صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: ریپورت نمرات در GRE CBT و دریافت کارنامه آزمون

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمرات در GRE CBT و دریافت کارنامه آزمون

سلام دوست عزیز برای منم که امروز امتحان دادم همین جورریه. ده روز دیگه نمره ها میاد یه هفته بعدش هم دست دانشگاه ها میرسه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzadsaf نمایش پست ها
    من یه مشکلی دارم. می دونم توی آزمون CBT نمره هارو توی سایت بعد از 10-15 روز اعلام می کنن و نمره unofficial روهم روز آزمون می بینیم. من امروز امتحان دادم و توی کارنامم نوشته absent or unavailable می خواستم ببینم این طبیعیه؟ واسه همه همینو مینویسه تا بعد 15 روز؟ چون توی قسمت ریپورت هام هم هیچی ننوشته حتی ننوشته pending ! من چون یه امتحانمو کنسل کردم الان نگرانم که نکنه مشکلی پیش بیاد چون هنوز اون کنسل شدهه هم توی قسمت scores نشون میده. ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

با سلام. من سال 88 امتحان GRE دادم و برای سپتامبر 2014 میخوام نمره مو بفرستم برای چندتا دانشگاه. کسی میدونه که چه جوری میشه الن به اکانتم دسترسی داشته باشم و اینکارو بکنم؟ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzadsaf نمایش پست ها
    من یه مشکلی دارم. می دونم توی آزمون CBT نمره هارو توی سایت بعد از 10-15 روز اعلام می کنن و نمره unofficial روهم روز آزمون می بینیم. من امروز امتحان دادم و توی کارنامم نوشته absent or unavailable می خواستم ببینم این طبیعیه؟ واسه همه همینو مینویسه تا بعد 15 روز؟ چون توی قسمت ریپورت هام هم هیچی ننوشته حتی ننوشته pending ! من چون یه امتحانمو کنسل کردم الان نگرانم که نکنه مشکلی پیش بیاد چون هنوز اون کنسل شدهه هم توی قسمت scores نشون میده. ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.
    واسه من هم که دیروز امتحان دادم همینه. فکر کنم مشکلی نباشه. نمره زمانی میاد که writing تصصیح بشه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط minamo نمایش پست ها
    با سلام. من سال 88 امتحان GRE دادم و برای سپتامبر 2014 میخوام نمره مو بفرستم برای چندتا دانشگاه. کسی میدونه که چه جوری میشه الن به اکانتم دسترسی داشته باشم و اینکارو بکنم؟ممنونم از راهنماییتون
    سلام

باید با username و password اکانت my GRE account خودتون از سایت ETS لاگین بشید و بعد درخواست ریپورت بدید...
    اگر اطلاعات اکانت رو فراموش کردید سایت امکاناتی برای بازیابی داره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

حتما باید سر جلسه بگیم که نمره رو ریپورت کنه یا نه؟ مثلا نمیشه یک ماه بعد از آزمون، از طریق سایت ets بگیم که می خوایم نمره‌ی این امتحان برای دانشگاه ها ارسال بشه.
    فرض کنید قراره ۱۵ دسامبر به صورت آنلاین اپلیکشن رو پر کنیم در حالی که مثلا ۱۵ اکتبر امتحان GRE داده باشیم. این طوری که خیلی زودتر مدرک می رسه به دست دانشگاه!

دوستان ممون میشم راهنمایی کنین
    من اگه 22 نوامبر امتحان بدم چند روز طول میکشه نمراتم برسه دانشگاه ؟ 15 روز یا 30 روز ؟
    قبلا میگفتن 50 روز طول میکشه الان کمتر شده ؟
    سوال دیگه اینکه میشه مثل آیلتس دو تا امتحان پشت سر هم ثبت نام کرد به فاصله ی مثلا یک هفته ؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrabbas نمایش پست ها
    دوستان ممون میشم راهنمایی کنین
    من اگه 22 نوامبر امتحان بدم چند روز طول میکشه نمراتم برسه دانشگاه ؟ 15 روز یا 30 روز ؟
    قبلا میگفتن 50 روز طول میکشه الان کمتر شده ؟
    سوال دیگه اینکه میشه مثل آیلتس دو تا امتحان پشت سر هم ثبت نام کرد به فاصله ی مثلا یک هفته ؟

ممنون
    من سه سال پیش توی ایلتس تهران امتحان دادم و توی قوانینشون این بودش که هر سه ماه یکبار میتونی امتحان رو بدی. ینی بین دوتا امتحان متوالیت لااقل باید سه ماه فاصله باشه. نمیدونم الان تغییری دادن یانه.
    قبلن واقن ۵۰ روز طول میکشید اما الان که دوستای من توی ترکیه cbt دادن حدود دو هفته بعد نتیجه گرفتن توی ایران رو نمی‌دونم چطوره.
    راستی بین دو آزمون جی‌ار ای هم حداقل باید ۲۱ روز فاصله باشه. ینی هر ۲۱ روز یه بار میتونی بری یه آرمون بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز برای منم که امروز امتحان دادم همین جورریه. ده روز دیگه نمره ها میاد یه هفته بعدش هم دست دانشگاه ها میرسه.
    مگه نمرات بصورت اینترنتی ریپورت نمیشه؟ یعنی کارنامه پست میکنن که یک هفته طول میکشه؟؟!

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال برای من پیش اومده
    من روز 24 August 2014 امتحان gre دادم. کدهای دانشگاههای موردنظرم رو قبلا و زمان ثبت نام وارد کردم. حالا نمراتم اومده توی پروفایلم اما خبری از دانشگاههایی که میخواستم به اونا ریپورت بشه نیست. جریان چیه؟
    ضمنا سرجلسه یادمه بعد امتحان فقط زدم که نمراتم ریپورت بشه و کدهای دانشگاهها رو وارد نکردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidsm64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال برای من پیش اومده
    من روز 24 August 2014 امتحان gre دادم. کدهای دانشگاههای موردنظرم رو قبلا و زمان ثبت نام وارد کردم. حالا نمراتم اومده توی پروفایلم اما خبری از دانشگاههایی که میخواستم به اونا ریپورت بشه نیست. جریان چیه؟
    ضمنا سرجلسه یادمه بعد امتحان فقط زدم که نمراتم ریپورت بشه و کدهای دانشگاهها رو وارد نکردم
    سلام، تا اونجا که من میدونم، نمرات GRE رو سر جلسه باید ریپورت کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)