صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 127

موضوع: تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کنترل - علم و صنعت ایران

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

سلام
    من پرسیدم دو سه بار با ایمیل. گفتن تا آخر نوامبر جواب میدن. متاسفانه خیلی دیر شد و همونطور که شما می فرمایید خسته کننده.

نقل قول نوشته اصلی توسط habibup نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی میدونه کی قراره جواب بورسیه های 2017 بیاد؟؟؟؟ خسته کننده شد این انتظار!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

سلام به همه ی دوستان.

می گم این جواب اسکولارشیپ رو اینقد دیر میدن، در صورت قبولی، برای ژانویه هم باید اونجا باشیم؟
    بعد این برای گرفتن ویزا مشکل ایجاد نمی کنه؟
    حداقل دو ماه برا ویزا وقت لازمه فک کنم!!!!
    فک کنم افتادیم ترم بعد اگه تازه بگیریم اسکولارشیپ رو.

Junior Member

سلام. درسته وقت کمه.اما تو نامه پذیرش من نوشته بود تا آخر June فرصت دارید که بیاید بسته به توافقتون با استاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط kqek نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان.

می گم این جواب اسکولارشیپ رو اینقد دیر میدن، در صورت قبولی، برای ژانویه هم باید اونجا باشیم؟
    بعد این برای گرفتن ویزا مشکل ایجاد نمی کنه؟
    حداقل دو ماه برا ویزا وقت لازمه فک کنم!!!!
    فک کنم افتادیم ترم بعد اگه تازه بگیریم اسکولارشیپ رو.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

آره تو نامه پذیرش من هم نوشته بود اینو اما این برای زمانی هست که بدون اسکولارشیپ بخوای بری.
    زمانی که با اسکولارشیپ بخوای بری دیگه باید از اول ترم شروع کنی چون داره پولتو دولت میده، خودت که نمی دی.
    البته اینطور که من متوجه شدم اینجوریه، اگه کسی اطلاعات تکمیلی داره ممنون میشم مطرح کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط habibup نمایش پست ها
    سلام. درسته وقت کمه.اما تو نامه پذیرش من نوشته بود تا آخر June فرصت دارید که بیاید بسته به توافقتون با استاد.

ببینید شروع درس اصلا به این شکل نیست. یعنی به شما وقت کافی داده میشه تا ویزا رو بگیرید و شروع کنید. بعضی دانشگاهها مثل rmit که دیفر ماه به ماه دارند یعنی به راحتی شروع رو میزنید ماه بعدی. لذا به هیچ وجه جای نگرانی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط kqek نمایش پست ها
    آره تو نامه پذیرش من هم نوشته بود اینو اما این برای زمانی هست که بدون اسکولارشیپ بخوای بری.
    زمانی که با اسکولارشیپ بخوای بری دیگه باید از اول ترم شروع کنی چون داره پولتو دولت میده، خودت که نمی دی.
    البته اینطور که من متوجه شدم اینجوریه، اگه کسی اطلاعات تکمیلی داره ممنون میشم مطرح کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی عمران - زلزله

دوستان من با استادی توی این دانشگاه مکاتبه کردم. بهم گفت که فرصت برای دانشجویان بین الملل امسال تموم شده و من نمیفهمم یعنی چی؟ من بهش گفته بودم برای 2017 میخوام. تو سایت زده ددلاین 10 Feb هست.هنوز که کلی مونده...یعنی چی؟بهش چی بگم؟
    اینم متن ایمیل امروزش:
    Dear Mr. XXX

Thanks for your email and interests. You are more than welcomed to join our research centre. The PhD scholarship application for international students was overdue for this year. Just wondering if you have your own financial support or governmental support to cover tuition fee and living allowance in Australia. Otherwise, we need wait for other funding opportunity, which is unknown. Thanks.

Kind Regards,

فرصت فاند تموم شد تا اول می تازه اگر پولی داشته باشند برای راند دوم 2017. برای پذیرش ولی همیشه فرصت هست و وقت دارید. لذا این منظورش فاندامسال بود که رد شد

نقل قول نوشته اصلی توسط aras2 نمایش پست ها
    دوستان من با استادی توی این دانشگاه مکاتبه کردم. بهم گفت که فرصت برای دانشجویان بین الملل امسال تموم شده و من نمیفهمم یعنی چی؟ من بهش گفته بودم برای 2017 میخوام. تو سایت زده ددلاین 10 Feb هست.هنوز که کلی مونده...یعنی چی؟بهش چی بگم؟
    اینم متن ایمیل امروزش:
    Dear Mr. XXX

Thanks for your email and interests. You are more than welcomed to join our research centre. The PhD scholarship application for international students was overdue for this year. Just wondering if you have your own financial support or governmental support to cover tuition fee and living allowance in Australia. Otherwise, we need wait for other funding opportunity, which is unknown. Thanks.

Kind Regards,

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت، دانشگاه صنعت نفت

سلام
    دوستان كسي ايميلي مربوط به نتايج بورس دريافت نكرده هنوز؟

نه هنوز خبری نیست. واسه نفت اپلای کردین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezazare62 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان كسي ايميلي مربوط به نتايج بورس دريافت نكرده هنوز؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت، دانشگاه صنعت نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    نه هنوز خبری نیست. واسه نفت اپلای کردین؟
    بله
    شما چي؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)