صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 98

موضوع: ریپورت نمرات در GRE CBT و دریافت کارنامه آزمون

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمرات در GRE CBT و دریافت کارنامه آزمون

سلام به همگی
    من میخوام دوباره جی آر ای امتحان بدم.اما نمیدونم نمرم چطور بشه.می خواستم بدونم اگه نمرم از امتحان قبلی کمتر شد می تونم فقط قبلی رو ریپورت کنم؟ یا مثلا دومی رو به جاهای دیگه که نمی خوام اپلای کنم بفرستم؟

Junior Member Christacular27 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    British Studies | University of Tehran

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام، من 25 اکتبر امتحانم رو دادم اما هنوز هم نتیجه نیومده! با اینکه قرار بود بین 10 تا 14 روز بعد از امتحان نتیجه رو بدن! حالا نمی دونم ETS هم تعطیلی ما رو حساب کرده یا نه
    ولی واقعا کلافه شدم! می خواستم ببینم طبیعیه انقدر طول بکشه؟ چون نتیجه تافلم 10 روز بعدش اومد!
    Feeling so blue / Out-of the-blue / Feeling so black / Oh off-the-track
    So vague so lost / A Tear, a frost / Feels so dense / So hard and tense
    Severe, so grave / yet s e d a t e __ s t a i d / Afraid, afraid, afraid, afraid
    June, 2012 © Chris Anders

Junior Member

سلام دوستان من یه سوالی برام پیش اومده:
    سر جلسه امتحان کامپیوتری برخی از دوستان می گفتن نمره ای که نشون داده میشه نمره خام هست و ممکنه تغییر بکنه (یعنی 2-1 نمره اضافه بشه) ، این موضوع چقدر صحت داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saryazdi نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی برام پیش اومده:
    سر جلسه امتحان کامپیوتری برخی از دوستان می گفتن نمره ای که نشون داده میشه نمره خام هست و ممکنه تغییر بکنه (یعنی 2-1 نمره اضافه بشه) ، این موضوع چقدر صحت داره؟
    نمره خام شما تغییر داده نمیشه ، ولی بعد از 10 رور همزمان با جواب رایتینگ در کنار نمره خامتون درصدی نشون داده می شه که نمره شما رو در بین بقیه داوطلبها تحلیل کرده. اون درصد برای دانشگاه ها مهمه نه نمره خام.

من پارسال جی آر ای دادم و الان میخواستم برم توی اکانم که دوباره score قبلیمو ببینم دوباره اطلاعاتیو میخواد که قبلا برای ایجاد اکانت پر کرده بودم. کسی میدونه
    باید چی کار کرد؟ من دوباره باید تمام اطلاعاتو پر کنم وکلا میشه اون نمرات قبلو دید یا نه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sagh نمایش پست ها
    من پارسال جی آر ای دادم و الان میخواستم برم توی اکانم که دوباره score قبلیمو ببینم دوباره اطلاعاتیو میخواد که قبلا برای ایجاد اکانت پر کرده بودم. کسی میدونه
    باید چی کار کرد؟ من دوباره باید تمام اطلاعاتو پر کنم وکلا میشه اون نمرات قبلو دید یا نه؟
    سلام

ابتدا باید با username و passwordتون وارد اکانت My GRE تون بشید و از اونجا برای report درخواست بدید...
    اگر اطلاعات اکانت رو فراموش کردید با ETS مکاتبه بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام
    من 22 Nov درخواست ریپورت نمره GRE رو دادم. تا 26 Nov وضعیت در حال pending بود. 26 Nov وضعیت درخواستم شد report. ددلاین دانشگاه (در کالیفرنیا) 1 Dec هستش. می خوام بدونم کلا چقدر طول می کشه تا GRE ریپورت شه(از روزی که درخواست می دیم به بعد) به نظرتون نمره به موقع به دانشگاه می رسه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BLC نمایش پست ها
    با سلام
    من 22 Nov درخواست ریپورت نمره GRE رو دادم. تا 26 Nov وضعیت در حال pending بود. 26 Nov وضعیت درخواستم شد report. ددلاین دانشگاه (در کالیفرنیا) 1 Dec هستش. می خوام بدونم کلا چقدر طول می کشه تا GRE ریپورت شه(از روزی که درخواست می دیم به بعد) به نظرتون نمره به موقع به دانشگاه می رسه؟
    من اگه تجربه خودمو بگم از روزي كه نمره ام از حالت pending دراومد و به دست دانشگاه ASU رسيد، 15 روز طول كشيد.

Junior Member

تو سایت دانشگاه نوشته نمره ی GRE باید به صورت الکترونیکی از طرف ETS ارسال بشه. برای این منظور کار خاصی باید انجام بشه یا همین که درخواست ارسال نمره می دیم کافیه؟؟؟
    من واقعا درک نمی کنم اگه به صورت الکترونیکی ارسال می کنند چرا باید 10 تا 15 روز طول بکشه؟ اگه کاغذی ارسال می کنند چی کار باید کنم به صورت الکترونیکی ارسال بشه؟؟؟ دقیقا همین مشکلو با تافل هم دارم. فقط دو روز مونده نمیدونم Aplication fee رو پرداخت کنم یا نه!!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط BLC نمایش پست ها
    تو سایت دانشگاه نوشته نمره ی GRE باید به صورت الکترونیکی از طرف ETS ارسال بشه. برای این منظور کار خاصی باید انجام بشه یا همین که درخواست ارسال نمره می دیم کافیه؟؟؟
    من واقعا درک نمی کنم اگه به صورت الکترونیکی ارسال می کنند چرا باید 10 تا 15 روز طول بکشه؟ اگه کاغذی ارسال می کنند چی کار باید کنم به صورت الکترونیکی ارسال بشه؟؟؟ دقیقا همین مشکلو با تافل هم دارم. فقط دو روز مونده نمیدونم Aplication fee رو پرداخت کنم یا نه!!!!
    سلام

شما درخواست رو الکترونیکی می دید ولی با توجه به توضیحات ETS، ریپورت های رسمی به صورت کاغذی برای دانشگاه ها ارسال میشه...
    و دقیقا به همین دلیل هزینه و زمان delivery اونها قابل توجه هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)