIS ، تو قسمت Application Status و Application Stage چی نوشته؟ تو حساب کاربری من هنوز نوشته Unassessed ! بر خلاف بقیه دانشگاه هایی که اپلای کردم مصاحبه ای هم در کار نبوده. از اونجایی که بعد مدت ها پروفایلمو باز کردم، میخوام ببینم اینا اصن پرونده منو دارن بررسی میکنن یا نه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط a.amini نمایش پست ها
    دوستانی که منتظر جواب این دانشگاه هستند، میشه بگید تو حساب کاربری OASIS ، تو قسمت Application Status و Application Stage چی نوشته؟ تو حساب کاربری من هنوز نوشته Unassessed ! بر خلاف بقیه دانشگاه هایی که اپلای کردم مصاحبه ای هم در کار نبوده. از اونجایی که بعد مدت ها پروفایلمو باز کردم، میخوام ببینم اینا اصن پرونده منو دارن بررسی میکنن یا نه.
    ممنون
    برای من که تغییر کرده و دقیقا همین امروز، بهم پذیرش دادند، البته فعلا خبری از بورس نیست. چیز خاصی نمی نویسه و کلا باید پروفایلتون عوض شده باشه. مطمئننا در حال بررسی مدارکتون هستند، چون تا دیروز پروفایل من تغییری نکرده بود. فعلا عجله نکنید. ان شا... که هر چه زودتر افر بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام، ما که رفتیم تو لیست رزرو فعلا! امسال واقعا رقابت شدید شده.

Thank you for your interest in the above mentioned scholarships. All applications have now been considered by the University Graduate Studies Committee. The competition for these awards is very rigorous and unfortunately on this occasion your application has been unsuccessful.

However, you have been placed on the Reserve List for 2nd round offers. The number of second round offers is based on the number of declines from the first round offers. Second round offers will take place at the end of November 2015.

Junior Member

سلام،
    جناب آقای/خانم zali3 ممنون از این که نتیجه اپلای خودتون رو اینجا اطلاع رسانی کردین. چون حداقل کمکی که با این اطلاع رسانی به دوستان آینده میشه اینه که بدونند دقیقا کی نتایج اپلای این دانشگاهها میاد.
    انشاالله که از این دانشگاه پذیرش بگیرید و خیالتون راحت بشه.
    دیروز بنده هم از این دانشگاه جوابم اومد و به لطف خدا بنده اسکالیرشیپ رو برنده شدم. البته جواب آفر بنده (پذیرش قبل از جواب اسکالیرشیپ بنده) در 24 سپتامبر اومده بود. من اون تاریخ ایمیل زدم و گفتم که منتظر جواب اسکالیرشیپتون هستم و اگر از اونجا NOT OK بشم این آفر رو ریجکت میکنم! که شکر خدا دیروز اسکالیرشیپ رو هم برنده شدم. اما هنوز جواب دانشگاههای بالاتر از این نیومده و منتظریم!! کسی از دوستان میدونه جواب اسکالیرشیپ دانشگاه ANU کی میاد؟ (دانشگاه کرتین در تاریخ 24 سپتامبر به من گفت جوابها آخر اکتبر میاد و دیروز اومد! دانشگاه ANU هم زده آخر اکتبر ولی نمیدونم دقیقا کی بیاد).

دوستان میشه رشته و خلاصه رزومتون رو هم بگین... ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)