صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 98

موضوع: ریپورت نمرات در GRE CBT و دریافت کارنامه آزمون

پیش فرض پاسخ : Report نمره در امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    يك ايميل بهشون بزنيد و 4 دانشگاه و كدشون رو بفرستيد و خواهش كنيد براتون اضافه كنند. اميد كه انجام بدن اگر سرشون خلوت باشه. شادزي
    این راه حل فقط تا قبل از امتحان جواب میده؟بفرستم اونا یادشون می مونه بعد از امتحان بفرستند؟

Computer-based GRE® revised General Test

On test day, after completing the test and viewing your unofficial Verbal Reasoning and Quantitative Reasoning scores, you will be asked to designate which score recipients you want to receive your General Test scores. If an institution is not listed, ask the test center administrator for the appropriate form to indicate unlisted institutions. Complete the form and turn it in before you leave the test center. The form will not be accepted after you leave the test center.

You will have the option to select the ScoreSelect Most Recent option or ScoreSelect All option for up to four institutions for free. You also can choose not to send any scores at that time.
    After test day, you can order Additional Score Reports for a fee of US$25 per recipient. At that time, you can choose to send scores from your Most Recent, All or Any test administration. See Ordering Additional Score Reports.

اینو تو سایت نوشته بهش اعتماد کنم تا روز امتحان خودشون ازم می خواند بفرستم نتیجه را ؟کسی امتحان gre کامپیوتری نداده؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    من هنوز ایمیل ندادم امتحانم هم کامپیوتری من فکر می کردم تو پروفایلم هست قسمت مجانیش قبل از امتحان
    درسته دوست من، من اشتباها 22 فروردین رو 2 فروردین خوندم...

Computer-based GRE® revised General Test

On test day, after completing the test and viewing your unofficial Verbal Reasoning and Quantitative Reasoning scores, you will be asked to designate which score recipients you want to receive your General Test scores. If an institution is not listed, ask the test center administrator for the appropriate form to indicate unlisted institutions. Complete the form and turn it in before you leave the test center. The form will not be accepted after you leave the test center.

You will have the option to select the ScoreSelect Most Recent option or ScoreSelect All option for up to four institutions for free. You also can choose not to send any scores at that time.
    After test day, you can order Additional Score Reports for a fee of US$25 per recipient. At that time, you can choose to send scores from your Most Recent, All or Any test administration. See Ordering Additional Score Reports.

اینو تو سایت نوشته بهش اعتماد کنم تا روز امتحان خودشون ازم می خواند بفرستم نتیجه را ؟کسی امتحان gre کامپیوتری نداده؟

همونجوری که ETS نوشته، شما در روز امتحان و پس از پایان اون و قبل از ترک محل امتحان، میتونید کدها رو وارد کنید و مشکلی نخواهد بود

قسمت دوم هم مربوط به زمانی است که شما قبلا امتحان داده باشید، مثلا اگر این امتحان، امتحان دومتون باشه و شما گزینه ALL رو انتخاب کنید، تمامی نمرات شما (امتحان های قبلی + امتحان جدید) برای دانشگاه مقصد ارسال خواهد شد و اگر گزینه MOST RECENT رو انتخاب کنید، تنها نمره امتحان جدیدی که دادید ارسال خواهد شد.
    ویرایش توسط smonabav : March 30th, 2013 در ساعت 06:00 PM
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Global Moderator

Simon آواتار ها

این راه حل فقط تا قبل از امتحان جواب میده؟بفرستم اونا یادشون می مونه بعد از امتحان بفرستند؟

بله خودشون پروفايلتون رو تغيير ميدن و با ايميل بهتون خبر ميدن كه ما اين كدها رو اضافه كرديم. اما همونطور كه خودتونم متوجه شديد روز آزمونم هست. بازم هر رشوي خودتون دوست داريد رو انتخاب كنيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره GRE CBT (رايانه‌اي) و بيان تجربیات

سلام،

اینطور که متوجه شدم و دوستان گفتن همون روزی که امتحان میدیم نتیجه همون روز برای دانشگاه ریپورت میشه. درسته ؟ یا من اشتباه میکنم؟

رایتینگ ولی میگن بعد از تصحیح شدن ریپورت میشه. میدونین چند روزه ریپورت میشه؟ بستگی به کشوری که امتحان میدیم داره یا کلا مثل آیلتس (که ۱۳ روزه ریپورت میشه) اینم قانون خاصی داره؟

ممنونم

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام،

اینطور که متوجه شدم و دوستان گفتن همون روزی که امتحان میدیم نتیجه همون روز برای دانشگاه ریپورت میشه. درسته ؟ یا من اشتباه میکنم؟

رایتینگ ولی میگن بعد از تصحیح شدن ریپورت میشه. میدونین چند روزه ریپورت میشه؟ بستگی به کشوری که امتحان میدیم داره یا کلا مثل آیلتس (که ۱۳ روزه ریپورت میشه) اینم قانون خاصی داره؟

ممنونم
    نمره ی ریاضی و وربال رو بعد امتحان رو مانیتور ظاهر میشه و 10 روز بعد نمره ی رایتینگ میاد تو پروفایلتون و از اون تاریخ به بعد کارنامه ی شما ریپورت میشه. و بسته به دانشگاه داره که کجا باشه. دوستم آدرس دوستشو تو ترکیه داده بود یک ماه بعد امتحان کارنامه اش رسید ترکیه ولی برای دانشگاهها زودتر میرسه

رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

در مورد دریافت کارنامه ی جی آر ای سی بی تی، تجربه ی خودمو می خوام بگم برای کسانی که می خوان کارنامه دست خودشون برسه. چون ایران تو اون لیست نبود من اول ترکیه رو زدم بعد ادرس خونمونو ولی بعد 2 ماه کارنامه ام نرسید. ساده ترین راه اینکه شما آدرس یکی از اقوام تون که تو آمریکا هست رو تو پروفایلتون بزنید تا کارنامه عرض یه هفته دست اونا برسه و اونا با پست های سفارشی چند روزه کارنامه رو برای شما بفرستن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    نمره ی ریاضی و وربال رو بعد امتحان رو مانیتور ظاهر میشه و 10 روز بعد نمره ی رایتینگ میاد تو پروفایلتون و از اون تاریخ به بعد کارنامه ی شما ریپورت میشه. و بسته به دانشگاه داره که کجا باشه. دوستم آدرس دوستشو تو ترکیه داده بود یک ماه بعد امتحان کارنامه اش رسید ترکیه ولی برای دانشگاهها زودتر میرسه
    مرسی از پاسخ دوست عزیز، پس اینطور که معلومه حدود ۱۰ روز بعد از روز امتحان نتیجه واسه دانشگاههای مقصد ریپورت میشه. چون زمان ارسالش به خونه زیاد مهم نیست همینکه بره دانشگاه خوبه.
    توی سایت ETS که رفتم واسه ثبت نام ، یک صفحه ای هست که Authorization Number رو میخواد. این رو از کجا باید بیارم؟

رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ دوست عزیز، پس اینطور که معلومه حدود ۱۰ روز بعد از روز امتحان نتیجه واسه دانشگاههای مقصد ریپورت میشه. چون زمان ارسالش به خونه زیاد مهم نیست همینکه بره دانشگاه خوبه.
    توی سایت ETS که رفتم واسه ثبت نام ، یک صفحه ای هست که Authorization Number رو میخواد. این رو از کجا باید بیارم؟
    ب

ببینید بعد 10روز تازه نمره شما ریپورت میشه. اگه دانشگاه آمریکا باشه حداکثر 10روزم طول میکشه به دانشگاه برسه وللی خارج آمریکا بیشتر. در بهترین حالت 20رهوز بعد امتحان کارنامه دست دانشگاه میرسه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    ب

ببینید بعد 10روز تازه نمره شما ریپورت میشه. اگه دانشگاه آمریکا باشه حداکثر 10روزم طول میکشه به دانشگاه برسه وللی خارج آمریکا بیشتر. در بهترین حالت 20رهوز بعد امتحان کارنامه دست دانشگاه میرسه
    اینو توی سایت ETS نوشته:

If you take the computer-based GRE revised General Test, your official scores will be sent approximately 10–15 days after your test date.

پس ماکزیمم ۱۵ روزه میرسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)