صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 127

موضوع: تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

سلام آقا حمید، آقا تبریک برای همه قضایا!!! همه چی ردیفه ایشالا؟ آقا ینده 10 روز دیگه پروازم هست، اگه توصیه ای هست لحظه آخری بفرما.

ایشالا موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FCAmino نمایش پست ها
    سلام دوستان،

حدود ده روزه که اومدم کرتین و در اکومودیشن های خود دانشگاه ساکن شدیم! دوستانی که اماده سفر به اینجا هستن اگر سوالی باشه تا جایی که بدونم سعی میکنم کمک بدم. خودم قبل از اینکه بیام خیلی دوست داشتم کسی باشه که حداقل مواردی رو بهم بگه قبل از سفر. خلاصه ما در خدمتیم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    سلام آقا حمید، آقا تبریک برای همه قضایا!!! همه چی ردیفه ایشالا؟ آقا ینده 10 روز دیگه پروازم هست، اگه توصیه ای هست لحظه آخری بفرما.

ایشالا موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها

ایشالا موفق باشید.
    سلام علی جون، آقا شما که ماشالاه استاد ما بودی :-) خداروشکر فعلا همه چیز ردیفه فقط علی جون من وارد یه تیم تحقیقاتی شدم که همشون چینی هستن و فوق العاده سختکوش! سلام میکنی میگن بشین این چند تا مقالرو بخون خیلی اینترستینگه! راه فراری هم نیست چون همه امکانات فراهمه واقعا. هر چیزی که فکرشو بکنی تو محیط ریسرچ آماده میکنن و البته متعاقبا کار هم میخان از آدم

آقا راجع به ورود؛ حتما پرینت صفحه اول ویزات همراهت باشه. آفیسر ویزا تو دبی یه دفعه به من گیر داد و گفت ببینم، علیرغم اینکه تو سایت گفته نیاز نیست پرینت. بعد اینکه تو هواپیما بهت یه کارت میدم که دیکلیر کنی وسایلی که همراهت هست اونرو حتما پر کن چون داخل فرودگاه که برسی کلی وقت میگیره ازت. در ضمن همه چیز رو دیکلیر کن وقتی خودت گفته باشی چی همراهم هست حتی اگر غیرقانونی باشه هیچ پنالتی ای نداره و فقط ازت میگرن نهایت. ولی اگر خودشون بفهمن پنالتی سنگینی داره. چیز عجیبی که اینجا هست از نظر من تفاوت قیمت هاس. مثلا نتلا از این فروشگاه میخری 10 دلار میری بیرون میبینی فروشگاه روبه رو ای گذاشته 5 دلار! کاملا رقابتیه!! بنابراین وقتی رسیدی سریع نرو همه مایحتاجت رو بخر. بزار سر فرصت. توی هر فروشگاهی هر هفته بعضی از محصولات هالف پرایز میشه یعنی 50 درصد تخفیف برای شروع سعی فقط از اونا بخری.

آقا حالا بازم اگه سوال مشخصی داشتی بپرس من بدونم حتما در خدمتم.

بچه ها من راند اول این دانشگاه پذیرش گرفتم اما اسکالرشیپ نه. الان میخوام واسه راند دوم اقدام کنم چون رزومم تغییر کرده. سری قبل هم از طریق یکی از این نماینده ها اپلای کردم. حالا واسه سری دوم باید از اول اپلای کنم و مدارک بفرستم؟ به خودشون ایمیل زدم جواب ندادن. ممنون

Junior Member

سلام. وقت بخیر. اخیرا با یکی از اساتید بخش مکانیک مکاتبه کردم و ایشون علاقه مندی خودش رو اعلام کرد (مقطع دکترا). اما نوشت که باید بتونی اسکالرشیپ بگیری. اگه ممکنه درباره 2017 IPRS scholarships توضیح بدین. همچنین اگه میشه راجع به دانشگاه و شرایط کار بعد از اون منو راهنمایی کنید. ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کنترل - علم و صنعت ایران

سلام به همه ی دوستان عزیزم و تبریک می گم به همه ی دوستان سال بالایی که خبرای خوش از خودشون تو سایت گذاشتن.
    خوش بختانه من سه هفته پیش نتیجه ی اول ادمیشنم اومد و قبول شدم حالا هم منتظر اسکولارشیپم که گفتن تا اواسط اکتبر میاد. فقط اینکه نمی دونم آیا باید قبل از نتیجه ی اسکولارشیپ، جوابی به این ایمیل ادمیشن بدم یا نه؟ و اگه راهنمایی کنید که چطور می تونم با استادم بهتر ارتباط ایجاد کنم ممنونم می شم.
    با تشکر از همه تون و آرزوی موفقیت دارم براتون

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من تقریبا هفته گذشته با استادی تو دانشگاه کرتین صحبت کردم و ایشون گفتن رزومه ات خوبه و 3صفحه از پروزپوزالت برام بفرست، منم چند روز بعدش براشون فرستادم و اون استاد گفتن اوکیه و رزومه خیلی خوبی داری و اپلای کن و برای اسکالرشیپ
    IPRS اقدام کن. منم سریع رفتم سراغش و بعد دیدم تا 31 اگوست بیشتر فرصت ندارم. یعنی 8 روز فقط.
    حالا از کسایی که برای این اسکالرشیپ اقدام کردن
    ممنون میشم لطف کنن من راهنمایی کنن که بدونم باید چیکار کنم؟
    چه مدارکی باید اماده کنم؟
    اول برای اسکالرشیپ باید اقدام کنم بعد اپلای کنم یا اینکه هر دو باهم؟ کلا وبسایتشون من گیج کرده

با سلام

فرآیند پیچیده ای نداره. شما برای پذیرش که اپلای کنید یه تیک هست که باید بزنید تا برای بورس هم بررسی بشید. مدارک هم همه اسکن میخواد و اصلش رو نمیخواد. شما از طریق لینک زیر رشته اتون رو انتخاب کنید:
    http://courses.curtin.edu.au/course_...Philosophy.cfm
    بعد تو صفحه جدید گزینه Im completely new to Curtin روانتخاب کنید. بقیه مشخص هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط raz12345 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من تقریبا هفته گذشته با استادی تو دانشگاه کرتین صحبت کردم و ایشون گفتن رزومه ات خوبه و 3صفحه از پروزپوزالت برام بفرست، منم چند روز بعدش براشون فرستادم و اون استاد گفتن اوکیه و رزومه خیلی خوبی داری و اپلای کن و برای اسکالرشیپ
    IPRS اقدام کن. منم سریع رفتم سراغش و بعد دیدم تا 31 اگوست بیشتر فرصت ندارم. یعنی 8 روز فقط.
    حالا از کسایی که برای این اسکالرشیپ اقدام کردن
    ممنون میشم لطف کنن من راهنمایی کنن که بدونم باید چیکار کنم؟
    چه مدارکی باید اماده کنم؟
    اول برای اسکالرشیپ باید اقدام کنم بعد اپلای کنم یا اینکه هر دو باهم؟ کلا وبسایتشون من گیج کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    با سلام

فرآیند پیچیده ای نداره. شما برای پذیرش که اپلای کنید یه تیک هست که باید بزنید تا برای بورس هم بررسی بشید. مدارک هم همه اسکن میخواد و اصلش رو نمیخواد. شما از طریق لینک زیر رشته اتون رو انتخاب کنید:
    http://courses.curtin.edu.au/course_...Philosophy.cfm
    بعد تو صفحه جدید گزینه Im completely new to Curtin روانتخاب کنید. بقیه مشخص هست.
    ممنونم از راهنماییتون ، فقط یه سوال دیگه دارم .مدارکم باید کجا تایید کنم که مورد قبول دانشگاه قرار بگیره؟
    من دیدم اشاره کرده به سفارت. یعنی تو این فرصت کم میتونم تایید بگیرم از سفارت؟ یا جایی غیر از سفارت هم مدارکم تایید میکنه؟

نه دوست من. ترجمه رسمی کنید کفایت می کنه. ناتی هم باشه اوکی هست. ولی چون وقتتون کمه اینها رو هم نمیخواد. یه اسکن از مدرک موقت انگلیسی بگیرید کفایت می کنه. حتی اگر اونم نداشتی تو یه فایل ورد به انگلیسی بنویسید. کلا در این مرحله هیچ چیز رسمی به جز مدرک زبان نممیخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط raz12345 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون ، فقط یه سوال دیگه دارم .مدارکم باید کجا تایید کنم که مورد قبول دانشگاه قرار بگیره؟
    من دیدم اشاره کرده به سفارت. یعنی تو این فرصت کم میتونم تایید بگیرم از سفارت؟ یا جایی غیر از سفارت هم مدارکم تایید میکنه؟

سلام دوستان. پذیرش من هم اومد البته بدون اسکالرشیپ برای رشته نفت. بهنظر نمی رسه زودتر از اواخر اکتبر جواب اسکالرشیپ بیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)