صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: سنترهای برگزار کننده GRE در خارج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

سلام دوستان امتحان gre می شه تو ارمنستان داد، ترکیه بهتره یا ارمنستان؟

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : سنترهای برگزار کننده GRE CBT در خارج از کشور (سوالات و نظرات)

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    من آنکارا بودم هیچی نذاشت ببرم بهمون هیچی ندادند بخوریم
    فقط 3 ساعت اول که میگذشت یه break میدادند و میرفتیم بیرون یه آب باید ببری بذار تو کمد تو بریک حداقل بخوری من 6 ساعت هیچی نخوردم حالم واقعا بد شد ،
    کامپیوتراش واقعا بد بود از این قدیمی بزرگ ها که چشم سر 1 ساعت درد می گرفت
    چکنویس و مداد یم دادند
    دکمه لپ تاپ واقعا سفت بود
    کولراش خوب کار میکرد
    هروقت می اومدی میتونستی امتحان بدی با اینکه 2 بود امتحان اما هر کی زودتر میومد میرفت مینشست
    دستت را بالا میگرفتی از دوربین میدیدند میومدند مشکلت را حل می کردند
    جای امتحان سرراست بود می تونستی با اتوبوس راحت بری از هتلهای اطراق سفارت
    ولی کلا انکارا همچین چیزی نبود جای دیگه اگه هست برید
    بالاخره با کامپیوتر اممتحان دادید یا لب تاب؟ یعنی با کامپیوتر قدیمی یا لب تاب با دکمه ی سفت؟

Junior Member

من می خواستم برم آنکارا امتحان بدم. بده یعنی؟ ثبت نام نکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    من آنکارا بودم هیچی نذاشت ببرم بهمون هیچی ندادند بخوریم
    فقط 3 ساعت اول که میگذشت یه break میدادند و میرفتیم بیرون یه آب باید ببری بذار تو کمد تو بریک حداقل بخوری من 6 ساعت هیچی نخوردم حالم واقعا بد شد ،
    کامپیوتراش واقعا بد بود از این قدیمی بزرگ ها که چشم سر 1 ساعت درد می گرفت
    چکنویس و مداد یم دادند
    دکمه لپ تاپ واقعا سفت بود
    کولراش خوب کار میکرد
    هروقت می اومدی میتونستی امتحان بدی با اینکه 2 بود امتحان اما هر کی زودتر میومد میرفت مینشست
    دستت را بالا میگرفتی از دوربین میدیدند میومدند مشکلت را حل می کردند
    جای امتحان سرراست بود می تونستی با اتوبوس راحت بری از هتلهای اطراق سفارت
    ولی کلا انکارا همچین چیزی نبود جای دیگه اگه هست برید

Junior Member

سلام دوستان . من می خواستم برای آخر دسامبر (31دسامبر یا 2 ژانویه) آزمون gre-computer base در ترکیه ثبت نام کنم. می خواستم ببینم اطلاع دارین چه قدر متقاضی داره؟ منظورم اینه که از چند روز قبل باید ثبت نام کنم آزمون رو که پر نشه؟ و آیا اصلا در این 2 تاریخ آزمون برگزار میشه؟
    اطلاع دارین که کدام یک از تست سنتر ها بهتر هست؟( آنکارا ، استانبول یا ایزمیر؟)
    آزمون gre ای که در آبان ماه در ایران برگزار میشه، تا کی میشه ثبت نام کرد؟من شنیده بودم تا یک ماه قبل آزمون .درسته؟
    شماره تست سنترها رو چجوری میتونم پیدا کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان متاسفانه من امتحان اکتبر را خراب کردم میخوام برم CBT امتحان بدم. از دوستانی که تجربه دارن لطف کنن بگن کدوم سنتر برای امتحان دادن شرایط بهتری داره. هم از نظر اقتصادی به صرفه باشه هم محیط سنتر مناسب باشه. ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

سلام
    کسی تا حالا سنتر گرجستان (تفلیس) امتحان نداده بدونه شرایطش چجوریه؟ اعصاب خورد کن و شلوغ و اینا نباشه یه وقت...
    بعد یک نکته ی عجیب اینکه سایت جی آر ای نوشته سنترها حق ندارن موبایل ایناتونو بگیرن!! :| در عین حال هم نوشته که جای لاکر ها کوچیکه!! به هر حال من درست نفهمیدم که میگیرن یا نه، فک کنم هر سنتر قوانین خودش رو داشته باشه در این مورد، سنتر گرجستان چجوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloobah نمایش پست ها
    سلام دوستان متاسفانه من امتحان اکتبر را خراب کردم میخوام برم CBT امتحان بدم. از دوستانی که تجربه دارن لطف کنن بگن کدوم سنتر برای امتحان دادن شرایط بهتری داره. هم از نظر اقتصادی به صرفه باشه هم محیط سنتر مناسب باشه. ممنون.
    من جولای امسال ارمنستان امتحان دادم. سنترش خیلی خوب بود. هم کامپیوترهاش خوب بود هم اینکه خیلی خلوت بود، اونروز فقط 3 نفر بودیم واسه GRE. از نظر اقتصادی هم به نظرم ارمنستان از همه جا مناسبتره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد نمره ی GRE (آيا با اين نمره دوباره آزمون بدهم؟ )

سلام من برای آزمون GRE در Istanbul ثبت نام کردم، میخواستم بدونم کسی قبلا اونجا امتحان داده اگه داده لطفآ منو هم راهنمائی کنید .در ضمن اینکه من آدرسو اینجا مینویسم ، اگه کسی بلده که دقیقن کجای استانبول هست یا اینکه به کجا نزدیکه ممنون میشم منو راهنمائی کنید .
    آدرس
    ISTANBUL, TURKEY
    BILGE ADAM, Zeytinlik Mah Fisekhane
    Cad No:14 Bakirkoy

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

با اینکه احتمالا حتی یه نفر دیگه وجود نداره که این تجربیات به دردش بخوره ولی دوست دارم برای بچه هایی که میخوان کانادا (منظورم یخچاله!) امتحان بدن تجربه خودم رو بنویسم. (ای بابا! اکثر بچه هایی که کانادا هستن که دیگه به آمریکا رفتن فکر نمیکنن!)
    سنتری که من امتحان دادم در تورنتو بود به این آدرس:
    کد:
    425 Bloor Street East
    این سنتر بسیار خوش جا بود و شما اگه با مترو بیاید و ایستگاه Sherbourne پیاده شید، دقیقا ساختمان پشت خروجی مترو هست. طبقه دوم هست و کاملا معلومه. رو به روی ساختمانش Tim Hortons هست و همون دم در خروجی مترو یه کافی شاپ هست که میتونید راحت بشینید و کیکهای خوشمزه بخورید.
    امتحان من ساعت 1:30 بعد از ظهر بود و من از St. Catharines اومدم تورنتو. حدود 12:30 رسیدم به سنتر و همون موقع به من گفت میتونی شروع کنی. از نظر سخت گیری، خیلی سختگیر هستن. هیچ چیزی به جز ID و ورق چرکنویس خودشون و مدادهایی که بهتون میدن حق ندارید ببرید داخل. هر بار قراره وارد یا خارج شید، باید برگه امضا کنید و جالبه که هر لحظه دوست داشته باشید از سالن امتحان میتونید خارج شید و هنگامی که میخواید داخل شید، مجددا بازرسی بدنی میشید که چیزی همراه نداشته باشید. اونجا برای نگهداری وسایلتون Lokcer دارن که من یه کوله لپتاپ 17 اینچی رو توش به راحتی جا دادم. در موقع استراحت هر چیزی میتونید بخورید و دستشویی هم همون کنار هست.
    کلا سنتر خیلی خیلی کوچیکی هست که بیشتر از 20-25 نفر ظرفیت نداره. سیستمهاشون فاصله مناسبی دارن و روز امتحان من، واقعا مثل خانه ارواح ساکت بود. اگه نیاز داشته باشید، گوش گیر هم موجود هست و میتونید برای کاهش صدای محیط و تمرکز بیشتر از گوش گیر هاشون استفاده کنید.
    مانیتور های سنتر LCD های 17 اینچی HP هست. خوانایی متنش بد نبود و منی که خیلی حساس هستم، مشکلی نداشتم. کیبوردهاشون یه مقدار تعریف نداشت و دکمه هاشون سفت بود، ولی من سریعا عادت کردم و به مشکل خاصی بر نخوردم.
    به مانند بقیه سنتر های ETS هیچکس زیاد قدم نمیزنه و اگه کسی سر و صدا کنه، خودتون باید اطلاع بدید (برای من که از این موارد پیش نیومد)

در کل اگه بخوام امتحان بدم، بازم همین سنتر رو انتخاب میکنم چون واقعا راضی بودم.
    امیدوارم تجربیاتم واسه دوستانی که میخوان کانادا امتحان بدن، مفید بوده باشه

Junior Member

سلام دوستان. در رابطه با سنتر های امارات اطلاعاتی دارین به چه شکل هست؟ امارات بهتر هست یا ترکیه؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)