صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 127

موضوع: تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

با سلام؛
    جواب آفر اومد که گرفتم. منتظر اسکولارشیپم.
    آقا باید برای این دانشگاه الان کاری کنم؟ جوابی؟ نامه ای؟
    یا فعلا منتظر باشم؟!
    درضمن جواب اسکولارشیپ در این دانشگاه معمولا تا کی اعلام میشه؟
    ویرایش توسط padeshah87 : September 15th, 2016 در ساعت 09:15 AM

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

دوستان خسته نباشید...
    دانشگاه به من ایمیل زد که افر گرفتی و تبریک گفت. وقتی Application Status رو چک کردم دیدم Principal start date :2018 زده و Academic pathway start date: 30/2/2017. خودم در کل برای ترم ۱ سال ۲۰۱۷ اپلای کردم...الان ۱۰-۱۲ روزه هرچی ایمیل میزنم جواب درستی نمیگیرم. باید چیکار کنم الان؟ تاریخ پذیرشم واسه کی هست؟؟؟

ممنون دوستان

Junior Member

سلام
    جواب پذیرش من هم امد. خوشبختانه پذیرش شدم. منم منتظر جواب بورسیه هستم. ممنون

تبریک میگم دوست من. میشه شرایطتون رو بگید و رشته اتون رو؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط habibup نمایش پست ها
    سلام
    جواب پذیرش من هم امد. خوشبختانه پذیرش شدم. منم منتظر جواب بورسیه هستم. ممنون

سلام دوستان
    آیا صحت داره چنانچه یک متقاضی مقطع دکترا برای راند دومِ امسال نتونه پذیرش بگیره، خود بخود برای راند شماره یکِ سال بعد دیگر حائز شرایط نیست؟
    ممنون
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام واسه ژانویه 2018 اقدام کنم...
    رزومه ی خوبی دارم. هم کارشناسی و هم ارشد معدلم بالای 18 هست (دانشگاه امیرکبیر). مشکلی که هست اصلا نمی دونم باید چکار کنم و از کجا شروع کنم...
    اگر کسی لطف کنه و بهم کمک کنه خیلی ممنون میشم

قضیه پیجیده ای نیست. اگر نمره زبان و مقاله هم داری از همین امروز برو دنبال استاد. استاد رو که پیدا کردی و پروپوزال نوشتی میری اپلای می کنی. قضیه بسیار ساده است.مهم زبان و مقاله و معدل است. زبان که شرط حیاتی هست. اگر مقاله هم داشته باشی برای همه دانشگاهها شانس داری

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_AJZ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام واسه ژانویه 2018 اقدام کنم...
    رزومه ی خوبی دارم. هم کارشناسی و هم ارشد معدلم بالای 18 هست (دانشگاه امیرکبیر). مشکلی که هست اصلا نمی دونم باید چکار کنم و از کجا شروع کنم...
    اگر کسی لطف کنه و بهم کمک کنه خیلی ممنون میشم

شما اینو چند جا پرسیدی. اگر شرایط اولیه رو نداشته در زمان اپلای یعنی مثلا مدرکش قابل قبول نبوده یا از نظر دانشگاه معدلش بسیار پایین بوده خب بله همینطوره اما اگر شرایطش عوض شده باشه یعنی مقاله داده باشه یا زبان نمره خوبی گرفته باشه قضیه فرق میکنه.لذا باید بپرسید شرایطی که اتفاق افتاده چه بوده و آیا قابل تغییر است یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا صحت داره چنانچه یک متقاضی مقطع دکترا برای راند دومِ امسال نتونه پذیرش بگیره، خود بخود برای راند شماره یکِ سال بعد دیگر حائز شرایط نیست؟
    ممنون

Junior Member

سلام. دوستان کسی میدونه کی قراره جواب بورسیه های 2017 بیاد؟؟؟؟ خسته کننده شد این انتظار!!!!

سلام. هفته آینده میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط habibup نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی میدونه کی قراره جواب بورسیه های 2017 بیاد؟؟؟؟ خسته کننده شد این انتظار!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)