صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: جداسازی حساب کاربری از نام کاربری که نشان داده میشود و امکان تغییر نام کاربری

Banned

پیش فرض تغییر نام کاربری

دوستان راهی هست که نام کاربری خودمو با همین اکانتی که دارم عوض کنم؟ هرچی رفتم در تنظیمات چنین چیزی ندیدم.

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تغییر نام کاربری

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    دوستان راهی هست که نام کاربری خودمو با همین اکانتی که دارم عوض کنم؟ هرچی رفتم در تنظیمات چنین چیزی ندیدم.
    متاسفانه راهی نیست و برای اطلاعات بیشتر میتونین این تاپیک رو مطالعه کنید
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : تغییر نام کاربری

اون تاپیک بسته شده. من برای تغییر نام کاربریم به کدوم ایدی مدیران باید پیغام بدم؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

پیش فرض جداسازی حساب کاربری از نام کاربری که نشان داده میشود و امکان تغییر نام کاربری

من یک حساب با نام اصلی خودم ایجاد کرده بودم و پس از مدتی مجبور شدم به علت حفظ حریم اطلاعاتی یک حساب جدید درست کنم با نام جعلی. اگر این امکان وجود داشت که نام پابلیک و نمایش داده خودم را عوض کنم میتوانستم با همان حساب کاربری پست های جدیدم را با نام جدید بگذارم اما اکنون مجبور شده ام ۲ حساب کاربری ایجاد کنم. بهتر است یک فیلد نمایشی در جدول ایجاد شود و در ابتدا کلیه username ها در آن کپی شود و امکان تغییر آن در مشخصات کاربری داده شود.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : جداسازی حساب کاربری از نام کاربری که نشان داده میشود و امکان تغییر نام کاربری

100% موافقم من هم به همین دلیل مجبور شدم یک اکانت جدید بسازم اخه اکثر ما ها یا شاغلیم در شرکتها و ... یا مدرس دانشگاه خوب نیست به اسم اصلی در اینترنت پست داشته باشیم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

پیش فرض پاسخ : جداسازی حساب کاربری از نام کاربری که نشان داده میشود و امکان تغییر نام کاربری

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    100% موافقم من هم به همین دلیل مجبور شدم یک اکانت جدید بسازم اخه اکثر ما ها یا شاغلیم در شرکتها و ... یا مدرس دانشگاه خوب نیست به اسم اصلی در اینترنت پست داشته باشیم
    الان اسم منو هر کس که جستجو میکنه پست‌های من توی اپلای ابراد میاد براش و عالم و آدم تمام پستای قبلی منو میخونن. حالا برای من شاید خیلی مهم نباشه اما در برخی از موارد این میتونه حریم خصوصی افراد رو تحت تاثیر قرار بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    به جز حفظ حریم خصوصی لامصب هر چی امتیاز هم از این اپلای ابراد گرفته بودیم پرید. این امتیازا یک حالی میده که انگار به آدم سکه تمام بهار جایزه دادن :دی

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

البته این یه اشکال داره که ممکنه یکی بیاد به اسم کس دیگه‌ای پست بذاره که برای حل اون باید این اسم‌های نمایشی و حتی اسمهای قدیمی و عوض شده رو هم یکتا کرد و نذاشت که کسی اسم دیگری که فعال است یا اسمی که قبلا فعال بوده رو انتخاب کنه.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام
    به نکته خیلی خیلی خوبی اشاره کردید.
    من هم در به در دنبال راهی هستم که اسم کاربری که نشون داده میشه را عوض کنم !!
    البته قبلا یک تاپیک بود که مثل اینکه مدیران در موارد خاص با تغییر اسم کاربری موافقت میکردند.
    ولی الان نمیدونم چیکار میشه کرد.
    .You can either have results or excuses; not both

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

یه مشکل دیگه هم هست اینه که ممکنه یه کاربر هر روز اسمشو عوض کنه و فروم رو سردرگم کنه برای رفع این مشکل میشه اجازه داد سالی یه دفعه این تغییر انجام شه. (البته اگه با تغییر نام کلیه پست‌های قبلی هم اسمشون عوض شه مشکل حل میشه ولی بازم برای احتیاط بهتره این اجازه به تعداد محدود در بازه زمانی داده بشه)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)