صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: سنترهای برگزار کننده GRE در خارج از کشور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NANOELECTRONICS

پیش فرض پاسخ : کجا امتحان gre بدیم بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negar_med82 نمایش پست ها
    سلام. ارمنستان یا ترکیه رو برای امتحان دادن توصیه می کنین؟ با توجه به اینکه برخلاف ایران computer based هستن.
    من از ترکیه نمیدونم. ولی ارمنستان تجربه ی خوبی بود. امتحان هر ماه ۹ بار انجام میشه و سالنش ساکت، راحت و تمیزه. خرج سفر هم ۵۰۰ دلار بود. با ۲ روز اختلاف تونستم یک امتحان iBT هم بدم در همون سالن امتحانی.

Junior Member

سلام. ممکنه لطفاً دوستانی که تجربه ی امتحان در ترکیه را دارند در مورد شرایط و امکانات اونجا و نحوه انتخاب مرکزی که توش امتحان دادند راهنماییم کنن. من احتمالاً دسامبر برای تافل برم استانبول؛ اما نمی تونم مراکز و تاریخ های جی آر ای در ترکیه رو پیدا کنم تا ببینم امکان داره هر دو امتحان رو اون جا بدم یا نه. در ضمن اگر فکر می کنید می شه هر دو این امتحان ها رو در کشور دیگه ای داد که سفر به اونجا (از نظر هزینه و مسافت) مشابه ترکیه باشه ممنون می شم نظرتون رو بدونم. مرسی.

Junior Member

سلام
    منم سوال اتودیان رو دارم لطفا بچه هایی که تجربه شو دارن راهنماییمون کنن

با سلام

من قصد GRE Revised دوبی را دارم.
    چطوری می تونم بفهمم که دوبی برای امتحان GRE چطوره؟ آیا کسی وبلاگ خاصی سراغ داره در این خصوص حتی اگر کسی نمیشه پیدا کرد که تجربه دبی را داشته باشه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

با سپاس.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط mahgh123 نمایش پست ها
    با سلام

من قصد GRE Revised دوبی را دارم.
    چطوری می تونم بفهمم که دوبی برای امتحان GRE چطوره؟ آیا کسی وبلاگ خاصی سراغ داره در این خصوص حتی اگر کسی نمیشه پیدا کرد که تجربه دبی را داشته باشه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

با سپاس.
    سلام.
    یکی از دوستان من اونجا امتحان داده بود و خیلی هم راضی بود. دوبی از اسمش معلومه که باید سنتر خیلی خوبی باشه.
    هر جا باشه مطمئن باشید از سنجش بهتر و استانداردتره!

Junior Member

من فقط عرض کنم 17 نوامبر تو سنجش کوانت شد 156 وربال 145 8 ژانویه رفتم استانبول کوانت:163 وربال: 152 از آمدن نتایج 17 دسامبر تا تصمیم برای امتحان مجدد هم عملا آخرای دسامبر شد. دو هفته وقت برای امتجان جدید داشتم.
    به نظر من کیفیت مرکز امتحان بسیار مهم است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اصلاح نباتات، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Etudiant نمایش پست ها
    سلام. ممکنه لطفاً دوستانی که تجربه ی امتحان در ترکیه را دارند در مورد شرایط و امکانات اونجا و نحوه انتخاب مرکزی که توش امتحان دادند راهنماییم کنن. من احتمالاً دسامبر برای تافل برم استانبول؛ اما نمی تونم مراکز و تاریخ های جی آر ای در ترکیه رو پیدا کنم تا ببینم امکان داره هر دو امتحان رو اون جا بدم یا نه. در ضمن اگر فکر می کنید می شه هر دو این امتحان ها رو در کشور دیگه ای داد که سفر به اونجا (از نظر هزینه و مسافت) مشابه ترکیه باشه ممنون می شم نظرتون رو بدونم. مرسی.
    سلام. من استانبول امتحان دادم. مردم شهرش اصلا انگلیسی بلد نیستن و برای پیدا کردن سنتر باید خودتون بگردید پیدا کنید. همشون توصیه می کنن با تاکسی برید ولی خیلی گرون در می آد. کاری که من کردم این بود که آدرس رو روی کاغذ نوشتم و به راننده اتوبوس نشون داد گفت کدوم شماره اتوبوس رو سوار شم و بعد هم تو اتوبوس از راننده پرسیدم کدوم ایستگاه پیاده شم. بیش تر مغازه های مارک انگلیسی بلدن و بهتره آدرس رو از اونا بپرسید. سنتر هم خوب بود فقط ساعتتون رو میگیرن و سر امتحان هیچ چیزی نمیذارن با خودتون ببرین و باید تو باکس بذارین و موقع برک می تونید اگه چیزی داشتین بخورین. حتمن مواظب باشین هیچ چیزی تو جیبتون نذارید چون تفتیش بدنی می کنن. کامپیوترش هم خوب بود

سوال دیگه ای بود بپرسید

من برای اواخر اردیبهشت می خوام امتحان بدم.
    به نظرتون کجا بهتره؟ من تایم و سنترهای استانبول رو پیدا نکردم
    از چند روز قبل باید ثبت نام کنیم؟

Junior Member Stillalive آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد جامعه شناسی - دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp_girl_n نمایش پست ها
    من برای اواخر اردیبهشت می خوام امتحان بدم.
    به نظرتون کجا بهتره؟ من تایم و سنترهای استانبول رو پیدا نکردم
    از چند روز قبل باید ثبت نام کنیم؟
    ترکيه از جهت زمان بندی امتحانات واقعاً شرايط خوبی داره و شما حتی در فاصله ی يک هفته تا آزمون هم ممکنه به راحتی جا پيدا کنيد. به همون سايت اي.تي.اس سر بزنيد و تا مرحله ی انتخاب تست سنتر بريد، تا جداول زمانی رو ببينيد. البته من آنکارا رو به جای استانبول پيشنهاد مي کنم، چون مرکز آمريکايي برگزار کننده ی آزمون در آنکارا بسيار دقيق عمل می کنه و شما با بهترين کيفيت امتحان خواهيد داد. نکته ي مثبت ديگه درباره ي اون مرکز، مديريت چند جوان بسيار صميمي و کمک حاله که باعث می شه با حداقل استرس وارد آزمون بشيد. تجهيزات مرکز هم در حد معقولی خوب و به روز هستند. فارغ از اين ها، لابد خبر داريد که سفر به آنکارا و اقامت دو سه روزه در اون جا، هزينه ي به مراتب کمتری داره. فقط مي مونه اين که اگر اساساً دنبال سفر توريستي - علمی هستيد، بی شک استانبول مقصد بهتري خواهد بود.

پیش فرض پاسخ : سنترهای برگزار کننده GRE CBT در خارج از کشور (سوالات و نظرات)

من آنکارا بودم هیچی نذاشت ببرم بهمون هیچی ندادند بخوریم
    فقط 3 ساعت اول که میگذشت یه break میدادند و میرفتیم بیرون یه آب باید ببری بذار تو کمد تو بریک حداقل بخوری من 6 ساعت هیچی نخوردم حالم واقعا بد شد ،
    کامپیوتراش واقعا بد بود از این قدیمی بزرگ ها که چشم سر 1 ساعت درد می گرفت
    چکنویس و مداد یم دادند
    دکمه لپ تاپ واقعا سفت بود
    کولراش خوب کار میکرد
    هروقت می اومدی میتونستی امتحان بدی با اینکه 2 بود امتحان اما هر کی زودتر میومد میرفت مینشست
    دستت را بالا میگرفتی از دوربین میدیدند میومدند مشکلت را حل می کردند
    جای امتحان سرراست بود می تونستی با اتوبوس راحت بری از هتلهای اطراق سفارت
    ولی کلا انکارا همچین چیزی نبود جای دیگه اگه هست برید

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)