صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: هديه يا فروش كتب دست دوم آزمون ها (پست اول مهم است مطالعه شود)‌

پیش فرض پاسخ : هديه يا فروش كتب دست دوم آزمون ها (پست اول مهم است مطالعه شود)‌

سلام كتاب هاي زير رو دارم اگر خواستيد پيام خصوصي بهم بدهيد:

Ielts Cambridge جلد 1 تا 6 با CD .جلد 1 تا 5 كاملا سالم و نو هست. جلد 6 يكم ورق ورق شده.
    Toelf IBT 2009 همراه CD . قبلا چك كردم با ورژن 14 فقط يك ازمون فرق داره.
    رايتينگ معمار زاده

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

پیش فرض پاسخ : هديه يا فروش كتب دست دوم آزمون ها (پست اول مهم است

نوع ارائه: فروشی
    400 must have word for the toefl. second edition
    قیمت ۱۵۰۰۰ تومان

collins - reading listening speaking writing vocab with cd. first edition
    قیمت هر کدام ۱۵۰۰۰ تومان

deltas to the toefl ibt advanced practice. revised edition
    قیمت ۴۰۰۰۰ تومان

how to prepare for the toefl essay
    قیمت ۲۰۰۰۰ تومان

longman preparation course for the toefl ibt test. third edition
    قیمت ۵۰۰۰۰ تومان

the complete guide to the toefl test reading ibt
    قیمت ۲۰۰۰۰ تومان

من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

با سلام به خدمت تمامیه دوستان عزیز
    این کتاب ها رو برای فروش دارم ، یه عکس هم پیوست میکنم برای اون عزیزانی که میخوان ظاهر کتابها رو به صورت کلی ببینن.
    نکته ی مهم شماره یک : تقریبا تمااام کتاب ها نو هستن و سی دی به همراهشون هست ( حتی خوانده نشدن )
    نکته مهم شماره دو : ترجیحا به صورت یکجا فروخته میشن و در قیمت نهایی تخفیف میدم

Kaplan GRE Premier 2013 => 40
    Cracking GRE 2015 => 30
    Official Guide to GRE 2th Edition => 30
    IELTS writing answer key (maximiser) => 20
    Official GRE Quant + Official GRE Verbal => 70
    Verbal advantage => 60
    Longman preparation Course 3th Edition => 40
    English Grammar in use (Blue) => 20
    Collins (3 books Toefl ibt) => 40
    Barrons Writing Toelf ibt (4th Edition) =>15
    Barrons Toelf ibt (14th Edition) => 40
    Delta Key’s to TOEFL ibt Advanced Skills =>35
    Cracking the TOEFL iBT with Audio CD, 2014 Edition => 40
    New Inside Reading 3 & 4 => 30
    220IELTS Speaking Topics = 15
    World English Intro = > 30

اگر دوست عزیزی همه ی کتاب ها رو با هم خواست ، به صورت کلی + چنتا کتاب دیگه از جمله کتاب 5 پوندی و یکی دو تا کتاب دیگه که در لیست بالا قرار ندارند به قیمت 400 هزار تومان تقدیمشون میشه و هزینه ی ارسال به عهده ی خودشون ( خریدار) است و کتابها از قزوین ارسال میشوند.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان.کتاب های زیر برای فروش ارایه میشه.اگه کسی تمایل داشت لطفا بهم پیام خصوصی بده.با تشکر

لیست کتاب ها:

Cambridge English IELTS 3 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 4 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 5 (With Anwers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge Englsih IELTS 6 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 7 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge Englsih IELTS 8 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge Englsih IELTS 9 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge Englsih IELTS 10 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 11 (Academic) (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) ( قیمت : 12 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 12 (Academic) (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 12 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 13 (Academic) (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 12 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 14 (Academic) (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 12 هزار تومان)
    Barron's - Essential Words For The IELTS - 3rd Edition - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 25 هزار تومان)
    Cambridge Englsih - Grammar For IELTS (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 25 هزار تومان)
    Cambridge English - Vocabulary For IELTS (Advanced) - (With Answers) - Without CD (این کتاب یک یونیت داخلش با مداد نوشته شده.سیمی شده و جلد سخت پلاستیک فشرده بی رنگ هست) (قیمت : 15 هزار تومان)
    Cambridge Englsih - The Official Cambridge Guide To IELTS (For Academic & General Training) (B1-C1) Without DVD (این کتاب 175 صفحه اولش روغنی هست و کاملا نو و استفاده نشده ست) (قیمت : 80 هزار تومان)

قیمت کل مجموعه : 281 هزار تومان.
    1. من شهرستان (سمنان) هستم و در صورت فروش هزینه پست به عهده خریدار می باشد.
    2. تخفیف هم داده میشه.
    فروش ترجیحا به صورت پک کامل هست و تکی نمیفروشم.دوستان توی پیام خصوصی اگه عکس از هر کدوم یا همه کتاب ها ( و سی دی ها) خواستن در خدومتشون هستم.باتشکر
    ویرایش توسط Tirgan : December 20th, 2019 در ساعت 10:15 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    با سلام به خدمت تمامیه دوستان عزیز
    این کتاب ها رو برای فروش دارم ، یه عکس هم پیوست میکنم برای اون عزیزانی که میخوان ظاهر کتابها رو به صورت کلی ببینن.
    نکته ی مهم شماره یک : تقریبا تمااام کتاب ها نو هستن و سی دی به همراهشون هست ( حتی خوانده نشدن )
    نکته مهم شماره دو : ترجیحا به صورت یکجا فروخته میشن و در قیمت نهایی تخفیف میدم

Kaplan GRE Premier 2013 => 40
    Cracking GRE 2015 => 30
    Official Guide to GRE 2th Edition => 30
    IELTS writing answer key (maximiser) => 20
    Official GRE Quant + Official GRE Verbal => 70
    Verbal advantage => 60
    Longman preparation Course 3th Edition => 40
    English Grammar in use (Blue) => 20
    Collins (3 books Toefl ibt) => 40
    Barrons Writing Toelf ibt (4th Edition) =>15
    Barrons Toelf ibt (14th Edition) => 40
    Delta Key’s to TOEFL ibt Advanced Skills =>35
    Cracking the TOEFL iBT with Audio CD, 2014 Edition => 40
    New Inside Reading 3 & 4 => 30
    220IELTS Speaking Topics = 15
    World English Intro = > 30

اگر دوست عزیزی همه ی کتاب ها رو با هم خواست ، به صورت کلی + چنتا کتاب دیگه از جمله کتاب 5 پوندی و یکی دو تا کتاب دیگه که در لیست بالا قرار ندارند به قیمت 400 هزار تومان تقدیمشون میشه و هزینه ی ارسال به عهده ی خودشون ( خریدار) است و کتابها از قزوین ارسال میشوند.
    اگر کسی قصد خرید این کتابها رو یکجا داشته باشه. حاضرم کل کتابها رو ۲۵۰ هزار تومن تقدیم کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tirgan نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان.کتاب های زیر برای فروش ارایه میشه.اگه کسی تمایل داشت لطفا بهم پیام خصوصی بده.با تشکر

لیست کتاب ها:

Cambridge English IELTS 3 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 4 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 5 (With Anwers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge Englsih IELTS 6 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 7 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge Englsih IELTS 8 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge Englsih IELTS 9 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge Englsih IELTS 10 (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 10 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 11 (Academic) (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) ( قیمت : 12 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 12 (Academic) (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 12 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 13 (Academic) (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 12 هزار تومان)
    Cambridge English IELTS 14 (Academic) (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 12 هزار تومان)
    Barron's - Essential Words For The IELTS - 3rd Edition - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 25 هزار تومان)
    Cambridge Englsih - Grammar For IELTS (With Answers) - With CD (کاملا نو - هم کتاب و هم سی دی) (قیمت : 25 هزار تومان)
    Cambridge English - Vocabulary For IELTS (Advanced) - (With Answers) - Without CD (این کتاب یک یونیت داخلش با مداد نوشته شده.سیمی شده و جلد سخت پلاستیک فشرده بی رنگ هست) (قیمت : 15 هزار تومان)
    Cambridge Englsih - The Official Cambridge Guide To IELTS (For Academic & General Training) (B1-C1) Without DVD (این کتاب 175 صفحه اولش روغنی هست و کاملا نو و استفاده نشده ست) (قیمت : 80 هزار تومان)

قیمت کل مجموعه : 281 هزار تومان.
    1. من شهرستان (سمنان) هستم و در صورت فروش هزینه پست به عهده خریدار می باشد.
    2. تخفیف هم داده میشه.
    فروش ترجیحا به صورت پک کامل هست و تکی نمیفروشم.دوستان توی پیام خصوصی اگه عکس از هر کدوم یا همه کتاب ها ( و سی دی ها) خواستن در خدومتشون هستم.باتشکر
    فروخته شد.

Junior Member

سلام. خسته نباشید. ببخشید میخواستم بدونم کتابها همچنان موجوده؟

نوع ارائه : فروش
    قيمت : هر جلد 30000 تومان (8*30.000) + 130.000 تومان
    نام كتاب : مجموعه 8 جلدی آمادگی آزمون GRE منهتن + کتاب تمرین 5 پوندی GRE منهتن
    اديشن: سوم
    انتشارات : زنگنه
    نوع كتاب:‌ آفست ايران
    CD‌يا DVD :‌ ندارد
    ميزان نو بودن : در حد نو
    استان محل سكونت : تهران

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)