صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: ریپورت نمرات در GRE CBT و دریافت کارنامه آزمون

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره GRE CBT (رايانه‌اي) و بيان تجربیات

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    اینو توی سایت ETS نوشته:

If you take the computer-based GRE revised General Test, your official scores will be sent approximately 10–15 days after your test date.

پس ماکزیمم ۱۵ روزه میرسه.
    بله دیگه
    اون 15 روز به خاطر اینه که بعضا به major holidayمیخوره تو امریکا وگرنه به موقع میرسه و نگران نباش
    سربلند باشی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    بله دیگه
    اون 15 روز به خاطر اینه که بعضا به major holidayمیخوره تو امریکا وگرنه به موقع میرسه و نگران نباش
    سربلند باشی
    امیدوارم همینطوری باشه.
    فکر میکنم اول به دانشگاه ریپورت میشه بعد مدرک به دستمون میرسه.
    اگه کسی تجربه ای داره در مورد ریپورت جی آر ای کامپیوتری به دانشگاه ممنون میشم بگه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

You can check the status online.Written 10-15 days in ETS website (mine in 10 days).

امیدوارم همینطوری باشه.
    فکر میکنم اول به دانشگاه ریپورت میشه بعد مدرک به دستمون میرسه.
    اگه کسی تجربه ای داره در مورد ریپورت جی آر ای کامپیوتری به دانشگاه ممنون میشم بگه.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

سلام دوستان،

روز امتحان چون دانشگاههایی که میخواستم برام ریپورت رد کنن توی کامپیوتر نبود یکی از مسؤلای اونجا گفت توی یک برگه ی جدا بنویس بده به ما خودمون برای ETS میفرستیم.

منم اسم دانشگاه و کد و اینا رو نوشتم و بهشون دادم، ولی حالا نگران شدم نکنه اینا یادشون رفته باشه چون توی اکانتم رو که نگاه میکنم اون قسمتی که مال گزارش به دانشگاههاست خالی هست!
    لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید، من وقتی واسه ریپورت دیگه نمونده واسم. چطوری این قضیه رو پیگیر شم؟ از طریق خود سنتر یا ETS ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

سلام دوستان،

روز امتحان چون دانشگاههایی که میخواستم برام ریپورت رد کنن توی کامپیوتر نبود یکی از مسؤلای اونجا گفت توی یک برگه ی جدا بنویس بده به ما خودمون برای ETS میفرستیم.

منم اسم دانشگاه و کد و اینا رو نوشتم و بهشون دادم، ولی حالا نگران شدم نکنه اینا یادشون رفته باشه چون توی اکانتم رو که نگاه میکنم اون قسمتی که مال گزارش به دانشگاههاست خالی هست!
    لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید، من وقتی واسه ریپورت دیگه نمونده واسم. چطوری این قضیه رو پیگیر شم؟ از طریق خود سنتر یا ETS ؟
    ماجرا رو به همين صورت كه گفتي براي ETS‌تعريف كن و ازشون خواهش كن كه بگن آيا اين پروسه زمانبره و بايد منتظر شي يا اصلا همچين موردي بهشون گزارش شده يا خير. آخر ايملت هم اطلاعات دانشگاه ها رو دوباره بزار و بگو اينها بوده اما در پروفايلت هنوز وارد نشده.
    كد سنتر و علت اينكه تو كاغذ دادي رو هم بگو. اونها راهنماييت ميكنند و اگر كمكاري از سنتر باشه ممكنه خودشون برات انجام بدن. به موازاتش ميتوني با سنتر هم تماس بگيري و ازشون بپرسي چي شد آيا پيگير بودن يا خير. هم با ايمل هم با تلفن. نگران نباش اميد كه حل شه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ماجرا رو به همين صورت كه گفتي براي ETS‌تعريف كن و ازشون خواهش كن كه بگن آيا اين پروسه زمانبره و بايد منتظر شي يا اصلا همچين موردي بهشون گزارش شده يا خير. آخر ايملت هم اطلاعات دانشگاه ها رو دوباره بزار و بگو اينها بوده اما در پروفايلت هنوز وارد نشده.
    كد سنتر و علت اينكه تو كاغذ دادي رو هم بگو. اونها راهنماييت ميكنند و اگر كمكاري از سنتر باشه ممكنه خودشون برات انجام بدن. به موازاتش ميتوني با سنتر هم تماس بگيري و ازشون بپرسي چي شد آيا پيگير بودن يا خير. هم با ايمل هم با تلفن. نگران نباش اميد كه حل شه.
    شادزي
    ممنون از پاسختون،
    من هرچی سایت ETS رو میگردم نمیدونم باید به کجا ایمیل بزنم، گیج شدم! هیچ قسمت مرتبطی با مشکلم پیدا نکردم.

توی این قسمت
    General Inquiries (Including Help with Your My GRE Account)

مشکل رو عنوان کردم. همین درسته یا جای دیگه ای باید اینو بگم؟

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

پیش فرض پاسخ : Report نمره در امتحان GRE

با سلام در برگه ورود به جلسه به غير از كد 4 رقمي بايد يه كد ديگه هم وارد كنيم در فايل دانلودي ets هم فقط 4 رقمي داره. اون كد ديگه چي هست؟ مرسي

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمرات در GRE CBT و دریافت کارنامه آزمون

سلام به دوستان همراه

من شنیدم که توی آزمون CBT انتهای امتحان از شما پرسیده میشه که آیا می خوای ریپورت بشه یا نه.

سؤالم اینه که آیا این سؤال توسط کامپیوتر پرسیده میشه یا نه؟ اگه جواب مثبت هست، آیا بعد از اعلام نمرۀ کوانت و وربال، پرسیده میشه یا اول سؤال پرسیده میشه و بعدش نمرۀ دو مهارت ظاهر میشه؟

دلیل سؤالم اینه که می خوام آزمون مجدد بدم تا بلکه باعث بهبود نمرۀ آزمون قبلی که 9 نوامبر دادم بشه. از اونجایی که اطمینانی به بهبود نیست، می خوام بدونم میشه اول از نمره ها مطلع بشم و بعدش ریپورت کنم یا نه.

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام به دوستان همراه

من شنیدم که توی آزمون CBT انتهای امتحان از شما پرسیده میشه که آیا می خوای ریپورت بشه یا نه.

سؤالم اینه که آیا این سؤال توسط کامپیوتر پرسیده میشه یا نه؟ اگه جواب مثبت هست، آیا بعد از اعلام نمرۀ کوانت و وربال، پرسیده میشه یا اول سؤال پرسیده میشه و بعدش نمرۀ دو مهارت ظاهر میشه؟

دلیل سؤالم اینه که می خوام آزمون مجدد بدم تا بلکه باعث بهبود نمرۀ آزمون قبلی که 9 نوامبر دادم بشه. از اونجایی که اطمینانی به بهبود نیست، می خوام بدونم میشه اول از نمره ها مطلع بشم و بعدش ریپورت کنم یا نه.
    نه . مثل تافل اول پرسسیده میشه که میخوای ریپورت شه یا نه. دقیقا مثل پاور پرپ هست همه چی. اگر بگی که میخوای ریپورت شه نمره رو نشون میده. البته خودش هم هی ذکر میکنه که میتونی انتخاب کنی بین نمراتت! حداقل در زمان امتحان که بعدش کدها رو وارد میکنی حداقل دو گزینه ی most recent و all هست.

من یه مشکلی دارم. می دونم توی آزمون CBT نمره هارو توی سایت بعد از 10-15 روز اعلام می کنن و نمره unofficial روهم روز آزمون می بینیم. من امروز امتحان دادم و توی کارنامم نوشته absent or unavailable می خواستم ببینم این طبیعیه؟ واسه همه همینو مینویسه تا بعد 15 روز؟ چون توی قسمت ریپورت هام هم هیچی ننوشته حتی ننوشته pending ! من چون یه امتحانمو کنسل کردم الان نگرانم که نکنه مشکلی پیش بیاد چون هنوز اون کنسل شدهه هم توی قسمت scores نشون میده. ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)