صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 127

موضوع: تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

خیلی بهت تبریک میگم دوست من. نوع بورست چی هست؟ CIPRS یا IPRS؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khajehei110 نمایش پست ها
    سلام Mojtaba جان.
    من 2 تا ISI داشتم و 6 تا کنفرانسی.
    1 سال سابقه کار
    معدل ارشدم 17.95
    عضو بنیاد ملی نخبگان بودم.
    یک ساخت دستگاهم ( دستگاه آزمایشگاهی) داشتم.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    خیلی بهت تبریک میگم دوست من. نوع بورست چی هست؟ CIPRS یا IPRS؟
    من بورسم CIPRS بود.

بسیار عالی. من امروز از استادم در خصوص این ایمیل پرسیدم. بهم گفت اینها با توجه به تغییر نوع بورس مجبور شدند همه رو از استرالیایی و غیراسترالیایی دوباره با هم بسنجند و بسیار از دانشکده ها نتونستند تا قبل تعطیلات قضیه رو تمومش کنند لذا به بیشتر افرادی که short list شدند برای پوزیشن ها یه ایمیل کلی زدند که رفته سال بعد و این هرگز به معنای ریجکت نیست. لذا به نظرش فرمالیته بود ایمیله

نقل قول نوشته اصلی توسط khajehei110 نمایش پست ها
    من بورسم CIPRS بود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی)

دوستان کدوم رشته ها در کمپس سیدنی برگزار میشه؟

دوستان سلام. براي من آفر پذيرش در تاريخ 11 مي 2017 در يكي از رشته هاي مهندسي براي ترم دوم 2017 اومد كه فاقد هرگونه فاند بود. من به آفيسر پذيرش ايميل زدم كه من مي خوام براي بورسيه اقدام كنم و ايشون بهم گفت كه بايد صفحه بورسيه مربوط به IPRS/ CSIRS رو دنبال كني. من بررسي كه كردم ديدم اين بورسيه در تاريخ 31 آگوست 2016 براي سال 2017 بسته شده. اين به اين معني هستش كه من بايد تا زمان باز شدن اين بورسيه براي سال 2018 صبر كنم و اون موقع براي اين بورسيه اپلاي كنم؟ به عبارت ديگه يعني من بايد منتظر اعلام "2018 IPRS/ 2018 CSIRS" باشم؟

اصلاً روال درخواست براي اين بورسيه با توجه به تاريخ هاي مذكور چجوريه؟ من هرچي وب سايت دانشگاه كرتين رو بررسي كردم بيشتر سردرگم شدم.

ممنون ميشم اگه من رو راهنمايي بفرماييد.

Junior Member

سوال از کسانی که در این دانشگاه درس میخونن و با انواع بورسها آشنایی دارن
    لطفا بفرمایید آیا میتوان یک سال با هزینه شخصی در این دانشگاه تحصیل کرد منظورم دکتری و مهندسی شیمی(گرایش نفت) و بعد درخواست بورس داد؟
    واقعیت اینکه با پول ما ایرانیها 37000 دلار در سال زیاده و تا آخر واقعا سخته پرداختنش
    چه ملاک هایی و با چه درصدی برای احراز حائز شرایط بودن برای بورس ملاکه؟
    اگر من ایران تو پتروشیمی کار کنم سابقه کار میتونه در گرفتن بورس تاثیر مثبت داشته باشه؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز. من برای فوریه 2018 در رشته نفت از دانشگاه کرتین آفر گرفتم. ولی نمیدونم برای بحث هایی مثل اقدام برای بورسیه ها باید از کجا شروع کنم. به خصوص که برای شروع ترم اوایل سال 2018 هست و نمیدونم آبا جواب های نهایی برای این ترم به من می رسه و از چه زمانی ثبت نام برای سال 2018 آغاز میشه. از دوستانی که در این مورد اطلاعاتی رو میتونن با من به استراک بزارن خواهش می کنم که به این موضوع هم پاسخ بدهند. با تشکر از همه دوستان عزیز.

سلام دوستان. یکی از سوالاتی که در فرم انلاین اپلای دانشگاه کرتین امده است این است که

The course I am applying for is linked to my career plans and will provide me with greater opportunities in my home country.

If yes what are your future plans and if no, why are you planning to study this course?

به نظر شما چه پاسخی تشریحی در این رابطه بدهیم بهتر است؟ ممنونم می شوم کسی یک نمونه پاسخ اینجا بیاورد.

سلام دوستان
    من چند سوال داشتم در مورد این دانشگاه ممنون میشوم اگر از دوستان کسی اطلاع داره جواب بدن...
    من با یکی از اساتید ماتبه داشتم و از رزومم خیلی استقبال کردن وکارهام فیلد کاری خود استاد بود و ازم خواست که پروپوزال اماده کنم و براش بفرستم و من هم اماده کردم و فرستادم که بعد از اصلاح ازم خواست برای RTP scholarship اقدام کنم...
    اما در روال ثبت نامش به مشکل خوردم چون ازم شماره دانشجویی میخواست درصورتی که من هنوز اصلا دانشجو اونجا نیستم.
    من22 مهر ماه امتحان ایلتس دارم یعنی الان نمیتونم برای اسکولارشیپ ثبت نام کنم؟اخه تا اخر هفته اینده که تقریبا اخر شهریوره بیشتر فرصت نیست که برای اسکولار ثبت نام کنم در صورتی که برای اپلای تا آبان ماه تقریبا فرصت دادن.
    برای مدارک هم میشه الان با گواهی نامه معتبر از دانشگاه بجای دانش نامه ارشد و کارشناسی اقدام کرد یا حتما باید اصل دانش نامه ها باشه؟
    ممنون میشوم از دوستان راهنمایی کنن چون فقط یک هفته بیتشر فرصت ندارم

Junior Member

میشه با داشتن معدل دیپلم و پیشه بالا و ایلتس 7 و مدرکایی مثل کامپیوتر برای بورس این دانشگاه در مقطع لیسانس اقدام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)