صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 127

موضوع: تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

برای دانشگاه curtin سایر اسکولار شیپها به جز rtp فول فاد محصوب میشند؟ منظورم اینه که به جز تحصیل هزینه ی زندگی رو هم پوشش میدند؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی) و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من ایمیل زیر رو گرفتم

Dear Candidate,

Thank you for submitting an application in the International Postgraduate Research Scholarship (IPRS) and Curtin Strategic International Research Scholarship (CSIRS) scholarship round for 2017.

All scholarship applications have been considered by the University Graduate Studies Committee. The competition and selection process was a rigorous one as we received a significant number of applications this scholarship round. On this occasion, we are unable to progress your application to the final stage of scholarship award however, you have been listed as a reserve for the below Scholarship:

Curtin International Postgraduate Scholarship (CIPRS) and Curtin Strategic International Research Scholarship (CSIRS)

Scholarship allocations will be reviewed and allocated from Wednesday, 11 January 2017; and if there are allocations available, you may be offered the above Scholarship. Further information will be sent to your student email by Friday, 20 January 2017
    So as to keep informed of other upcoming scholarship opportunities, we recommend you visit the Curtin Scholarship website in order to subscribe to our Scholarship Email Alert. The alert will provide you with up-to-date information regarding new scholarships, and will assist you in finding other scholarships which you may be eligible to apply for.

If you would like to enrol as an International full fee paying student, please contact our Graduate Research School - Future Students team at : grs.futurestudents@curtin.edu.au

Thank you for taking an interest in pursuing a Higher Degree by Research course at Curtin University.

به نظر میرسه رفتم تو لیست رزرو. من با معدلهای بالای 18 در لیسانس و ارشد تو دانشگاه سراسری و 6 مقاله ISI و 3 تا غیر ISI رفتم لیست رزرو. چه وضع بدی شده. به نظرتون شانسم چقدر هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ایمیل زیر رو گرفتم

Dear Candidate,

Thank you for submitting an application in the International Postgraduate Research Scholarship (IPRS) and Curtin Strategic International Research Scholarship (CSIRS) scholarship round for 2017.

All scholarship applications have been considered by the University Graduate Studies Committee. The competition and selection process was a rigorous one as we received a significant number of applications this scholarship round. On this occasion, we are unable to progress your application to the final stage of scholarship award however, you have been listed as a reserve for the below Scholarship:

Curtin International Postgraduate Scholarship (CIPRS) and Curtin Strategic International Research Scholarship (CSIRS)

Scholarship allocations will be reviewed and allocated from Wednesday, 11 January 2017; and if there are allocations available, you may be offered the above Scholarship. Further information will be sent to your student email by Friday, 20 January 2017
    So as to keep informed of other upcoming scholarship opportunities, we recommend you visit the Curtin Scholarship website in order to subscribe to our Scholarship Email Alert. The alert will provide you with up-to-date information regarding new scholarships, and will assist you in finding other scholarships which you may be eligible to apply for.

If you would like to enrol as an International full fee paying student, please contact our Graduate Research School - Future Students team at : grs.futurestudents@curtin.edu.au

Thank you for taking an interest in pursuing a Higher Degree by Research course at Curtin University.

به نظر میرسه رفتم تو لیست رزرو. من با معدلهای بالای 18 در لیسانس و ارشد تو دانشگاه سراسری و 6 مقاله ISI و 3 تا غیر ISI رفتم لیست رزرو. چه وضع بدی شده. به نظرتون شانسم چقدر هست؟
    دوست عزیز. منم همین ایمیل رو گرفتم. در واقع با زبان بی زبانی و خیلی مودبانه گفته که قبول نشدید.

آره به نظر میرسه همینطور باشه. خیلی ناامید کننده هست. چون اسم هم ننوشته به نظر میرسه یه ایمیل کلی واسه همه زدن. شما شرایطت چی بود؟ واسه کدوم دانشکده اپلای کردی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط habibup نمایش پست ها
    دوست عزیز. منم همین ایمیل رو گرفتم. در واقع با زبان بی زبانی و خیلی مودبانه گفته که قبول نشدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    آره به نظر میرسه همینطور باشه. خیلی ناامید کننده هست. چون اسم هم ننوشته به نظر میرسه یه ایمیل کلی واسه همه زدن. شما شرایطت چی بود؟ واسه کدوم دانشکده اپلای کردی؟
    سلام
    من برا مهندسی مکانیک دانشگاه کرتین اپلای کرده بودم. استادی که باهاش مکاتبه کردم خیلی مشتاق بود ولی خب انگار شانس یارم نبود که بورس بگیرم. بازم خوب شد از این سردرگمی نجات امدیم. موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه curtin (و کمپس این دانشگاه در سیدنی)

دوستان کدوم رشته ها در کمپس سیدنی برگزار میشه؟

دوستان سلام. براي من آفر پذيرش در تاريخ 11 مي 2017 در يكي از رشته هاي مهندسي براي ترم دوم 2017 اومد كه فاقد هرگونه فاند بود. من به آفيسر پذيرش ايميل زدم كه من مي خوام براي بورسيه اقدام كنم و ايشون بهم گفت كه بايد صفحه بورسيه مربوط به IPRS/ CSIRS رو دنبال كني. من بررسي كه كردم ديدم اين بورسيه در تاريخ 31 آگوست 2016 براي سال 2017 بسته شده. اين به اين معني هستش كه من بايد تا زمان باز شدن اين بورسيه براي سال 2018 صبر كنم و اون موقع براي اين بورسيه اپلاي كنم؟ به عبارت ديگه يعني من بايد منتظر اعلام "2018 IPRS/ 2018 CSIRS" باشم؟

اصلاً روال درخواست براي اين بورسيه با توجه به تاريخ هاي مذكور چجوريه؟ من هرچي وب سايت دانشگاه كرتين رو بررسي كردم بيشتر سردرگم شدم.

ممنون ميشم اگه من رو راهنمايي بفرماييد.

Junior Member

سوال از کسانی که در این دانشگاه درس میخونن و با انواع بورسها آشنایی دارن
    لطفا بفرمایید آیا میتوان یک سال با هزینه شخصی در این دانشگاه تحصیل کرد منظورم دکتری و مهندسی شیمی(گرایش نفت) و بعد درخواست بورس داد؟
    واقعیت اینکه با پول ما ایرانیها 37000 دلار در سال زیاده و تا آخر واقعا سخته پرداختنش
    چه ملاک هایی و با چه درصدی برای احراز حائز شرایط بودن برای بورس ملاکه؟
    اگر من ایران تو پتروشیمی کار کنم سابقه کار میتونه در گرفتن بورس تاثیر مثبت داشته باشه؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

سلام دوستان. یکی از سوالاتی که در فرم انلاین اپلای دانشگاه کرتین امده است این است که

The course I am applying for is linked to my career plans and will provide me with greater opportunities in my home country.

If yes what are your future plans and if no, why are you planning to study this course?

به نظر شما چه پاسخی تشریحی در این رابطه بدهیم بهتر است؟ ممنونم می شوم کسی یک نمونه پاسخ اینجا بیاورد.

سلام دوستان
    من چند سوال داشتم در مورد این دانشگاه ممنون میشوم اگر از دوستان کسی اطلاع داره جواب بدن...
    من با یکی از اساتید ماتبه داشتم و از رزومم خیلی استقبال کردن وکارهام فیلد کاری خود استاد بود و ازم خواست که پروپوزال اماده کنم و براش بفرستم و من هم اماده کردم و فرستادم که بعد از اصلاح ازم خواست برای RTP scholarship اقدام کنم...
    اما در روال ثبت نامش به مشکل خوردم چون ازم شماره دانشجویی میخواست درصورتی که من هنوز اصلا دانشجو اونجا نیستم.
    من22 مهر ماه امتحان ایلتس دارم یعنی الان نمیتونم برای اسکولارشیپ ثبت نام کنم؟اخه تا اخر هفته اینده که تقریبا اخر شهریوره بیشتر فرصت نیست که برای اسکولار ثبت نام کنم در صورتی که برای اپلای تا آبان ماه تقریبا فرصت دادن.
    برای مدارک هم میشه الان با گواهی نامه معتبر از دانشگاه بجای دانش نامه ارشد و کارشناسی اقدام کرد یا حتما باید اصل دانش نامه ها باشه؟
    ممنون میشوم از دوستان راهنمایی کنن چون فقط یک هفته بیتشر فرصت ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)