صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 127

موضوع: تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

متشکر Sara_2014 و تبریک به شما برای گرفتن اسکولارشیپ و ایشالا اونجاییکه خودتون مایل هستید رو هم بگیرید. البته بنده هم فعلا دیکین رو گرفتم و منتظر بقیه هستم! راستی به شما نامه پذیرش رو دادند و یا از طریق استاد با خبر شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra_2014 نمایش پست ها
    سلام،
    جناب آقای/خانم zali3 ممنون از این که نتیجه اپلای خودتون رو اینجا اطلاع رسانی کردین. چون حداقل کمکی که با این اطلاع رسانی به دوستان آینده میشه اینه که بدونند دقیقا کی نتایج اپلای این دانشگاهها میاد.
    انشاالله که از این دانشگاه پذیرش بگیرید و خیالتون راحت بشه.
    دیروز بنده هم از این دانشگاه جوابم اومد و به لطف خدا بنده اسکالیرشیپ رو برنده شدم. البته جواب آفر بنده (پذیرش قبل از جواب اسکالیرشیپ بنده) در 24 سپتامبر اومده بود. من اون تاریخ ایمیل زدم و گفتم که منتظر جواب اسکالیرشیپتون هستم و اگر از اونجا NOT OK بشم این آفر رو ریجکت میکنم! که شکر خدا دیروز اسکالیرشیپ رو هم برنده شدم. اما هنوز جواب دانشگاههای بالاتر از این نیومده و منتظریم!! کسی از دوستان میدونه جواب اسکالیرشیپ دانشگاه ANU کی میاد؟ (دانشگاه کرتین در تاریخ 24 سپتامبر به من گفت جوابها آخر اکتبر میاد و دیروز اومد! دانشگاه ANU هم زده آخر اکتبر ولی نمیدونم دقیقا کی بیاد).

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

دوست عزیز شما معمولا میتونید رزومه دوستان را با کلیک بر روی نام کاربری آنها و سپس از "مشاهده پست های کاربر" در میان پست های قبلی آنها پیدا کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    دوستان میشه رشته و خلاصه رزومتون رو هم بگین... ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    متشکر Sara_2014 و تبریک به شما برای گرفتن اسکولارشیپ و ایشالا اونجاییکه خودتون مایل هستید رو هم بگیرید. البته بنده هم فعلا دیکین رو گرفتم و منتظر بقیه هستم! راستی به شما نامه پذیرش رو دادند و یا از طریق استاد با خبر شدید؟
    سلام
    منم به شما تبریک میگم.
    بنده پذیرش خودم رو از طریق ایمیل دریافت کردم که توش یه PDF که توش شرایط اسکالیرشیپ رو نوشته. شما چطور؟ من اصلا به استاد هم اطلاعی در مورد نتیجه اسکالیرشیپم ندادم. چون نمیدونم اکسپت میکنم یا دیکلاین واسه همین نمیدونم به استاد چی بگم!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra_2014 نمایش پست ها
    سلام
    منم به شما تبریک میگم.
    بنده پذیرش خودم رو از طریق ایمیل دریافت کردم که توش یه PDF که توش شرایط اسکالیرشیپ رو نوشته. شما چطور؟ من اصلا به استاد هم اطلاعی در مورد نتیجه اسکالیرشیپم ندادم. چون نمیدونم اکسپت میکنم یا دیکلاین واسه همین نمیدونم به استاد چی بگم!
    I believe our nominated supervisor is well informed about this

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. من میخوام برای بورس
    2015 CSIRO Postgraduate Scholarships Program
    اقدام کنم. یکی از استادایی که ایمیل زدم بهشون ازم فقط دریک خط پرسید که آیا بورسی مورد نظرم هست. من اسم بورسو گفتم و بعد استاد این ایمیلو زده. الان به نظرتون نظرش چیه؟

Thank you. You may proceed to apply for admission to Curtin. Please note that admission and scholarship applications are different processes.

Regards

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architectural technology

سلام دوستان
    ۱/من برای مستر معماری با هزینه شخصی پذیرش گرفتم اما امتحان تافلم۹ ژانویه هست. باید شهریه وبیمه را قبل ۱۵ ژانویه واریز کنم. به نظرتون با اینکه نمره تافلم ریسکیه پول را واریز کنم؟ یا راه دیگه ای دارم؟
    ۲/ ایا شانس دریافت ویزا برای کرسزبان وجود داره؟

ممنون میشماهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام
    امروز نامه اسكالرشيپ من هم اومد. دپارتمان civil. نكته اي شايد بد نباشه دوستان بدونن اين هست كه living allowance براي ٢٠١٦ شده ٢٦٢٨٨$.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

مبارک باشه. پس همین الان حدود 400$ از بورسیه های ویکتوریا جلو هستید .

نقل قول نوشته اصلی توسط FCAmino نمایش پست ها
    سلام
    امروز نامه اسكالرشيپ من هم اومد. دپارتمان civil. نكته اي شايد بد نباشه دوستان بدونن اين هست كه living allowance براي ٢٠١٦ شده ٢٦٢٨٨$.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FCAmino نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز،
    بلاخره کسی هم پیدا شد که با ما تو کرتین هم قطار هست! آقا مبارکه بهتون تبریک میگم. آیا شما هم CSIRS گرفتید؟ آیا میدونید ما باید پول بیمه رو بریزیم تا بعد که فاند رو گرفتیم اون پول رو بهمون برگردونند یا نه چیزی قرار نیست بریزیم؟ موقعی که برای من نامه COE دادند تو ایمیل نوشته بود که باید یه حساب تو یه بانکی باز بکنم و شمارش رو بدم تا این اشکالیرشیپ اقداماتش رو انجام بدند آیا همینطور هست. من چون رشتم حساس بوده نمیخوام هیچ هزینه اضافی بکنم تا اگر احیانا و خدای نکرده ویزا ندادند کمتر متضرر بشم. لطفا اگر تونستید به من پیام خصوصی بدین تا بیشتر در ارتباط باشیم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein88 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    بلاخره کسی هم پیدا شد که با ما تو کرتین هم قطار هست! آقا مبارکه بهتون تبریک میگم. آیا شما هم CSIRS گرفتید؟ آیا میدونید ما باید پول بیمه رو بریزیم تا بعد که فاند رو گرفتیم اون پول رو بهمون برگردونند یا نه چیزی قرار نیست بریزیم؟ موقعی که برای من نامه COE دادند تو ایمیل نوشته بود که باید یه حساب تو یه بانکی باز بکنم و شمارش رو بدم تا این اشکالیرشیپ اقداماتش رو انجام بدند آیا همینطور هست. من چون رشتم حساس بوده نمیخوام هیچ هزینه اضافی بکنم تا اگر احیانا و خدای نکرده ویزا ندادند کمتر متضرر بشم. لطفا اگر تونستید به من پیام خصوصی بدین تا بیشتر در ارتباط باشیم.
    ممنون
    سلام دوست عزيز؛ ممنون و من هم به شما تبريك ميگم. من ciprs رو گرفتم كه بيمه رو كاور نميكنه. شما حتما از افيسر اسكالرشيپ بپرس كيس خودت رو. ديگه بايد وارد پروسه ويزا بشيم كه براي خودش ماشالاه دااستانيه! ايشالاه همه بچه ها خبرهاي خوب بگيريم طي روزهاي آينده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)