صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: جداسازی حساب کاربری از نام کاربری که نشان داده میشود و امکان تغییر نام کاربری

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : جداسازی حساب کاربری از نام کاربری که نشان داده میشود و امکان تغییر نام کاربری

ممنون از پیگیری شما،

تغییر نام کاربری را فقط ادمین میتونن انجام بدن، اینکار زمان بر هست، اولا باید اطلاع رسانی طوری باشه که همه متوجه بشن، که این پیشنهادش داده شده است. تغییر نام کاربری به هر نامی ممکن نیست، چون مثلا نمی شود نام کاربری ali باشه، چون یوزر ali قبلا انتخاب شده است.

با توجه به تعداد زیاد کاربران، اگر حداقل 500 نفر هم بخواهند نامشون تعییر پیدا کنه، وقت زیادی از ادمین میبره، بنابراین شاید این امکان برای فقط کسانی باشد که نام کاربری آن ها به نام و نام خانوادگی هست یا نام خانوادگی، و آیدی یاهو هست.

چون این موضوع برای برخی از دوستان سوال بود، پاسخ کوتاهی داده شد،در مورد اینکه کی انجام میشه اطلاع رسانی خواهد شد. ممنون.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Banned

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد امکان تغییر نام کاربری

من در حال حاضر واقعاً دنبال همچین کاری هستم. از مدیران خواهش میکنم که امکانش رو فراهم کنین و به من این امکان رو بدین که نام کاربری ام رو عوض کنم....اگر امکانش هست ممنون میشم که منو راهنمایی بکنین....

Banned

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد امکان تغییر نام کاربری

این تاپیک قبلا در اینجا زده شده بود و نیازی به این تاپیک نبود. دوستان لطفا سطح توقعات را بالا نبرن. اگه کسی هم مایله که نام کاربریش عوض بشه به خاطر مسائل امنیتیش هست نه اینکه از حساب کاربریش خوشش نیاد.
    ویرایش توسط Leopold : July 11th, 2013 در ساعت 12:58 PM دلیل: euphemism

Member s.mahmoudi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUT- Mech Eng

پیش فرض پاسخ : جداسازی حساب کاربری از نام کاربری که نشان داده میشود و امکان تغییر نام کاربری

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    ممنون از پیگیری شما،

تغییر نام کاربری را فقط ادمین میتونن انجام بدن، اینکار زمان بر هست، اولا باید اطلاع رسانی طوری باشه که همه متوجه بشن، که این پیشنهادش داده شده است. تغییر نام کاربری به هر نامی ممکن نیست، چون مثلا نمی شود نام کاربری ali باشه، چون یوزر ali قبلا انتخاب شده است.

با توجه به تعداد زیاد کاربران، اگر حداقل 500 نفر هم بخواهند نامشون تعییر پیدا کنه، وقت زیادی از ادمین میبره، بنابراین شاید این امکان برای فقط کسانی باشد که نام کاربری آن ها به نام و نام خانوادگی هست یا نام خانوادگی، و آیدی یاهو هست.

چون این موضوع برای برخی از دوستان سوال بود، پاسخ کوتاهی داده شد،در مورد اینکه کی انجام میشه اطلاع رسانی خواهد شد. ممنون.
    یعنی تغییر نام کاربری باید دونه دونه و به صورت دستی انجام بشه؟!! نمیشه این قابلیت رو در تنظیمات به عهده‌ی خود کاربر فراهم کرد؟ چیز ساده ای به نظر میرسه!
    به هر حال این قابلیت واقعاً فوق ضروریه
    سایه ای از سر دیوار گذشت
    غمی افزود مرا بر غمـــــــــها

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mahmoudi نمایش پست ها
    یعنی تغییر نام کاربری باید دونه دونه و به صورت دستی انجام بشه؟!! نمیشه این قابلیت رو در تنظیمات به عهده‌ی خود کاربر فراهم کرد؟ چیز ساده ای به نظر میرسه!
    به هر حال این قابلیت واقعاً فوق ضروریه
    سلام
    از مدیران محترم فروم تقاضا دارم که یکبار دیگر این موضوع را مورد بررسی قرار بدهند.
    ( البته من با چند تا از مدیران مکاتبه میکردم گفتن مثل اینکه موافقت شده با این تقاضا ؛ ولی تا حالا که خبری نشده !! )
    خیلی ممنون

فقط جهت یادآوری به دوستان عزیز :

به نقل از مدیر ارشد studentz

درود

برای تغییر نام کاربری می توانید از انجمن درخواستهای کاربری استفاده فرمایید. برای تغییر نام کاربری تاپیکی با عنوان "تغییر نام کاربری از ... به ..." ایجاد فرمایید و در متن موضوع دلیل درخواست را عنوان فرمایید.

تاپیک های انجمن درخواستهای کاربری فقط قابل مشاهده توسط خود کاربر ایجاد کنندۀ تاپیک و مدیران است و برای سایرین قابل مشاهده نیست.

لطفا قبل از انتخاب کاربری جدید، اطمینان حاصل فرمایید که نام کاربری قبلا انتخاب نشده باشد.

موفق باشید.
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)