صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53

موضوع: همسفر برای شرکت در امتحان GRE CBT (از ذکر اطلاعات تماس خودداری شود)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض همسفر براي آزمون GRE GENERAL در خارج از كشور

سلام
    كسي هست كه gre خارج از ايران ثبت نام كرده باشه ؟ بايد حتما آدرس يه كشور ديگه رو بديم ؟ چون اصلا ايران جز كشورهاي انتخابي نيست .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : GRE (abroad

بله آدرس ایران رو نمی تونید بدید. حتی اگه کسی رو خارج دارید بهتره که اون ثبت نام کنه. T Prometric برای ثبت نام از ایران محدودیت گذاشته.

پیش فرض ثبت نام برای GRE GENERAL در خارج از ایران

سلام دوستان،
    می دونید امتحان بعدی GRE GENERAL که در ایران برگزار می شه می ره طرفای آبان سال دیگه و این برای من دیره. البته ورژن PBT این امتحان در همه جا تقریبا همین تاریخ هاست. من می خواستم بدونم تاریخ امتحانای GRE GENRERAL
    به صورت Computer Based در دوبی یا ترکیه یا ارمنستان یا آذربایجان یا هر جایی نزدیک ایران(به جز عراق، چون خطرناکه حسن!) را از کجا می شه گیر آورد؟ در سایت ETS فقط شماره تلفن و فکس تست سنتر را داده. بعد می دونین که مثل IELTS برای GRE تور و هزینه ثبت نام و ویزا و... در ایران هست، که همین جا بشه ثبت نام کرد؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : ثبت نام برای GRE GENERAL در خارج از ایران

من توصیه نمیکنم امتحان computer based بدی، چون سخت تره. اما می دونم که test centerهای ets هست که هر هفته دو بار GRE میگیرند. من که یه بار ارمنستان رفتم هر هفته دو بار داشت. به این سایت مراجعه کنید. http://www.prometric.com
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

ممنون مهدی خان، می دونم چون CAT هست سخت تره ولی چاره ی دیگه ندارم.

ارمنستان ازرونتره، تست سنتر خوبی هم داره. فقط قبلش چندینتا تست Computer base بزن. خصوصاً Quantitative ش سختره و 800 گرفتن ازش به راحتی Paper Base نیست. همین بلایی که سر من اومد.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

من به سایتی که گفتی رفتم و در نهایت به http://www.prometric.com/GRE/EMEAAP.htm رسیدم که باز هم همون شماره های تو ets هست. ببینم لینکی چیزی نیست که مستقیم کمک کنه در مورد تاریخ ها و... در ضمن شما چه جوری رزرو کردی؟ کسی رو اونجا می شناختی؟ ویزا و ... چه جوریاست؟

از این لینک فایل pdf رو downloadکنید جوابتون رو پیدا می کنید.
    http://www.ets.org/Media/Tests/GRE/p...708_tclist.pdf
    اگه نتونستید download کنید بگید براتون این جا upload کنم.
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

پیش فرض ثبت نام برای gre cbt و نبودن نام ایران در بخش Additional Information

توی سایت ets بعد از انتخاب کشور و زمان انتخابی ،وقتی Additional Information می خواد اسم کشور ایران برای گذاشتن آدرس پستی نیست چی کار باید کرد ؟

من دوبی رو انتخاب می کنم واسه ی حوزه امتحانی

بعد از اون محلی که باید نشانی خودم رو وارد کنم ، ایران نداره

یه سوال دیگه هم راجه به report نمره ها داشتم اینم تو این تاپیک http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6490.0.html هست
    که تا حالا جوابی نگرفته ام : می خواستم بینم : که نمره ها رو چه جوری میشه به یه بخشی از دانشگاه فرستاد که کد دپارتمانش مشخص نیست،مثلاٌ دفتر بین الملل.

سپاسگزارم
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)