صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: سنترهای برگزار کننده GRE در خارج از کشور

Member

پیش فرض سنترهای برگزار کننده GRE در خارج از کشور

سلام دوستان.
    کسی تجربه ی امتحان gre در تهران و اصفهان رو داره؟
    کدوم سنتر بهتر هست؟
    آخه اصفهان اصلا اجازه نمی داد تو وقت وربال بریم سراغ ریاضی ها....
    من وربال کار نکردم می خوام اینبار ریاضی رو کامل شم. حالا بنظرتون برم تهران یا همین اصفهان اسم بنویسم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : کجا امتحان gre بدیم بهتره؟

برگشتن به سوالات سکشن قبل یا رفتن به سکشنی که هنوز موقع جواب دادنش نرسیده، هر دو تقلب حساب میشه. تهران هم ببینن اجازه نمیدن این کار رو بکنید. توی GRE Revised وقت قسمت ریاضی خیلی زیاد شده و تعداد سوالات کمتر شده. دیگه مشکل زمان فکر نمیکنم کسی داشته باشه.
    حالا تهران توی دانشگاه تهران و یه محل دیگه برگذار میشه و تعداد هم خیلی زیاده و ممکنه جایی بیفتید که راحت بتونید این کار رو انجام بدید! یا جلوی دید مراقب باشید که نتونید هیچ کاری کنید.

سلام. ارمنستان یا ترکیه رو برای امتحان دادن توصیه می کنین؟ با توجه به اینکه برخلاف ایران computer based هستن.

Junior Member nima_gorji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering-Bahonar University

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی تجربه ی امتحان gre در تهران و اصفهان رو داره؟
    کدوم سنتر بهتر هست؟
    آخه اصفهان اصلا اجازه نمی داد تو وقت وربال بریم سراغ ریاضی ها....
    من وربال کار نکردم می خوام اینبار ریاضی رو کامل شم. حالا بنظرتون برم تهران یا همین اصفهان اسم بنویسم؟
    سلام
    همونطور که دوستمون گفتن رفتن به یه سکشن دیگه در وقت غیر خودش تقلب به حساب میاد و فرق نمیکنه کجا باش. هرجا باشی گیر میدن بت.اما از لحاظ نظم اصفهان یه چیز دیگست!!!تهران رو صندلی های داغون میشینی که یا مدادت می افته یا پاکنت یا... اما اصفهان میری داخل آزمایشگاه زبانشون پشت میز میشینی بعد از رایتینگ استراحت میدن با چایی و کیک پذیرایی میکنن
    خلاصه که شرایط اصفهان عالیه
    تهران واقعا افتضاح بود
    من خودم ساکن تهرانم ولی اصفهان ثبت نام کردم
    میان عاشق و معشوق هیچ حجاب حائل نیست تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gorji نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که دوستمون گفتن رفتن به یه سکشن دیگه در وقت غیر خودش تقلب به حساب میاد و فرق نمیکنه کجا باش. هرجا باشی گیر میدن بت.اما از لحاظ نظم اصفهان یه چیز دیگست!!!تهران رو صندلی های داغون میشینی که یا مدادت می افته یا پاکنت یا... اما اصفهان میری داخل آزمایشگاه زبانشون پشت میز میشینی بعد از رایتینگ استراحت میدن با چایی و کیک پذیرایی میکنن
    خلاصه که شرایط اصفهان عالیه
    تهران واقعا افتضاح بود
    من خودم ساکن تهرانم ولی اصفهان ثبت نام کردم
    سلام.
    کلاً تو سنتر سنجش تایم استراحت نمیدن اصلاً؟ چون من شنیده بودم سر جای خودمون یک تایم استراحت میدن.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام.
    کلاً تو سنتر سنجش تایم استراحت نمیدن اصلاً؟ چون من شنیده بودم سر جای خودمون یک تایم استراحت میدن.
    متین جان قبلا که دوستام امتحان دادن 10min میدادن! ولی پارسال برای revise که من امتحان دادم اخر مهر! سنترمون توی میدان انقلاب (فکر کنم مال دانشکده زبان تهران) بود و اصلا هیچی هیچی حتی اون 10 min هم ندادن همه رو یکسره حساب کردن!!!!!!!!!!!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام.
    نگران نباش برزآبادي همش بينابين آزمون كاري ميكنه خستگي بتوني در كني. اما اصلا تايمي وجود نداره. كلي زحمت ميكشن اون همه آدمو بشونن . حالا 10 دقيقه بخوان برن بيرون كه بقيه ي آزمون ميوفته به بعد از ظهر. كيك و آب ميوه ميزارن كنار دستت . خودت اگر دوست داشتي بخودت استراحت ميدي. ولي ريسك وقت كم آوردنش پاي خودت. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    نگران نباش برزآبادي همش بينابين آزمون كاري ميكنه خستگي بتوني در كني. اما اصلا تايمي وجود نداره. كلي زحمت ميكشن اون همه آدمو بشونن . حالا 10 دقيقه بخوان برن بيرون كه بقيه ي آزمون ميوفته به بعد از ظهر. كيك و آب ميوه ميزارن كنار دستت . خودت اگر دوست داشتي بخودت استراحت ميدي. ولي ريسك وقت كم آوردنش پاي خودت. شادزي
    برزابادی به ازمون اصلی جی ار ای مگه ربطی داره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    برزابادی به ازمون اصلی جی ار ای مگه ربطی داره؟
    جناب استاد برزآبادي در سالهاي گذشته تا پارسال ، به عنوان مجري از طرف دانشگاه تهران ظاهرا در آزمون حضور داره و اگر در سنترهاي ديگه كسي با بلند گو موارد رو توضيح ميده در دانشكده تربيت بدني ايشون اين كار رو انجام ميدن. و چون كلا از روحيه ي بالايي برخوردارن قبل آزمون كلي فضا رو تغيير ميدن كه بچه ها استرس نداشته باشن. براشون آرزوي سلامتي دارم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member nima_gorji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering-Bahonar University

بله گوینده سالن مزاح میکنه تا شاید خستگی بچه ها در بره اما گاهی هم باعث به هم خوردن تمرکز بچه ها میشه.
    اگه بخوام یه تصویر از روز امتحان به شما بدم اینه که یه تعداد زیادی صندلی تک سرنشین!! از نوع فلزی یا چوبی در چند طبقه ساختمون دانشکده تربیت بدنی چیده شده.
    تقریبا هیچ زمانی سکوت برقرار نمیشه حتی در زمان دادن امتحان!!!چون باز هم تعدادی در حال رفت و آمد هستن.
    استراحت که نداری بنابراین خیلی خسته کننده میشه و دوس داری زود تر تموم بشه
    صندلی ها هم که قربونشون برم اینقد کوچیکه این دستشون که دفترچه امتحان فقط جا میشه. حالا شانس بیاری توو این گیرودار پاکن نیافته یا مدادت نره اون سر سالن!!!!
    بازهم صلاح مملکت خویش خوسروان داند...

ایشالا که همگی موفق باشید
    میان عاشق و معشوق هیچ حجاب حائل نیست تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)