صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: مراحل ویزای Bridge ، 485 و 189 پس از پایان تحصیل در استرالیا

پیش فرض پاسخ : مراحل ویزای Bridge ، 485 و 189 پس از پایان تحصیل در استرالیا

سلام دوستان
    من از دانشگاه لاتروب براي مستر حقوق پذيرش دارم. كل دوره ي مستر ١.٥ سال هستش
    مي خواستم بدونم آيا بعد از فارغ التحصيلي مي تونم از ويزاي بريج استفاده كنم ؟ چون اونجوري كه فهميدم اين ويزا در صورتي صادر مي شه كه ٢سال در استراليا تحصيل كرده باشي!
    ممنون ميشم اگه جواب بديد

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه ملبورن پذیرش مستر دوساله Marketing Communications دارم. خودم در ایران لیسانس دبیری زبان انگلیسی خوندم. البته رشته ای که الان می خوام بخونم با رشته ای که توی ایران لیسانس گرفتم تو یه فکلتی دسته بندی میشن. حدود ۱ سال و نیم هم بعد از فارغ التحصیلی ام کار مرتبط با رشته ای که الان میخوام بخونم دارم - به عنون مسئول توسعه برند و امور مشتریان . البته بدون بیمه.

حالا با تفاصیل بالا،‌ بعد از فارغ التحصیلی از استرالیا من با ۲۷ سال سن و آیلتس ۷ (هشت رو راحت میگیرم اگر بخونم) و با سابقه کاری ایران می تونم امید داشته باشم که بعد از تحصیلم برای ویزای PR اقدام کنم؟

رشته ام هم توی CSOL هست. یعنی فکر کنم باید اسپانسری بگیرم که از این بابت مشکلی ندارم.
    آیا پیشنهاد می کنید برای دکترا هم اقدام کنم یا یه مدت دنبال کار باشم یه سالی سابقه دست و پا کنم بعد برای ویزای اسکیل اقدام کنم؟
    ممنون میشم اگر بیشتر راهنمایی کنید تا از الان بدونم چه کار هایی رو انجام بدم یا انجام ندم.

با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil egineering-geomatic

سلام دوستان
    من وهمسرم میخوایم برای ویزای 189 اقدام کنیم.میخواستم اگه امکانش هست برای شروع واینکه چه مراحلی داره راهنمائیم کنین.اینکه از کجا و چطور شروع کنم.ممنونم از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahelekeshavar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من وهمسرم میخوایم برای ویزای 189 اقدام کنیم.میخواستم اگه امکانش هست برای شروع واینکه چه مراحلی داره راهنمائیم کنین.اینکه از کجا و چطور شروع کنم.ممنونم از شما
    اول از همه ببینید ک آیا ۶۰ امتیاز رو میارید یا نه. میتونید ب صورت انلاین چک کنید ک آیا امتیاز کافی‌ دارید یا نه. مدارک رو باید اسس کنید و احتمالا آیلتس ۷ بگیرید اگه امتیازتون کافی‌ نیست. اگه باز هم نیاز ب امتیاز دارید میتونید ناتی امتحان بدین. بد از اینکه مطمئن شودین ک امتیازا رو گرفتین، بایدEOI رو بفرستید و منتظر دعوت نامه بشید. بد ک دعوت میشید apply می‌کنید و مدارک رو upload می‌کنید
    پذیرش و بورس از دانشگاه ملبورن- رشته: بیومکانیک، مقطع:Ph.D
    ارسال مدارک: 30 دسامبر 2012؛فایل نامبر، درخواست CV، مدیکال و چکیده تز دکترا: 13 ژانویه 2013؛ درخواست چکیده تز فوق لیسانس: 15 ژانویه 2013؛ انجام آزمایشهای پزشکی (مدیکال): 19 ژانویه 2013؛ گرنت شدن ویزا: 29 ژانویه 2013.

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید ک مجبورم این سوال رو تو انجمن‌های مختلف بفرستم چون انجمن مختص این مورد پیدا نکردم. ممنون میشم کمک کنید
    من دارم فرمimmiAcount رو پر می‌کنم که با 2 سوال رو برو شدم. سوال اول در مورد خدمت سر بازی بود

Has any applicant ever served in a military force, police force, state sponsored / private militia or intelligence agency (including secret police)?
    که من YES زدم و توضیح دادم که این خدمت سر بازی هست

سوال بعدی این بود

"
    Has any applicant ever undergone any military/paramilitary training, been trained in weapons/explosives or in the manufacture of chemical/biological products?
    این بایدYES باشه یا NO?
    اون دور ه 2
    ماه
    آموزشی training
    حساب نمی‌شه?

با تشکر از کمکتون
    پذیرش و بورس از دانشگاه ملبورن- رشته: بیومکانیک، مقطع:Ph.D
    ارسال مدارک: 30 دسامبر 2012؛فایل نامبر، درخواست CV، مدیکال و چکیده تز دکترا: 13 ژانویه 2013؛ درخواست چکیده تز فوق لیسانس: 15 ژانویه 2013؛ انجام آزمایشهای پزشکی (مدیکال): 19 ژانویه 2013؛ گرنت شدن ویزا: 29 ژانویه 2013.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)