صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: مراحل ویزای Bridge ، 485 و 189 پس از پایان تحصیل در استرالیا

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

پیش فرض پاسخ : مراحل ویزای Bridge ، 485 و 189 پس از پایان تحصیل در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    من برای ویزای 573 اقدام کردم، ایران مهندسی عمران خوندم ولی اونجا ارشد 2ساله محیط زیست می خونم و ولنگونگ میرم، ویزام باید تا 1 ماه دیگه بیاد
    من امتیاز کافی برای 189 رو تا 2 سال دیگه ندارم یعنی نزدیک فارغ التحصیلیم 25 سالم تموم می شه که امتیار سن رو بگیرم و زبان هم اونجا تقویت شه تا به 8 برسه پس عملا بعد از تحصیلم هست
    اونطور که از سایت engineers australia خوندم، اگر مدرک استرالیایی هم داشته باشیم که accredited نباشه باید اسس بشه و از اونجایی که کلا به ندرت ارشد ها accredited هستن( توی رشته من که هیچکدوم نبودن) پس بهتره بعد از پایان درسم همه مدارک رو بدم برای اسس
    پس عدم سوء پیشینه هم از الان برای 2 سال دیگه نمی تونم بگیرم
    در واقع قبل از پایان تحصیل میتونم مدیکال و آیلتس و پلیس چک و عدم سوء پیشینه و ترجمه مدارک رو آماده کنم
    و بعد از پایان تحصیل برای 485 و اسس مدارک اقدام کنم
    من هم 573 هستم و برای ارشد شبکه دارم میرم ملبورن
    در مورد accredited بودن مدرک بیشتر توضیح میدید؟
    امیدوارم هم من هم شما مراحلمون به خوبی طی بشه و شانس هم باهامون یار باشه و pr و بگیریم.
    البته قبلش امیدوارم ویزاتون سریعتر بیاد. تو پروسه ویزا چه مرحله ای هستید؟ بلیط گرفیتد؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    من هم 573 هستم و برای ارشد شبکه دارم میرم ملبورن
    در مورد accredited بودن مدرک بیشتر توضیح میدید؟
    امیدوارم هم من هم شما مراحلمون به خوبی طی بشه و شانس هم باهامون یار باشه و pr و بگیریم.
    البته قبلش امیدوارم ویزاتون سریعتر بیاد. تو پروسه ویزا چه مرحله ای هستید؟ بلیط گرفیتد؟
    accredited یعنی اون سازمانی که مسئول اسس رشته شما در استرالیا هست، کورس های دانشگاه ها رو ،بعد از اینکه دانشگاه درخواست داد، چک کنه- از نظر کیفیت و مدت تحصیل برای آمادگی کار حرفه ای در اون رشته- و از اون به بعد همه فارغ التحصیلان اون کورس بدون اسس گفته بشه که آمادگی کار حرفه ای و یا عضویت در سازمان مربوطه رو دارند
    برای اینکه ملموس تر باشه میشه حق امضای مهندس معمار یا مهندس سازه رو مثال زد، اگر دانشگاه accredited نباشه، حق امضا داده نمی شه
    می تونید از این لینک کورسهای accredited
    و از این لینک توضیحات engineers australia رو در این مورد بخونید
    البته شبکه فکر می کنم مربوط به جامعه مهندسین کامپیوتر باشه و اینکه من با چند تا استرالیایی صحبت کردم یا کلا خبر نداشتن یا گفتن این qualification ها فقط می تونن شما رو از بقیه بهتر نشون بدن و لازم نیستن! شاید برای بعضی رشته ها اینطور باشه، شاید هم من با آدم های موفقی صحبت نکردم
    بله من بلیط گرفتم و مدیکالم رو این هفته انجام دادم، امیدوارم شما هم در مراحل تحصیل و اقامت موفق باشید
    سابکلس 573
    تشکیل پرونده: 23 می، فایل نامبر: 28 می، درخواست مدیکال: 5 جون، انجام مدیکال: 15 جون، گرنت ویزا: 27 جون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

با سلام
    آیا بعد اتمام 2سال ( 92 هقته ) تحصیل در یکی از مقاطع advanced diploma , diploma هم میتوان برای ویزای 485 اقدام کرد؟ اگر اینطور نیست از چه طریق دیگری امکان اقدام برای ویزاهای اقامتی یا کاری فراهم است؟

Junior Member

دوستان گرفتن ویزای 485 استرالیا پس از تحصیل، ربطی به اینکه شغل مورد تحصیل ما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا باشه داره یا نه؟

Junior Member

دوستان گرفتن ویزای 485 استرالیا پس از تحصیل، ربطی به اینکه شغل مورد تحصیل ما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا باشه داره یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Jadoogar نمایش پست ها
    اگه تاریخ گرنت اولین ویزاتون بعد از نوامبر 2011 باشد خیر لازم نیست.

ببخشید من هم یک سوال دارم...
    من سال 2012 اسسمنت ام را گرفتم و برای رشته Engineering Technologist اسس شدم ولی چوت اون موقع ایالتی رشته منو نمی گرفت همینور معلق مان.الان می خوام برای ایالت nsw اقدام کنم ولی 14 اکتبر باز میشه ..می خوام بدونم من از الان برایEOI ثبت نام کنم و هروقت ایالت باز شد اونجا اپلای کنم ...و اینکه من سالا 2012 5 سال سابقه کار داشتم و در برگه اسسمنت ام قید شده و الان 8 سال دارم .می خوام بدونم آیا باید ری اسس بشم یا می توانم هر موقع مدارک خواستند سابقه کار بفرستم (سابقه کار شرکت دولتی نفت هستم)
    ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    سوال های شما دقیقا سوال های این مدت من هم بوده ، خوشحالم نتیجه سرچ های طولانی خودمو برای شما هم به اشتراک میذارم
    قبلا ویزای skill independent(Residences) یا همون 885 میدادن که دانشجو ها راحت تر میتونستند PR بگیرند که از دسامبر 2012 برداشته شده و همه باید از طریق ویزای 189 یا 190 اقدام کنند که دیگه offshore و onshore فرقی نمی کنه
    در کل بذارید من جواب سوال شما را به این صورت بدم:
    1- برای 485 به راحتی پس از تموم شدن درستون (به محض پاس کردن آخرین واحد درسی ) یه نامه از دانشگاه میگیرید که درستون تموم شده ، صبر نکنید تا مدرکتون بیاد! چون فقط 6 ماه از زمان فارق تحصیلی برای 485 وقت دارید. بعد با گواهی سوء پیشینه و مدیکال که از اقبل آماده کردید و آیلتس 6 در تمامی اسکیل ها برای 485 اقدام می کنید و تمام!
    2- برای 189 چه در حین تحصیل (در صورتی که condition مربوط به further stay تو ویزاتون نباشه) و چه پس از تحصیل وقتی نمره هاتون به حد کافی رسید اقدام می کنید . حتما باید تمام مدارک چه ایران گرفتید چه در استرالیا را اول بفرستید برای اسسمنت . بعد هم که جواب اسس اومد EOI ثبت می کنید و منتظر INVITE میمونید. اگر حین تحصیل باشه برای 189 APPLICATION و لاج می کنید و در صورتی که ویزا گرنت شد ویزای تحصیلیتون باطل میشه و ویزای دائم میگیرید. اگر بعد از تحصیلتون باشه و ویزای تحصیلی هم منقضی شده باشه از زمان لاج ویزای تا صدور نتیجه ویزای بریج میگیرید
    ایا فرستادن مدارک برای اسسمنت ضروریه؟
    یا اینکه میتونم در اولین مرحله EOI ثبت کنم و منتظر INVITE باشم?

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-
    درمورد این ویزای 189 مشکلی وجود نداره اگرموقع درخواست دادن شاغل نباشی؟ این لینک فقط گفته در ده سال گذشته باید شاغل بوده باشی و حرفی در موردشرایط درخواست کننده درزمان درخواست نگفته ....! نظرتون چیه دوستان؟ فرض کنید درخواست کننده فردی هست که همسرش دراسترالیا دانشجودکتری باشه و خود اون فرددر ایران 7 سال سابقه کار داشته درایران و در استرالیا هم بیکار هست...

بعد از درخواست ویزا ۱۸۹ بر فرض کامل بودن مدارک چقدر طول میکشه ویزا بیاد؟بعد متاهل ها فقط این کار ها برای اپلیکنت اصلی لازم است یا هر دو؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)