صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 127

موضوع: تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط FCAmino نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز؛ ممنون و من هم به شما تبريك ميگم. من ciprs رو گرفتم كه بيمه رو كاور نميكنه. شما حتما از افيسر اسكالرشيپ بپرس كيس خودت رو. ديگه بايد وارد پروسه ويزا بشيم كه براي خودش ماشالاه دااستانيه! ايشالاه همه بچه ها خبرهاي خوب بگيريم طي روزهاي آينده
    سلام
    ممنون دوست عزیز از پاسختون
    راستش واسه من فاندم همونی هست که بهتون گفتم یعنی CSIRS و هم تو نامه برنده شدن و شرایط اسکالیرشیپ و هم در نامه eCoE نوشته شده که این نوع فاند بیمه OSHC Single رو پوشش میده یعنی واسه کیس اصلی رو.
    حتی برای شروع و پایان بیمه هم تاریخ ذکر شده در نامه eCoE. اما من سوالم یه چیز دیگست: توی ایمیلی که برام این نامه رو زدند اومده که باید اول یه حسابی تو استرالیا باز بکنم و اطلاعات حساب رو بهشون بدم تا اینها بتونند این
    اسکالیرشیپ رو به جریان بندازند. آیا کسی میدونه که من باید برای ان کاری بکنم یا نه این کارها برای بعد اومدن ویزا و رفتن به استرالیا هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein88 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون دوست عزیز از پاسختون
    راستش واسه من فاندم همونی هست که بهتون گفتم یعنی CSIRS و هم تو نامه برنده شدن و شرایط اسکالیرشیپ و هم در نامه eCoE نوشته شده که این نوع فاند بیمه OSHC Single رو پوشش میده یعنی واسه کیس اصلی رو.
    حتی برای شروع و پایان بیمه هم تاریخ ذکر شده در نامه eCoE. اما من سوالم یه چیز دیگست: توی ایمیلی که برام این نامه رو زدند اومده که باید اول یه حسابی تو استرالیا باز بکنم و اطلاعات حساب رو بهشون بدم تا اینها بتونند این
    اسکالیرشیپ رو به جریان بندازند. آیا کسی میدونه که من باید برای ان کاری بکنم یا نه این کارها برای بعد اومدن ویزا و رفتن به استرالیا هست؟
    شما بعد از اينكه تشريف بردي اونجا از اولين كارايي كه بايد انجام بدي بايد بري يه حساب باز كني و شماره اون رو به دانشگاه اعلام ميكني تا اسكالرشيپ به جريان بيوفته.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام، امروز ایمیل اسکولارشیب (هزینه تحصیل، بیمه و سالانه 26288 تا) بنده هم رسید. قبلا گفته بودند که در لیست رزرو هستید. بنده البته قبلا دیکین رو اکسپت کردم. دوستانی که در کرتین هستند و نظر خاصی دارند که کرتین مزیت بهتری داره، خیلی لطف میکنید اگه نطرتون رو بگید به بنده.

Dear ...,

Congratulations. You have been awarded the 2016 CSIRS in the 2nd round.

Please find attached the scholarship offer letter and conditions of award.

To accept the scholarship, please sign, scan and email return signed document at your convenience.

دوست من سلام

در پذیرفتن کورتین حتی یک لحظه هم به خودتون شک راه ندید. کیفیت دانشگاهش فوق العاده بالاست. اساتید بسیار خوبی داره و شهر عالی. در ضمن بعد از فارغ التحصیلی بسیار راحتتر از ایالتهای دیگه کار پیدا می کنید مخصوصا اگر فنی مهندسی باشید و همونجا فارغ التحصیل شده باشید. چون دانشگاهش رو بسیار قبول دارن. درسته میشه بعد از فارغ التحصیلی سفر کرد برای پیدا کردن کار اما چی بهتر از اینکه همونجا بوده باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    سلام، امروز ایمیل اسکولارشیب (هزینه تحصیل، بیمه و سالانه 26288 تا) بنده هم رسید. قبلا گفته بودند که در لیست رزرو هستید. بنده البته قبلا دیکین رو اکسپت کردم. دوستانی که در کرتین هستند و نظر خاصی دارند که کرتین مزیت بهتری داره، خیلی لطف میکنید اگه نطرتون رو بگید به بنده.

Dear ...,

To accept the scholarship, please sign, scan and email return signed document at your convenience.

سلام. دو نفر از دوستان من دیکین درس خوندن و یکی از دوستام هم الان کورتین هستش. به نظر من کورتین بهتره چون الان این دوستانم که دیکین بودن الان تو پرث دارن دنبال کار میگردن! تازه شنیدم شهری که دیکین توش هست کوچیکه و کم جمعیت و کار اصلا توش پیدا نمیشه. من بجای شما بودم بدون شک کورتین رو انتخاب می کردم. شما رشتتون چیه؟

Dear ...,

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

بسیار متشکر از راهنماییتون. بنده مهندسی مکانیک در گرایش کنترل و رباتیک هستم. واقعا با این حمایت قاطعتون دچار تردید شدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط SiavashLib نمایش پست ها
    سلام. دو نفر از دوستان من دیکین درس خوندن و یکی از دوستام هم الان کورتین هستش. به نظر من کورتین بهتره چون الان این دوستانم که دیکین بودن الان تو پرث دارن دنبال کار میگردن! تازه شنیدم شهری که دیکین توش هست کوچیکه و کم جمعیت و کار اصلا توش پیدا نمیشه. من بجای شما بودم بدون شک کورتین رو انتخاب می کردم. شما رشتتون چیه؟

ببینید به طور کلی اینی که گفتم صادق هست یعنی دانشگاههای شهرهای صنعتی شرایط به مراتب بهتری دارند. البته همیشه استثنا هم هست اما این در شرایطی هست که یک شرایط فوق العاده باشه. در شرایط کنونی پرث و دانشگاه کورتین شرایط خیلی بهتری نسبت به دیکین دارند چون آینده کاری بهتری دارند. در مصاحبه های کاری وقتی طرف دانشگاه رو خوب بشناسه و شما هم شهر رو خوب بشناسید احتمال گرفتن کار برای شما بالا میره. مثلا کسی که از سیدنی پاشه بیاد پرث احتمال خیلی کمتری داره کار رو بگیره تا کسی که اونجا بوده. مقاله و معدلتون چطور بوده؟

بسیار متشکر از راهنماییتون. بنده مهندسی مکانیک در گرایش کنترل و رباتیک هستم. واقعا با این حمایت قاطعتون دچار تردید شدم!

بچه ها کسی میدونه راند دوم این دانشگاه کی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architectural technology

سلام من از کرتین پذیرش دارم واسه ارشد معماری ،یک سوال دارم
    دوستان کسی می دونه این یعنی چی؟ یعنی مدرک معادل کارشناسی ارشد نمیدن؟ فقط برای آمادگی ریجستر شدنه این کورس ورک؟
    please note this is a professional course work masters to fulfil educational component for registration . it is not a course work graduate degree

Junior Member

سلام دوستان،

حدود ده روزه که اومدم کرتین و در اکومودیشن های خود دانشگاه ساکن شدیم! دوستانی که اماده سفر به اینجا هستن اگر سوالی باشه تا جایی که بدونم سعی میکنم کمک بدم. خودم قبل از اینکه بیام خیلی دوست داشتم کسی باشه که حداقل مواردی رو بهم بگه قبل از سفر. خلاصه ما در خدمتیم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)